Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 31 1 2 4 5 6 7 8 30 31
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
ELDO jak tam twoje perspektywy dla $$$???
Tak obserwuje te dolarki i lipa jak i cała giełda ostatnio.
Kernela trzymasz dalej??

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by dampan
ELDO jak tam twoje perspektywy dla $$$???
Tak obserwuje te dolarki i lipa jak i cała giełda ostatnio.
Kernela trzymasz dalej??

bez zmian długoterminowo smile krótkoterminowo , stawiam na cofniecie na edku pod 1,37
Kernela juz nie mam zamieniłem go na Astre i chyba dobrze zrobiłem
znowu cwicze swą cierpliwosc na bbz , tu nie dla psa kiełbasa , jesli sie myle to wtopa , jesli odwrotnie wyjezdzam do New Zeland , moze wtedy na stale

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
BOREEEEEEEEEEEEEEEEK worek worek worek

Brylant karkosika nie tylko placi smakowita nagrode ale eliminuje wszystkie bledy przeszlosci toast

zblizam sie do 100% wiec niedlugo czas na sprzedaz - nie ma co byc pazernym grin

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
okres smuty dla dolarka powoli sie kończy , jastrzebki w fedku się budzą smile
zenek chyba to nie jest kolejna podbitka toast

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
no dzis w koncu zenek sie zachowal przyzwoicie ,obserwowalem caly dzionek i bylo dobrze ,paczki szly spokojnie przez wiekszosc sesji
I wlasnie oby sie utrzymalo to .96-.97 a najlepiej systematycznie roslo a pozniej komunikaty odnosnie dotacji,uruchomienia zakładów i bedzie dobrze

Z boryszewem uwazajcie bo moga byc jaja tak jak z midasem , do 12 kwietnia sa prawa poboru ,wiec decydujcie czy wyskakujecie czy zostajecie pod pp

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Domingos
Z boryszewem uwazajcie bo moga byc jaja tak jak z midasem , do 12 kwietnia sa prawa poboru ,wiec decydujcie czy wyskakujecie czy zostajecie pod pp

ja napewno wyskakuje przed PP ale nie dlatego ze mam jakies obawy tylko dlatego ze takie mialem zalozenie od dawna i moj plan juz tutaj zostal zrealizowany z nawiazka ale porownywanie Boryszewa do Midasa to moim zdaniem kompletne nieporozumienie nie tylko fundamentalnie ale takze pod katem przejrzytsosci sytuacji ...

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Nie chodzilo mi o porownanie dwoch spolek tylko o te zakrecone prawa poboru , moj znajomy zakrecil sie i nawet nie wiedzial o PP w midasie i nagle pyta dlaczego spadlo z 3,40 na 1,7

Dlatego chcialem tylko przypomniec aby nie bylo rozczarowania

A sam borek calkiem fajna spolka ,ale ja wyskoczylem na poziomach 1,75

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kiedyś Universal właśnie walnął w podobny sposób. Ludzie się jarali PP a tu cena po tym tak rypnęła, że nie było co zbierać...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
MCI zaczyna się coś ruszać hura
VEDIA - dobre wieści i powrót na właściwe tory, kierunek 2 zł. ooo

Dołączył: Apr 2009
Posty: 41
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 41
Nie uważacie że Kernel zaczyna ciekawie wyglądać?

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
No moze ELDO podpowiedzialby na jakich poziomach warto wskoczyc ,nie obserwowalem tej spolki a to dosyc wazne przy wchodzeniu

Ja obserwuje groclin,DSS,Lubawe(posiadam) chyba warto bedzie wejsc za 2-3 miesiace ,duzo zmian na lepsze,maja dobre przejecia i prognozy do EURO(na tym maja sporo zarobic)

Czaje sie na jakąś spółeczke z WIG20 ale bardziej pod dywidende lub sprzedaz polkomtela ,cos trza wybrac a z drugiej strony uwazac bo cuda sie dzieja ,ofe powoli ucieka (chyba od maja )

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Odnosnie Kernela ,dzis info iz spolka sprzedaje 5 mln akcji instytucjom poza rynkiem ,wiec chyba trzeba sie wstrzymac z zakupami i obserwowac

Dołączył: Jun 2010
Posty: 7
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 7
Widzę że cała Ukraina ładnie pachnie smile
Osobiście postawiłem na SADOVAYA choć Astarta i KERNEL kusili.
Zenek- Czyżby wiosna była nasza ?????????? smile
TAURONA trzymam i sam nie wiem czemu może coś jeszcze urośnie?
Węgiel to chyba w tym roku zrobi furorę hmmm? za resztę gotówki
kupi się Jastrzębskiego.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 200
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 200
Ja z kolei przyglądam się Almie. Od dwóch lat jest w ładnym trendzie -po przebiciu oporu na 47.90 ma gdzie rosnąć.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
bbz piwo ooo cool worek kasa

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
rekordy idiotenhossy juz pobite , pytanie czy dojdziemy jeszcze do 3000 ,a potem zjazd , czy moze juz jestesmy po erekcji grin

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
[img:center]http://stooq.com/c/?s=sb.f&c=3m&t=c&a=lg[/img]

kiedy cena cukru biła u nas rekordy , odnotowywał on solidny zjazd na giełdach , tera smile z odbija w górę , bedzie po 7 zeta ? a Astra po 150 ?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Rysiek mam nadzieje ze nie zaczales juz owijac kanapek w "zielone" smile Szmacenie dolara trwa ale z drugiej strony rysuje sie niezla okazja do zakupu i sam sie zastanawiam czy nie skorzystac ?!
Jak przebije 2,70 w dol to moze byc przepasc ...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Inzaghi78
Rysiek mam nadzieje ze nie zaczales juz owijac kanapek w "zielone" smile Szmacenie dolara trwa ale z drugiej strony rysuje sie niezla okazja do zakupu i sam sie zastanawiam czy nie skorzystac ?!
Jak przebije 2,70 w dol to moze byc przepasc ...

kierunek 2,76 na razie na USD/PLN jestem lekko w tyle na zielonym , ale cierpliwosc jest mi jak wiesz nieobca jak przebije 2,76 to dokupie , EBC podniesie stopy jest na to prawie pewne , to pograzy peryferia ue , dlugoterminowo powrot krola i rozpad strefy euro cool

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Co myślicie o Openie ?

Ja póki co wszedłem badawczo po 18.40 PLN i wyraźnie widać, że ktoś pilnuje tego kursu. Być może sam Leszek laugh Dodatkowo pakiet 5% został nabyty przez Asset BZ WBK, niedługo pewnie zaczną robić wbitę swoim klientom. Na horyzoncie mamy również ogłoszenie wyników finansowych OF, które najprawdopodobniej będą co najmniej dobre.

Wolę jednak posłuchać opinii mądrzejszych ode mnie, dlatego na razie wziąłem pakiet za grosze smile

Strona 6 z 31 1 2 4 5 6 7 8 30 31

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1