|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
nie pieprze tylko tak jest , gotowanie sie to specjalnosc tych gwiazdek w teorii , przykladow jest mnostwo ku temu... a od teorii do praktyki daleka droga nie zgadzam sie i tyle, wyjdz na boisko i zobaczysz jak jest w trakcie meczu, tutaj nie zalezy wszystko od gotowania/nie gotowania się
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
macie składy w meczach czewy ze skra i zaksy z reską?wklejcie a co za roznica jakim skladem zagra skra i tak kazda szostka jest lepsza od szotki kazdej innej ekipy naszej ligi , a jak juz Cie to tak bardzo ciekawi przejrzyj sobie temat kilka postow wczesniej i bedziesz wiedzial a nie tylko wszystko na tacy podac i jeszcze posolic i polac ketchupem moze ... ludzie troche wlasnej inwencji! Coś dzisiaj ciśnienie masz. Wyluzuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
józefacki,mika,cernic,millar,baranowicz,igła
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
nie pieprze tylko tak jest , gotowanie sie to specjalnosc tych gwiazdek w teorii , przykladow jest mnostwo ku temu... a od teorii do praktyki daleka droga nie zgadzam sie i tyle, wyjdz na boisko i zobaczysz jak jest w trakcie meczu, tutaj nie zalezy wszystko od gotowania/nie gotowania się o boisku to ty mnie nie pouczaj prosze Cie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
macie składy w meczach czewy ze skra i zaksy z reską?wklejcie a co za roznica jakim skladem zagra skra i tak kazda szostka jest lepsza od szotki kazdej innej ekipy naszej ligi , a jak juz Cie to tak bardzo ciekawi przejrzyj sobie temat kilka postow wczesniej i bedziesz wiedzial a nie tylko wszystko na tacy podac i jeszcze posolic i polac ketchupem moze ... ludzie troche wlasnej inwencji! bo glodny jestem a cos mi z przywozem kebaba przycinaja  wziolem w ramach rekompensaty  bedzie relaks  Coś dzisiaj ciśnienie masz. Wyluzuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Panowie jak ugryźliście 2 półfinał ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
nie pieprze tylko tak jest , gotowanie sie to specjalnosc tych gwiazdek w teorii , przykladow jest mnostwo ku temu... a od teorii do praktyki daleka droga nie zgadzam sie i tyle, wyjdz na boisko i zobaczysz jak jest w trakcie meczu, tutaj nie zalezy wszystko od gotowania/nie gotowania się o boisku to ty mnie nie pouczaj prosze Cie to jak taki zawodnik jestes to tym bardziej pieprzysz  i tym bardziej Cie nie rozumiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
20 : 17 po ataku w aut cernica
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
http://www.radiopolskasiatkowka.pl/player/type,live,ch,1.html 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Wojtas nie wszyst nie pieprze tylko tak jest , gotowanie sie to specjalnosc tych gwiazdek w teorii , przykladow jest mnostwo ku temu... a od teorii do praktyki daleka droga nie zgadzam sie i tyle, wyjdz na boisko i zobaczysz jak jest w trakcie meczu, tutaj nie zalezy wszystko od gotowania/nie gotowania się o boisku to ty mnie nie pouczaj prosze Cie to jak taki zawodnik jestes to tym bardziej pieprzysz  i tym bardziej Cie nie rozumiem nie wszystko musisz rozumiec , jeszcze wiele rzeczy w zyciu Cie zdziwi ktorych za cholere nie bedziesz mogl pojac ... PS zawdonikiem nie jestem , a juz napewno w siatkowke nie gram bo to taki c..... a juz dam spokoj tak czy inaczej jutro niech daja 1,4 na Trentino i bedzie git nie tylko w teorii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
ale tu dzisiaj nerwowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
25:22
W drugim poproszę bez zmian
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
ale tu dzisiaj nerwowo  A gdzie tam lużne 25:22 dla zaksy . "Ljubo Travica nawet nie patrzy na to co się dzije na boisku, urządzajac sobie pogawędkę z ivanem iliciem" hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
ale tu dzisiaj nerwowo  A gdzie tam lużne 25:22 dla zaksy . "Ljubo Travica nawet nie patrzy na to co się dzije na boisku, urządzajac sobie pogawędkę z ivanem iliciem" hehe  Słuchasz w radiu czy jakiś tekstowy live?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ale tu dzisiaj nerwowo  A gdzie tam lużne 25:22 dla zaksy . "Ljubo Travica nawet nie patrzy na to co się dzije na boisku, urządzajac sobie pogawędkę z ivanem iliciem" hehe  Hehe i o to chodzi. ZAKSA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|