|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Witam,jaka jest minimalna wyplata z expekta??? ponawiam...... i czy moge wypłacić kase od nich na konto brata ??(w banku) ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
to samo mam co wy dzis mozna zarobic juz w tej chwili lkasiorke zarobilem a tu strona niedziala za duzo zarobic mozna s\dziss.szkoda slow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam,jaka jest minimalna wyplata z expekta??? ponawiam...... i czy moge wypłacić kase od nich na konto brata ??(w banku) ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> na konto brata wyplacic nie mozesz, minimalna wyplata to o ile dobrze pamietam 10 zeta, ale pewny nie jestem i nie podbijaj watku co chwile
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Mam pytanie czy jak w eurolidze koszykowki dalem zaklad under/over to liczy sie wynik po dogrywce czy przed?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
"Koszykówka Rezultaty razem z dogrywką.Zakłady na powyżej/poniżej, zostają ustalone do kursu 1.00 jeżeli wynik finałowy dokładnie odpowiada liczbie punktów określonych w zakładzie."
Z tego wynika że liczy się wynik po dogrywce.
|
|
|
Link skopiowany do schowka