|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
ELDO jak tam twoje perspektywy dla $$$??? Tak obserwuje te dolarki i lipa jak i cała giełda ostatnio. Kernela trzymasz dalej??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
ELDO jak tam twoje perspektywy dla $$$??? Tak obserwuje te dolarki i lipa jak i cała giełda ostatnio. Kernela trzymasz dalej?? bez zmian długoterminowo  krótkoterminowo , stawiam na cofniecie na edku pod 1,37 Kernela juz nie mam zamieniłem go na Astre i chyba dobrze zrobiłem znowu cwicze swą cierpliwosc na bbz , tu nie dla psa kiełbasa , jesli sie myle to wtopa , jesli odwrotnie wyjezdzam do New Zeland , moze wtedy na stale
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
okres smuty dla dolarka powoli sie kończy , jastrzebki w fedku się budzą  zenek chyba to nie jest kolejna podbitka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
no dzis w koncu zenek sie zachowal przyzwoicie ,obserwowalem caly dzionek i bylo dobrze ,paczki szly spokojnie przez wiekszosc sesji I wlasnie oby sie utrzymalo to .96-.97 a najlepiej systematycznie roslo a pozniej komunikaty odnosnie dotacji,uruchomienia zakładów i bedzie dobrze
Z boryszewem uwazajcie bo moga byc jaja tak jak z midasem , do 12 kwietnia sa prawa poboru ,wiec decydujcie czy wyskakujecie czy zostajecie pod pp
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Z boryszewem uwazajcie bo moga byc jaja tak jak z midasem , do 12 kwietnia sa prawa poboru ,wiec decydujcie czy wyskakujecie czy zostajecie pod pp ja napewno wyskakuje przed PP ale nie dlatego ze mam jakies obawy tylko dlatego ze takie mialem zalozenie od dawna i moj plan juz tutaj zostal zrealizowany z nawiazka ale porownywanie Boryszewa do Midasa to moim zdaniem kompletne nieporozumienie nie tylko fundamentalnie ale takze pod katem przejrzytsosci sytuacji ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Nie chodzilo mi o porownanie dwoch spolek tylko o te zakrecone prawa poboru , moj znajomy zakrecil sie i nawet nie wiedzial o PP w midasie i nagle pyta dlaczego spadlo z 3,40 na 1,7
Dlatego chcialem tylko przypomniec aby nie bylo rozczarowania
A sam borek calkiem fajna spolka ,ale ja wyskoczylem na poziomach 1,75
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kiedyś Universal właśnie walnął w podobny sposób. Ludzie się jarali PP a tu cena po tym tak rypnęła, że nie było co zbierać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
MCI zaczyna się coś ruszać  VEDIA - dobre wieści i powrót na właściwe tory, kierunek 2 zł. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2009
Posty: 41 |
Nie uważacie że Kernel zaczyna ciekawie wyglądać?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
No moze ELDO podpowiedzialby na jakich poziomach warto wskoczyc ,nie obserwowalem tej spolki a to dosyc wazne przy wchodzeniu
Ja obserwuje groclin,DSS,Lubawe(posiadam) chyba warto bedzie wejsc za 2-3 miesiace ,duzo zmian na lepsze,maja dobre przejecia i prognozy do EURO(na tym maja sporo zarobic)
Czaje sie na jakąś spółeczke z WIG20 ale bardziej pod dywidende lub sprzedaz polkomtela ,cos trza wybrac a z drugiej strony uwazac bo cuda sie dzieja ,ofe powoli ucieka (chyba od maja )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Odnosnie Kernela ,dzis info iz spolka sprzedaje 5 mln akcji instytucjom poza rynkiem ,wiec chyba trzeba sie wstrzymac z zakupami i obserwowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2010
Posty: 7 |
Widzę że cała Ukraina ładnie pachnie  Osobiście postawiłem na SADOVAYA choć Astarta i KERNEL kusili. Zenek- Czyżby wiosna była nasza ??????????  TAURONA trzymam i sam nie wiem czemu może coś jeszcze urośnie? Węgiel to chyba w tym roku zrobi furorę hmmm? za resztę gotówki kupi się Jastrzębskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 200 |
Ja z kolei przyglądam się Almie. Od dwóch lat jest w ładnym trendzie -po przebiciu oporu na 47.90 ma gdzie rosnąć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
rekordy idiotenhossy juz pobite , pytanie czy dojdziemy jeszcze do 3000 ,a potem zjazd , czy moze juz jestesmy po erekcji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
[img:center] http://stooq.com/c/?s=sb.f&c=3m&t=c&a=lg[/img] kiedy cena cukru biła u nas rekordy , odnotowywał on solidny zjazd na giełdach , tera  z odbija w górę , bedzie po 7 zeta ? a Astra po 150 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Rysiek mam nadzieje ze nie zaczales juz owijac kanapek w "zielone"  Szmacenie dolara trwa ale z drugiej strony rysuje sie niezla okazja do zakupu i sam sie zastanawiam czy nie skorzystac ?! Jak przebije 2,70 w dol to moze byc przepasc ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Rysiek mam nadzieje ze nie zaczales juz owijac kanapek w "zielone"  Szmacenie dolara trwa ale z drugiej strony rysuje sie niezla okazja do zakupu i sam sie zastanawiam czy nie skorzystac ?! Jak przebije 2,70 w dol to moze byc przepasc ... kierunek 2,76 na razie na USD/PLN jestem lekko w tyle na zielonym , ale cierpliwosc jest mi jak wiesz nieobca jak przebije 2,76 to dokupie , EBC podniesie stopy jest na to prawie pewne , to pograzy peryferia ue , dlugoterminowo powrot krola i rozpad strefy euro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Co myślicie o Openie ? Ja póki co wszedłem badawczo po 18.40 PLN i wyraźnie widać, że ktoś pilnuje tego kursu. Być może sam Leszek  Dodatkowo pakiet 5% został nabyty przez Asset BZ WBK, niedługo pewnie zaczną robić wbitę swoim klientom. Na horyzoncie mamy również ogłoszenie wyników finansowych OF, które najprawdopodobniej będą co najmniej dobre. Wolę jednak posłuchać opinii mądrzejszych ode mnie, dlatego na razie wziąłem pakiet za grosze 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|