Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#4554493 24/03/2011 23:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
www.heybets.com [record.bonniergaming.com]

100% bonus od depozytu

Załóż konto i dokonaj wpłaty już dziś, aby ubiegać się o bonus 100% - Dołącz do nas!

W celu zakwalifikowania się do tej oferty bonusowej, musisz wykonać trzy proste kroki:

1. Załóż konto [record.bonniergaming.com]
2. Złóż depozyt w wysokości $20 lub więcej, a będziesz nagrodzony 100% bonusem do maksymalnej wysokości €100.
3. Oddaj swoje zakłady i spełnij wymagania *

* Premia zostanie wypłacona po obróceniu kwoty depozytu x8
* tylko zakłady o kursie min. 2.0 liczą się do warunków obrotu (AKO sa wliczane)
* Kiedy wymagania są spełnione, należy wysłać wiadomość e-mail z nazwą ekranu [email protected]

Depozyt i wyplata w tej firmie zawsze jest dokonywany w $ na konto pokerowe.Zeby miec $ na zakladach wystarczy przelew z konta pokerowego(podstawowego) na konto kasyno/zaklady ,ktore jest w euro .Dokonujac depozytu mozna sobie przeliczyc $ na euro jesli chce sie uzyskac maksymalny bonus . Wyplaty odbywaja sie tak samo czyli przelewamy pieniadze z konta kasyno/zaklady na konto pokerowe i zlecamy wyplate .Minimalna wyplata 40$ . Trwa z reguly 24-48h

Heybets [record.bonniergaming.com] jest bardziej znane pod nazwa HeyPoker ,ktory jest ich główna dzialalnoscia .Wiele osob pewnie kojarzy ich z organizacj turniejow live dla Polakow pod nazwa HESOP

W przyszlym tygodniu ruszaja zapisy do kolejnej edycji konkursu Mistrzostwa HeyBets wiecej informacji bedzie podane TUTAJ [record.bonniergaming.com]

Bonus: Unibet
rafal08 #4554530 24/03/2011 23:32
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Prośba o uściślenie Rafał. Czy bonus zostanie dopisany do konta po obrocie >2.0 kurs x8 czyli za 800 E i dopiero po wysłaniu maila pojawi się on na koncie? czy tu chodzi o obrót 800 E i można wypłacać, a bonus jest automatycznie po wpłacie ?

mazik #4554567 24/03/2011 23:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
Tak bonus zostanie dopisany do konta po wykonaniu obrotu i wyslaniu e-maila.

Trzeba pamietac o wpisaniu kodu przy depozycie

Na bardziej szczegolowe pytania odpowie przedstawiciel firmy ,ktory na pewno bedzie zagladal do tematu. Ja wiem tyle co opisalem a nie chcialbym kogos w blad wprowadzic

rafal08 #4554585 24/03/2011 23:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
A mozna zalozyc konto w euro i wplacac bezposrednio w euro - bez przewalutowan itd?
Widze tez, ze w ofercie maja siatke - jakie na to limity maja? wink

agr1 #4554607 24/03/2011 23:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
Konta w euro po prostu sie nie da gdyz ich cashier ongame(siec pokerowa) jest po prostu tylko i wylacznie w $ . Nie wiem nic o limitach .Troche osob tam gralo w zakladach to moze oni sie wypowiedza

rafal08 #4554621 24/03/2011 23:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Jak ktoś się rejstrował w styczniu to go ta promocja bonusowa tez dotyczy? Oczywiscie depozytu nie bylo do tej pory, tylko buk przyslal bonus jako nagroda za MS w pilce recznej. A jak z wplatami reflektuja Moneybookers? Czy musi byc inna droga by otrzymac bonus?

Kenny #4554655 25/03/2011 00:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
Quote
Jak ktoś się rejstrował w styczniu to go ta promocja bonusowa tez dotyczy?

Tak. Dotyczy nowych i obecnych graczy,ktorzy nie robili nigdy depozytu do sportsbooka

Quote
A jak z wplatami reflektuja Moneybookers? Czy musi byc inna droga by otrzymac bonus?

