Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 54 1 2 11 12 13 14 15 53 54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Originally Posted by mexes
strasznie:/ nie wiem czym sie kierowales dawajac tego typa:) bo drugi zawodnik wyglada duzo lepiej.. wyzszy
jego sprytem i umiejetnoscia kontrowania, jak sie obudzi bedzie jeszcze izi wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 73
on juz w drugim secie puszcza pilki dobre mysliz e beda autowe dramat

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Originally Posted by Azazel77
witam tenis
Pospisil ładnie jedzie po 2:0 @2.1 grin
a mam go w dubelku z Nilandem, ciekawe jak Irlandczyk na clayu będzie pogrywał hmm



smile

Niland boks nie będe sam smile

Dołączył: Feb 2011
Posty: 993
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 993
Johnm milma 2:6 6:0 2:6 bądź tu mądry i pisz wiersze :|

Dołączył: Oct 2006
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 73
serwu nie umie odebrc wiec nie wiem jak mzoe kontrowac..

Dołączył: Oct 2006
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 73
nie biega do pilke dramat..

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
wybaczcie mały off-top, ale czy byłby ktoś tak miły i podesłał co przerwę techniczną wynik tylko 1 seta , w meczu Lokomotiv Baku - azzarial Baku?:) tj. finał pucharu challange:)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
ale musze przyznac ze tak grajacego Renavanda jeszcze nie widzialem

Dołączył: Oct 2006
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 73
to wyglada jakby gral junior z seniorem.. szacunek salvador dali laugh

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
hmm na Isnera od wczoraj kursy urosly, teraz to mozna go grac smile
+ Mayer i Tipsar w singlach i bedzie pieknie cos czuje

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Originally Posted by mexes
to wyglada jakby gral junior z seniorem.. szacunek salvador dali laugh
no comment papa

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by piter013
Originally Posted by Belm0o
potzebne mi 2 mecze do tasiemek smile

podrzućcie coś ciekawego smile

Zastanów sie czy tak bardzo Ci potrzebne smile

Może jednak wystarczą te co masz hmm

Potrzebne mu, potrzebne.

Ze 20 "ciekawych" i Subarką na wakacje pojedzie. wink

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Salvador twoj typ byl dobry. Z moich zbiorow na temat Renevanda mam taka jego charakterystyke:


* Jednoręczny bh.
* Ofensywny baseliner.
* Pierwszy serwis efektywny ale nie jest to podanie, które umożliwia serwowanie niezliczonej liczby asów.Drugi serwis słaby zapraszający rywala do skutecznego returnu
* Return to jedno z jego koronnych elementów gry. Po każdym drugim serwisie rywala agresywnie atakuje jego podanie i czyni to efektywnie.Sktuczność takich akcji jest dosyć wysoka.
* Bardzo ładnie operuje jednoręcznym bh , zwłaszcza po lini otwierając sobie w ten sposob kort.Problemy z selekcją uderzeń i brak cierpliwości w prowadzeniu wymiany.Ma problemy z wybraniem najlepszego momentu to ataku i przez to popełnia sporo niewymuszonych bledow glównie z fh.
* Niestabilny emocjonalnie (rzuca rakietą i nie potrafi opanować emocji po swoich złych zagraniach)
* Korzysta ze swojego topspinowego fh, który grany po crossie jest jego atutem i pozwala mu raz na jakiś czas wygrywać wymiany właśnie z tego skrzydła.
* Po drugim serwisie sporadycznie wykonuje akcje serv and voley ale z fatalnym procentem skuteczności.
* Typ loosera, który nie potrafi wrócić do meczu.Godzi się z porażka i obraża na cały świat po dwóch czy trzech przegranych gemach z rzędu.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Salvador Dali
Originally Posted by mexes
to wyglada jakby gral junior z seniorem.. szacunek salvador dali laugh
no comment papa
i słusznie, niech sam wybiera sobie co grać jeżeli nie rozumie że nie zawsze analiza będzie zgodna z obrazem gry piwo

Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Originally Posted by Damianho
hmm na Isnera od wczoraj kursy urosly, teraz to mozna go grac smile
+ Mayer i Tipsar w singlach i bedzie pieknie cos czuje

tipsa tak ale nie ludz sie ze mayer wygra smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
widze ze we Wlodara sie bawisz smile tez po malu tworze swoja baze zawodnikow. Na dzien dzisiejszy mam ok 80 smile Wiekszosc z poziomu challengerowego smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by Salvador Dali
widze ze we Wlodara sie bawisz smile tez po malu tworze swoja baze zawodnikow. Na dzien dzisiejszy mam ok 80 smile Wiekszosc z poziomu challengerowego smile


ATP mam na zasadzie bardziej hobbystycznej. Tez mam swoja baze mozemy sie wymienic kiedys.

WTA mam o wiele bardziej rozbudowane.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
jak tam mocno pada na tym turnieju w Barletta??? wiadomo cos...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
95% o Wozniacki tongue smile wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Originally Posted by Amir_Khan
Originally Posted by Salvador Dali
widze ze we Wlodara sie bawisz smile tez po malu tworze swoja baze zawodnikow. Na dzien dzisiejszy mam ok 80 smile Wiekszosc z poziomu challengerowego smile


ATP mam na zasadzie bardziej hobbystycznej. Tez mam swoja baze mozemy sie wymienic kiedys.

WTA mam o wiele bardziej rozbudowane.

jestem za tylko ze umnie to rekopisy laugh

Strona 13 z 54 1 2 11 12 13 14 15 53 54

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker), 2,750 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,856
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1