|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696 |
Witam.przegladajac ofertę bukmacherska firmy Milenium natrafiłem na ciekawe zakłady które oferują . IIosc goli? 1X2 Numer DataRozpoczecia Nazwa 1 X 2 9056 2005-12-04 15:00 Barcelona-Lazio(4 gole) 2.40 3.50 2.40 9057 2005-12-04 15:00 Bochum-AS Roma(4 gole) 2.50 3.50 2.30 9055 2005-12-03 15:30 FCBrugge+Hamburg(4 gole) 3.15 3.75 1.65 9053 2005-12-03 18:00 InterM.+AC Milan(4 gole) 2.60 3.70 2.00 9058 2005-12-04 15:00 Juventus+Celtic(4 gole) 2.60 3.50 2.20 9054 2005-12-03 16:00 LegiaW.+Chelsea(4 gole) 2.85 3.75 1.80 9050 2005-12-03 13:45 Liverpool+Monaco(4 gole) 2.40 3.50 2.40 9051 2005-12-03 15:30 Lokeren+Dortmund(4 gole) 2.50 3.50 2.30 9052 2005-12-03 16:00 RealM.+Arsenal(4 gole) 2.65 3.50 2.15 Wiecej goli? 1X2 Numer DataRozpoczecia Nazwa 1 X 2 9028 2005-12-04 14:30 Ajax-Boavista 2.15 3.60 2.55 9027 2005-12-03 15:30 Bayern M.-Celta V. 2.25 3.60 2.45 9034 2005-12-04 15:00 Celtic-Basel 2.10 3.60 2.60 9033 2005-12-04 17:30 Elche-Rennes 2.40 3.50 2.40 9026 2005-12-03 15:30 Hamburg-Hearts 2.25 3.60 2.45 9024 2005-12-03 20:00 Inter M.-St.Liege 2.30 3.70 2.30 9029 2005-12-04 17:00 Leverkusen-Charlton 2.10 3.60 2.60 9022 2005-12-03 15:30 Manch.Utd-Werder 2.40 3.60 2.30 9023 2005-12-03 20:00 PSV Eindh.-FC Brugge 2.30 3.70 2.30 9025 2005-12-03 16:00 Rangers-Chelsea 2.35 3.60 2.35 9020 2005-12-03 16:00 Real M.-Tottenham 2.25 3.60 2.45 9021 2005-12-03 16:00 Wisla K.-Legia W. 2.30 3.60 2.40 Wiecej pkt.? 1X2 Numer DataRozpoczecia Nazwa 1 X 2 9031 2005-12-03 15:30 ACMilan,Borde.-Lyon,Schalk. 2.50 3.00 2.50 9030 2005-12-03 15:30 Monac.,Arsen.-Bay.M.,Alkma. 2.50 3.00 2.50 9032 2005-12-03 16:00 RealM.,Newc.-Auxer.,Totten. 2.60 3.00 2.40 9035 2005-12-04 15:00 Valenc.,Sampd.-Lens,Udine. 2.50 3.00 2.50 Nie ukrywam ze w ostatnich zakładach a więc która z wymienionych par zdobedzie więcej punktów upatruje swojej szansy.Jeśli amcie jakies ciekawe pomysły jak analizowac takei zakałdy jakieś pomysły strategie piszcie.Dzieki.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
no no ciekawe trzeba sie temu przyjzec bo wyglada niezle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
tylko jak to obliczyć co się opłaca a co nie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Witam Jak to jest w Millenium z zakładami rozpisowymi,podobno można puszczać dany rozpis za dowolna kwotę?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />Chodzi mi o to, że puszczam w STS 7 z 10 za 120 zetów,a w Millenium mogę to puscic powiedzmy za 40 dychy???? pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka