|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Ktoś coś pisał że Fish ma jakieś problemy z kostką?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
czemu ten Ungur nie próbuje atakować 2 serwisu tylko przebija balon w połowę kortu  co za cep  mowilem rano ze Unger nie da rady raczej wygrac Pospisil jest na fali na fali ?  2 porażki z Korolevem i Jazirim czy może wygrana z cieniutkim Brizzim to ta fala  ? Ungur podejmuje złe decyzje dlatego nie jest 1-1 w setach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ungur to już 3 czy 4 bp spieprzył w tym gemi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378 |
czemu ten Ungur nie próbuje atakować 2 serwisu tylko przebija balon w połowę kortu  co za cep  mowilem rano ze Unger nie da rady raczej wygrac Pospisil jest na fali na fali ?  2 porażki z Korolevem i Jazirim czy może wygrana z cieniutkim Brizzim to ta fala  ? Ungur podejmuje złe decyzje dlatego nie jest 1-1 w setach jak dla mnie to jest na fali  kazdy ma swoje odczucia i przekonania co do typów, set sie nie skonczyl a teraz jest 5-4 dla niego i serwuje i zaraz moze set dla niego i koniec meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
hd steam do agi można  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Agus jazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Ungur to już 3 czy 4 bp spieprzył w tym gemi można zmarnować bp, ba przeciwnik może je przecież bronić mnie boli styl w jakim ich nie wykorzystał były przecież z 2 z nich na 2 podaniu, to zamiast uderzyć trochę bardziej ryzykownie, przebijał balony i Pospisil go kończył  potencjał duży, ale umiejętność wyboru zagrania w ważnych momentach powoduje, że o pierwszej 100 rankingu może sobie pomarzyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
jak byłeś taki pewny to po mnie pytałeś o zdanie i jeszcze mówiłeś później, że masz spore wątpliwości...
trochę konsekwencji, a nie jak watr zawieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378 |
Ungur to już 3 czy 4 bp spieprzył w tym gemi i o to własnie chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
czemu ten Ungur nie próbuje atakować 2 serwisu tylko przebija balon w połowę kortu  co za cep  mowilem rano ze Unger nie da rady raczej wygrac Pospisil jest na fali na fali ?  2 porażki z Korolevem i Jazirim czy może wygrana z cieniutkim Brizzim to ta fala  ? Ungur podejmuje złe decyzje dlatego nie jest 1-1 w setach jak dla mnie to jest na fali  kazdy ma swoje odczucia i przekonania co do typów, set sie nie skonczyl a teraz jest 5-4 dla niego i serwuje i zaraz moze set dla niego i koniec meczu. ale wytłumacz mi co to dla Ciebie ta fala bo nie rozumiem ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
Ktoś coś pisał że Fish ma jakieś problemy z kostką? ja... wczoraj w TB przy wygranym punkcie fisza na 6-3 zrobił sobie coś z kotką... widać było że kulał itd... dlatego też przy dwóch serwisach Potro nawet nie próbował wchodzić w wymianę tylko chciał od razu zagrać kończący return no ale nie udało się i przy stanie 6-5 Fish miał serwis i myślałem że będzie asik albo jakiś mocny serwis a ten zaserwował bardzo lekko i łatwo a Potro nie wiadomo czemu wywalił w aut i przegrał... także wczoraj pod koniec TB Fish coś sobie zrobił... czy będzie to odczuwał dzisiaj nie wiem ale wydaje mi się że powinien dlatego wydaje mi się, że Ferrer spokojnie go pojedzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
no Isia za mgłę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Rusedski prawda lepszy jest, ale czasem albo za asekuracyjnie, a czasem przesadza ze skrótami, dostaje piłkę pod nogi i traci punkty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
można ten jakiś znośnej jakosci steam prosic;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378 |
jak byłeś taki pewny to po mnie pytałeś o zdanie i jeszcze mówiłeś później, że masz spore wątpliwości...
trochę konsekwencji, a nie jak watr zawieje Młody to ze sie Ciebie pytalem to własnie nasuneło na mnie watpliwosci i ale bylem do konca w pewien sposob przekonany i konsekwetny w tym ze go zagram, powodzenia zycze i forum nie jest po to zeby sie kłocic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Zvona po 1st set i mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378 |
Widze ze powiniem napisac fala w cudzysłowiu zebys zrozumial o co mi chodzi, powodzonka 
|
|
|
Link skopiowany do schowka