Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 35 z 52 1 2 33 34 35 36 37 51 52
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Ktoś coś pisał że Fish ma jakieś problemy z kostką?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by Klyman
Originally Posted by Rusedski
czemu ten Ungur nie próbuje atakować 2 serwisu tylko przebija balon w połowę kortu blush

co za cep blush


mowilem rano ze Unger nie da rady raczej wygrac Pospisil jest na fali

na fali ? laugh

2 porażki z Korolevem i Jazirim czy może wygrana z cieniutkim Brizzim to ta fala laugh ?

Ungur podejmuje złe decyzje dlatego nie jest 1-1 w setach

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Vera juz zagotowany łeb

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Ungur to już 3 czy 4 bp spieprzył w tym gemi

Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
Originally Posted by Rusedski
Originally Posted by Klyman
Originally Posted by Rusedski
czemu ten Ungur nie próbuje atakować 2 serwisu tylko przebija balon w połowę kortu blush

co za cep blush


mowilem rano ze Unger nie da rady raczej wygrac Pospisil jest na fali

na fali ? laugh

2 porażki z Korolevem i Jazirim czy może wygrana z cieniutkim Brizzim to ta fala laugh ?

Ungur podejmuje złe decyzje dlatego nie jest 1-1 w setach


jak dla mnie to jest na fali smile kazdy ma swoje odczucia i przekonania co do typów, set sie nie skonczyl a teraz jest 5-4 dla niego i serwuje i zaraz moze set dla niego i koniec meczu.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dajesz

Polish ninja

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
hd steam do agi można laugh?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Agus jazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by młody gniewny
Ungur to już 3 czy 4 bp spieprzył w tym gemi

można zmarnować bp, ba przeciwnik może je przecież bronić

mnie boli styl w jakim ich nie wykorzystał
były przecież z 2 z nich na 2 podaniu, to zamiast uderzyć trochę bardziej ryzykownie, przebijał balony i Pospisil go kończył laugh

potencjał duży, ale umiejętność wyboru zagrania w ważnych momentach powoduje, że o pierwszej 100 rankingu może sobie pomarzyć laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
jak byłeś taki pewny to po mnie pytałeś o zdanie i jeszcze mówiłeś później, że masz spore wątpliwości...

trochę konsekwencji, a nie jak watr zawieje

Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
Originally Posted by młody gniewny
Ungur to już 3 czy 4 bp spieprzył w tym gemi


i o to własnie chodzi smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by Klyman
Originally Posted by Rusedski
Originally Posted by Klyman
Originally Posted by Rusedski
czemu ten Ungur nie próbuje atakować 2 serwisu tylko przebija balon w połowę kortu blush

co za cep blush


mowilem rano ze Unger nie da rady raczej wygrac Pospisil jest na fali

na fali ? laugh

2 porażki z Korolevem i Jazirim czy może wygrana z cieniutkim Brizzim to ta fala laugh ?

Ungur podejmuje złe decyzje dlatego nie jest 1-1 w setach


jak dla mnie to jest na fali smile kazdy ma swoje odczucia i przekonania co do typów, set sie nie skonczyl a teraz jest 5-4 dla niego i serwuje i zaraz moze set dla niego i koniec meczu.

ale wytłumacz mi co to dla Ciebie ta fala bo nie rozumiem ? laugh

Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Originally Posted by pawel Wafel
Ktoś coś pisał że Fish ma jakieś problemy z kostką?

ja...
wczoraj w TB przy wygranym punkcie fisza na 6-3 zrobił sobie coś z kotką... widać było że kulał itd...
dlatego też przy dwóch serwisach Potro nawet nie próbował wchodzić w wymianę tylko chciał od razu zagrać kończący return no ale nie udało się i przy stanie 6-5 Fish miał serwis i myślałem że będzie asik albo jakiś mocny serwis a ten zaserwował bardzo lekko i łatwo a Potro nie wiadomo czemu wywalił w aut i przegrał...
także wczoraj pod koniec TB Fish coś sobie zrobił... czy będzie to odczuwał dzisiaj nie wiem ale wydaje mi się że powinien dlatego wydaje mi się, że Ferrer spokojnie go pojedzie...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
no Isia za mgłę boks laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Rusedski prawda lepszy jest, ale czasem albo za asekuracyjnie, a czasem przesadza ze skrótami, dostaje piłkę pod nogi i traci punkty.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
można ten jakiś znośnej jakosci steam prosic;]

Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
Originally Posted by młody gniewny
jak byłeś taki pewny to po mnie pytałeś o zdanie i jeszcze mówiłeś później, że masz spore wątpliwości...

trochę konsekwencji, a nie jak watr zawieje


Młody to ze sie Ciebie pytalem to własnie nasuneło na mnie watpliwosci i ale bylem do konca w pewien sposob przekonany i konsekwetny w tym ze go zagram, powodzenia zycze i forum nie jest po to zeby sie kłocic.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Ungur co za gosc

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Zvona po 1st set i mecz boks boks

Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
Widze ze powiniem napisac fala w cudzysłowiu zebys zrozumial o co mi chodzi, powodzonka smile

Strona 35 z 52 1 2 33 34 35 36 37 51 52

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Lukasz111, alfa, rymoholik, aker), 1,456 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,260
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1