Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#45606 24/08/2003 14:12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Mam serdeczne pytanie, na jakiej zasadzie sts uwzglednil wczorajsze 3 wyscigi w GP skoro zawody oficjalnie uznano za nie odbyte?!Niestety nie moge doczytac zadnego punktu w regulaminie ktory by mnie upewnil iz sts ma racje bo jak mozna zaliczac wyniki czegos co zostalo odwolane i przelozone na inny termin ?!Z jednej strony wiem iz wiele ludzi gralo na Holte i jest im to na raczke a z drugiej gdyby Holta wygral to pewnie byly by zwroty...No coz ciekawe czym nas sts jeszcze zaskoczy ....To tak jakby jakis mecz przerwano w 55 min i byl wynik 1:0....w takich przypadkach sts czekal i robil zwroty to dlaczego w tym przypadku uwzglednil wyniki...?Szczerze to juz wczoraj sie tego spodziewalem no ale trudno.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#45607 24/08/2003 14:29
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Odpowiedź prosta Kuba. Pierwszego wyścigu nie wygrał Sullivan, a drugiego Holta, dlatego też uznali za prawidłowe te wyniki. Po raz kolejny pokazują, że regulamin się dla nich nie liczy tylko to co bardziej się opłaca biorą za wyższe prawo. Założe się że gdyby Sullivan wygrał swój, a Holta swój bieg, to byłby zwrot, ale co poradzić, było już jedno ostrzeżenie z Lemgo, teraz obok Lemgo będzie buk Sullivan i Holta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

SLAV

#45608 24/08/2003 14:36
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Hehe witam Slav <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zgadzam sie z toba w pelni tylko w takim razie na jaka cholere jest cos takiego jak Regulamin w tej firmie?!Conrad jak mozesz to obok Lemgo prosimy Sullivana i Holte!!Mysle ze odwolywac sie nie ma co bo idioci znowu wymysla cos tak bzdurnego ze jak czlwoiek przeczyta uzasadnienie to parsknie smiechem....

#45609 24/08/2003 15:18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Czemu nie lubicie tej firmy ja w środe wysłałem japonie i jeszcze 2 inne mecze o godz. 12.07 kiedy to japonia prowadziła już 1-0 i co sie okazało dostałem tyle pieniedzy ile było do wygrania na kuponie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie było żadnego zwrotu.
Pozrawiam. Kocham tą firme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#45610 24/08/2003 15:35
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
El Darro moglbys powiedziec dokladnie co to byly za mecze, o ktorej sie dokladnie zaczynaly i jaki mialy termin rozpoczecia w stsie ?

#45611 26/08/2003 03:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Ja wam opowiem jeszcze cos ciekawszego z sts-em gral akurat sobie slovan z kims tam w pucharze. byla 80 min i stan 1:2 bodajze. puscilem kupon i w domu dopiero zorientowalem sie ze byl tam ten mecz, po 80 min gry!! i nic zadnego zwrotu, pisalem do nich maile 0 odpowiedzi, poprostu dali plame na calej lini.

#45612 08/09/2003 19:56
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
Nie bede zakladal nowego topicu wiec tu sie wkrece. Bo dzis mialem mila przygode w STS to sie podziele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wchodze do stsu w poniedzialek 12:32. 2 minuty po otwarciu. Oczywiscie wszystkie tablice puste a gosciowa (blondynka kolo 20tki) zaczyna wypisywac kursy. Stanalem a ona sie pyta: " Slucham?" A ja mowie: Chcialem wyslac kupon. A ona to za jakies 15-20 minut bo sie drukuje. No to ****a usiadlem czekam.
25 minut minelo. Skonczyla rzezic ta iglowa drukarka. Podchodze i daje jej kartke z typami a ona nawet dobrze nie spojrzala i taki tekst: "Stare numery!"
A ja : Jak to stare z nowej oferty przeciez. Popatrzyla na mnie jak na glupka i wstukala do kompa i ku jej zdziwieniu cos wyskoczylo Jeszcze bardziej sie zdiwila i pyta: "Na pewno to ?"
A ja usmieszek i : Tak, to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . I poszedlem.

Hehe Ona mysli ze tylko ona ma oferte i ze wszyscy musza czekac az ona to laskawie wypisze na tablicach.

Jeden polew mialem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#45613 08/09/2003 20:09
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Hehe to niezla jazdaa, wkoncu blondynka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A swoja droga to u mnie w STS to otwieraja 12:30 poniedzilek i juz nwszystko wypisane a nie sie opieprzaja..


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, donic, rymoholik, Sensei, aker, JelineK, $-man, alfa, 11kera11, rafal08), 1,604 gości, oraz 5 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,618
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1