Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 35 1 2 14 15 16 17 18 34 35
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Zulus
Mimo wszystko @1,50 na 3:0 to było mega promo wink

Lepiej na live było smile

@1,10 na I seta
@1,5 chyba na II
@1,95 na III seta

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
blok w JSW nie istnieje po prostu

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by _Korver_
Dobra Trento odjeżdżać, mam @1,91 na tego seta. boks

Do kasy! kasa toast

a potem jeszcze @1,95 było do grania, ale nie ma co przesadzać.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
W bloku miażdżąca przewaga Trento ale mimo wszystko brawa dla Jastrzębia za 2 i 3 seta.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
miało byc 3-0 i było 3-0, teraz ZAKSA !

Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
Witam, na dzisiaj coś takiego:
Częstochowa - Skra over 180.5
Dynamo +1.5
Delecta +2.5
Jeszcze się zastanawiam nad Dąbrową +1.5. Korver grasz coś jeszcze dzisiaj, jest coś wartego uwagi z niemieckiej lub francuskiej ?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
dostalem smsa od kolegi z bełka "i co wygralo jastrzebie ?! powalczyli ostro, trento cudem wygrało" tongue

mozemy sobie tylko wyobrazic jakiego wielkiego "gula" maja belchatowianie grin

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
i dobrze bo grac to trzeba umiec a przede wszystkim trza miec jaja

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
nie ocenialbym porazki Skry w złotym secie z Zenitem jako brak jaj, po prostu mieli mniej szczescia i tyle, sa na pewno druzyna lepsza niz Wegiel, sa w czolowce europejskiej, maja na rozkladzie w tym sezonie Trento i Zenit - prawdopodbnie 2 najlepsze ekipy w tym sezonie, takze nie mowmy tutaj o braku jaj

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by vvisnia
Witam, na dzisiaj coś takiego:
Częstochowa - Skra over 180.5
Dynamo +1.5
Delecta +2.5
Jeszcze się zastanawiam nad Dąbrową +1.5. Korver grasz coś jeszcze dzisiaj, jest coś wartego uwagi z niemieckiej lub francuskiej ?

Nie, nie mam. @Darwina podpytaj, ma dwa fajne bety z Hiszpanii. smile

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Zaksa po 3:0 lub 3:1 boks

Łatwo nie będzie, ale nikt nie mówił, że tak ma być, trzeba walczyć tongue

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Originally Posted by Wojtas_
nie ocenialbym porazki Skry w złotym secie z Zenitem jako brak jaj, po prostu mieli mniej szczescia i tyle, sa na pewno druzyna lepsza niz Wegiel, sa w czolowce europejskiej, maja na rozkladzie w tym sezonie Trento i Zenit - prawdopodbnie 2 najlepsze ekipy w tym sezonie, takze nie mowmy tutaj o braku jaj


nie pisze o zlotym secie choc w nim kurek tez pokazal... tylko o meczu w Polsce jak byli faworytami i sie obsrali dopiero jak pojechali tam skresleni to postanowili powalczyc ... jakie to banalne i typowe (jakbym widzial mecz na IO z Wlochami)

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Orłoś + wąsy = nowy teleexpress grin

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by AMATORnowicjusz
Originally Posted by Wojtas_
nie ocenialbym porazki Skry w złotym secie z Zenitem jako brak jaj, po prostu mieli mniej szczescia i tyle, sa na pewno druzyna lepsza niz Wegiel, sa w czolowce europejskiej, maja na rozkladzie w tym sezonie Trento i Zenit - prawdopodbnie 2 najlepsze ekipy w tym sezonie, takze nie mowmy tutaj o braku jaj


nie pisze o zlotym secie choc w nim kurek tez pokazal... tylko o meczu w Polsce jak byli faworytami i sie obsrali dopiero jak pojechali tam skresleni to postanowili powalczyc ... jakie to banalne i typowe (jakbym widzial mecz na IO z Wlochami)

pieprzysz za przeproszeniem tongue

to jest sport, jakby wszystko bylo takie proste jak piszesz to sport bylby nudny

Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
macie składy w meczach czewy ze skra i zaksy z reską?wklejcie

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
nie pieprze tylko tak jest , gotowanie sie to specjalnosc tych gwiazdek w teorii , przykladow jest mnostwo ku temu...
a od teorii do praktyki daleka droga

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
nie ważne jakie składy zaksa dzisiaj wygrywa

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Originally Posted by alex123
macie składy w meczach czewy ze skra i zaksy z reską?wklejcie


a co za roznica jakim skladem zagra skra i tak kazda szostka jest lepsza od szotki kazdej innej ekipy naszej ligi , a jak juz Cie to tak bardzo ciekawi przejrzyj sobie temat kilka postow wczesniej i bedziesz wiedzial a nie tylko wszystko na tacy podac i jeszcze posolic i polac ketchupem moze ... ludzie troche wlasnej inwencji!

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Czewa podstawą, Skra podstawą procz Mariusza i Mozdzonka

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
proszę...

A masz...

AZS: Drzyzga, Nowakowski, Murek, Janeczek, Wiśniewski, Gierczyński, Dębiec (libero)
Skra: Woicki, Pliński, Winiarski, Novotny, Kłos, Kurek, Zatorski (libero)


Strona 16 z 35 1 2 14 15 16 17 18 34 35

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 1,124 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,239
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1