Nic o tym nie ma

Aha . 30 dni od wplaty jest na wykonanie obrotu

rafal08 #4555247 25/03/2011 02:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Czyli jak wpłace 400 zł to obrót x8 czyli 3200 zł w 30 dni? Sporo wink

rafal08 #4556996 25/03/2011 22:26
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Limity raczej śmieszne. 90 euro na pierwszy zakład na live. Potem nie można już poprawić, mimo że padła bramka, kursy się zmieniają. Pewnie w połowie obrotu przytną do 5 euro i tyle będzie zabawy. Jedyny plus - nie kradną na przewalutowaniu.

rafal08 #4558239 26/03/2011 02:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Po 3 zakładach mam limit 10 euro. A obrotu zostało jeszcze 700 euro. Nie polecam.

z o ® r o #4558254 26/03/2011 03:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
A mozesz powiedziec czy grasz cos popularnego czy jakies wynalazki bo rozmawialem wlasnie dzis o limitach z nimi i kurcze dobrze to wygladalo

Zaskakuje mnie bardzo to co piszesz frown

rafal08 #4558413 26/03/2011 03:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Eliminacje do Euro, nie wiem czy to wynalazek.

Będę jeszcze próbował, może to była jednorazowa historia. W każdym razie bardzo kiepski live mają. Gram coś po 2,00 - pół minuty akceptacji wyskakuje, że kurs zmienił się na 2,10 - potem kolejne pół minuty akceptacji i info, że kurs już 2,20 - następnie znowu to samo i kurs 2,15, a potem 2,30. Czy im się to opłaca? smile Klient chce zagrać a nie może bo kurs ciągle rośnie smile Wreszcie jak po 10 próbach uda się wyczekać moment gdy kurs akurat się nie zmienił to wyskakuje, że "był jakiś problem z Twoim zakładem". Tu znowu trzeba kilku-kilkunastu prób żeby dojść do tego, że problemem jest wysokość stawki - bo przekracza 10 euro. Z takim kiepskim softem i dziwnym podejściem tuzami na rynku raczej nie będą.

z o ® r o #4558428 26/03/2011 03:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
Zgadza sie.Tez uwazam ,ze live maja bardzo kiepski.Co do limitow to nie powinno tak byc .Jutro lub w poniedzialek bedzie Marcin to na pewno cos wiecej wyjasni w tych kwestiach

rafal08 #4564024 28/03/2011 14:59
Dołączył: Dec 2008
Posty: 79
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 79
Zorro o jakim dziwnym podejściu piszesz? Jesteśmy roomem pokerowym, który zakłady ma w swojej ofercie od blisko roku. Zdając sobie sprawę ze specyfiki zagadnienia przez ten czas w ogóle ich nie promowaliśmy. Teraz jest do tego dobra okazja i mamy zamiar stawić czoło temu wyzwaniu. Jesteśmy świadomi, że nie jest idealnie i na pewne sprawy wpływ będziemy mieć znikomy. Naszym zdaniem jest to jednak produkt bardzo obiecujący i będziemy pracować nad jego rozwojem. Nie wiem jeszcze nic na temat limitów na poszczególne zakłady. Dowiem się.

rafal08 #4564840 28/03/2011 23:08
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Na pewno 30 dni na wykonanie obrotu,bo nie ma tego w regulaminie na ich stronie?

crossmen #4564867 28/03/2011 23:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
Tak.Na pewno

rafal08 #4569326 30/03/2011 15:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11

rafal08 #4569414 30/03/2011 16:25
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Kursy slabiutkie - duza marża. Bonus realnie patrzac to 12%, a nie 100%. Kolejna zagrywka marketingowcow, ze niby daja 100%. Lepiej juz sobie zagrac u innych bukow po wyzszym kursie niż tutaj obstawic za 800euro, zeby dostac 100euro. Z tego buka czolowki rynkowej w Polsce sie nie zrobi...

rafal08 #4569644 30/03/2011 18:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
Jezeli mam konto HeyPoker to juz na HeyBets nie zaloze nowego ?

Aquarius80 #4569705 30/03/2011 19:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546
Likes: 11
Nie .Jak cos nie tak ze starym kontem to podeslij mi login na PW i o co chodzi

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, $-man, betowiec, bukma, poozon, rymoholik, aker, Akhu), 2,326 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1