|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Mimo wszystko @1,50 na 3:0 to było mega promo  Lepiej na live było  @1,10 na I seta @1,5 chyba na II @1,95 na III seta
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
blok w JSW nie istnieje po prostu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dobra Trento odjeżdżać, mam @1,91 na tego seta.  Do kasy!  a potem jeszcze @1,95 było do grania, ale nie ma co przesadzać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
W bloku miażdżąca przewaga Trento ale mimo wszystko brawa dla Jastrzębia za 2 i 3 seta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
miało byc 3-0 i było 3-0, teraz ZAKSA !
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2010
Posty: 873 |
Witam, na dzisiaj coś takiego: Częstochowa - Skra over 180.5 Dynamo +1.5 Delecta +2.5 Jeszcze się zastanawiam nad Dąbrową +1.5. Korver grasz coś jeszcze dzisiaj, jest coś wartego uwagi z niemieckiej lub francuskiej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
dostalem smsa od kolegi z bełka "i co wygralo jastrzebie ?! powalczyli ostro, trento cudem wygrało"  mozemy sobie tylko wyobrazic jakiego wielkiego "gula" maja belchatowianie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
i dobrze bo grac to trzeba umiec a przede wszystkim trza miec jaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
nie ocenialbym porazki Skry w złotym secie z Zenitem jako brak jaj, po prostu mieli mniej szczescia i tyle, sa na pewno druzyna lepsza niz Wegiel, sa w czolowce europejskiej, maja na rozkladzie w tym sezonie Trento i Zenit - prawdopodbnie 2 najlepsze ekipy w tym sezonie, takze nie mowmy tutaj o braku jaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Witam, na dzisiaj coś takiego: Częstochowa - Skra over 180.5 Dynamo +1.5 Delecta +2.5 Jeszcze się zastanawiam nad Dąbrową +1.5. Korver grasz coś jeszcze dzisiaj, jest coś wartego uwagi z niemieckiej lub francuskiej ? Nie, nie mam. @Darwina podpytaj, ma dwa fajne bety z Hiszpanii. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Zaksa po 3:0 lub 3:1  Łatwo nie będzie, ale nikt nie mówił, że tak ma być, trzeba walczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
nie ocenialbym porazki Skry w złotym secie z Zenitem jako brak jaj, po prostu mieli mniej szczescia i tyle, sa na pewno druzyna lepsza niz Wegiel, sa w czolowce europejskiej, maja na rozkladzie w tym sezonie Trento i Zenit - prawdopodbnie 2 najlepsze ekipy w tym sezonie, takze nie mowmy tutaj o braku jaj nie pisze o zlotym secie choc w nim kurek tez pokazal... tylko o meczu w Polsce jak byli faworytami i sie obsrali dopiero jak pojechali tam skresleni to postanowili powalczyc ... jakie to banalne i typowe (jakbym widzial mecz na IO z Wlochami)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Orłoś + wąsy = nowy teleexpress 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
nie ocenialbym porazki Skry w złotym secie z Zenitem jako brak jaj, po prostu mieli mniej szczescia i tyle, sa na pewno druzyna lepsza niz Wegiel, sa w czolowce europejskiej, maja na rozkladzie w tym sezonie Trento i Zenit - prawdopodbnie 2 najlepsze ekipy w tym sezonie, takze nie mowmy tutaj o braku jaj nie pisze o zlotym secie choc w nim kurek tez pokazal... tylko o meczu w Polsce jak byli faworytami i sie obsrali dopiero jak pojechali tam skresleni to postanowili powalczyc ... jakie to banalne i typowe (jakbym widzial mecz na IO z Wlochami) pieprzysz za przeproszeniem  to jest sport, jakby wszystko bylo takie proste jak piszesz to sport bylby nudny
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323 |
macie składy w meczach czewy ze skra i zaksy z reską?wklejcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
nie pieprze tylko tak jest , gotowanie sie to specjalnosc tych gwiazdek w teorii , przykladow jest mnostwo ku temu... a od teorii do praktyki daleka droga
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
nie ważne jakie składy zaksa dzisiaj wygrywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
macie składy w meczach czewy ze skra i zaksy z reską?wklejcie a co za roznica jakim skladem zagra skra i tak kazda szostka jest lepsza od szotki kazdej innej ekipy naszej ligi , a jak juz Cie to tak bardzo ciekawi przejrzyj sobie temat kilka postow wczesniej i bedziesz wiedzial a nie tylko wszystko na tacy podac i jeszcze posolic i polac ketchupem moze ... ludzie troche wlasnej inwencji!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Czewa podstawą, Skra podstawą procz Mariusza i Mozdzonka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
proszę...
A masz...
AZS: Drzyzga, Nowakowski, Murek, Janeczek, Wiśniewski, Gierczyński, Dębiec (libero) Skra: Woicki, Pliński, Winiarski, Novotny, Kłos, Kurek, Zatorski (libero)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|