|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Czy jest ktoś chętny wymienić się kasą, ja daję w gamebooker, moneybookers bądź netellerze a oczekuję na inteligo?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Masz prywatną wiadomość ode mnie:)
Więc tam zajrzyj:)
Interesuje mnie wymiana pln na Euro w moneybookers, lub w GB.
Czy to prawda, że przy wpłacie w oddziale PKO BP(gdzie sa podpięci bezpośrednio do systemu, a nie jak zwykłe agencje pko)kasa pojawi się u Ciebie w Intelligo max po 20 minutach, bo najwyżej tyle zajmuje zaksięgowanie w systemie całej operacji...
???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
witam, potrzebuje pilnie kasy (ok 60 euro)w moneybookers, oddaje na inteligo badz mbank. gg 1995542
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 63 |
Oryginalnie wysłał on81: [qb]Masz prywatną wiadomość ode mnie:)
Więc tam zajrzyj:)
Interesuje mnie wymiana pln na Euro w moneybookers, lub w GB.
Czy to prawda, że przy wpłacie w oddziale PKO BP(gdzie sa podpięci bezpośrednio do systemu, a nie jak zwykłe agencje pko)kasa pojawi się u Ciebie w Intelligo max po 20 minutach, bo najwyżej tyle zajmuje zaksięgowanie w systemie całej operacji...
???[/qb] nie koniecznie, ja wplacalem bezposrednio w banku PKO BP pieniadze na konto inteligo w piatek to mialem je w poneidzialek ( swieto zmarlych w sobote bylo ), a to pewnie glownie dlatego ze wplacalem okolo godziny 14, jak wplacisz z rana to chyba beda dosc szybko
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Oryginalnie wysłał gruda: [qb]witam, potrzebuje pilnie kasy (ok 60 euro)w moneybookers, oddaje na inteligo badz mbank. gg 1995542[/qb] ponawiam zapytanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
100 baksow na netelerze poszukuje!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Oryginalnie wysłał gruda: [qb]100 baksow na netelerze poszukuje!!!![/qb] oddaje na inteligo badz mbank
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 396
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 396 |
A ja mam dość nie typawa sprawe szukam osoby co ma konto w Expekt i w inteligo potrzebuje 3zl w (Expekt ) ja wpłacam na inteligo ty na expekt(voucher) Bardzo pilne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Będę bardzo wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 396
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 396 |
Oryginalnie wysłał pitrusus: [qb]A ja mam dość nie typawa sprawe szukam osoby co ma konto w Expekt i w inteligo potrzebuje 3zl w (Expekt ) ja wpłacam na inteligo ty na expekt(voucher) Bardzo pilne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Będę bardzo wdzieczny[/qb] gg 1027978
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 396
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 396 |
Oryginalnie wysłał pitrusus: [qb] Oryginalnie wysłał pitrusus: [qb]A ja mam dość nie typawa sprawe szukam osoby co ma konto w Expekt i w inteligo potrzebuje 3zl w (Expekt ) ja wpłacam na inteligo ty na expekt(voucher) Bardzo pilne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Będę bardzo wdzieczny[/qb] gg 1027978[/qb] ok JUŻ PO
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Mam prośbę odnośnie wymiany kasy: mam w expekcie ok 300 zł do oddania w zamian za euro na moneybookers (ew gamebookers).
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Sprzedam troche Euro z konta Moneybookers. Cena - kurs sprzedaży BGŻ. Jeśli ktoś jest zainteresowany - zapraszam [email protected]gg: 5459022
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Witam, Czy jest ktoś ze Szczecina lub okolic zainteresowany otrzymaniem 100 Euro przez Payfriend na konto w Gamebookers ? Dalsze info przez PM albo mail: artbledo@op.pl Pozdrawiam, art
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
mam ok 300 PLN do wydania na moneybookers, oczekuje wplaty na inteligo
ktos chetny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50 |
Witam Mam ok 80$ na e-gold zamienie na moneybookers lub Neteller.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Z 1500$ w Gamebookers po aktualnym kursie:) wymienie na PL w inteligo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał Experto: [qb]Z 1500$ w Gamebookers po aktualnym kursie:) wymienie na PL w inteligo.[/qb] Albo dam tym z GB ostatnia szanse, wiec nieaktualne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Tam z dwa tygodnie na wyplate czekalem, jak sie nie poprawiam to nie gram tam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka