|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
gra jakby mu nie zależało, więc chyba lepiej się już nie ośmieszać ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Ferrer sam ze sobą nieźle pojechał ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Fiszu @2.5  po zwycięstwia nad delpo  Pitbull dzisiaj go zagryzie. Dokładnie. Feru dziś smacznie wygląda, bardzo smacznie. z zasady nie gram przeciwko Fiszowi w turniejach w USA,  więc i Ferrera nie ruszam tym bardziej... był się słuchać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211 |
djoko go w nastepnej rundzie odprawi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
gra jakby mu nie zależało, więc chyba lepiej się już nie ośmieszać ... generalnie to jego kariera i moze nawet rakiete w dupie trzymac a za takie osmieszanie się dostaje kasę na którą większość Polaków może się pooblizywać. mogłbym się tak ośmieszać codziennie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Ferrer zero ambicji i zero w nim walczaka ... nie pierwszy raz jak mu nie idzie, to odpuszcza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Djoko i tak pozamiata  pewnie amerykance go w czasie najwiekszego slonca puszcza
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Ferrer zero ambicji i zero w nim walczaka ... nie pierwszy raz jak mu nie idzie, to odpuszcza  obrażasz jednego z nawiekszych fajterów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
gra jakby mu nie zależało, więc chyba lepiej się już nie ośmieszać ... generalnie to jego kariera i moze nawet rakiete w dupie trzymac a za takie osmieszanie się dostaje kasę na którą większość Polaków może się pooblizywać. mogłbym się tak ośmieszać codziennie. mi by było wstyd, być 6 rakietą świata i przegrywać w takim stylu z gorszym od siebie ale jemu najwyraźniej nie jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 624 |
czy ktoś lepiej zorientowany ode mnie wie czy jeszcze dziś paire i bubka zagrają? Bo nie mogę znaleźć nigdzie info czy dziś czy jutro, z góry dziękuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
@Rusedski, przesadzasz. Kto jak kto ale Ferrer odpuszcza? Jak mu nie idzie dzis to co ma zrobic? Przeciez nie skreczuje, bo mu nie wchodza uderzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
uwaga fisz kontuzja kostki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Ferrer zero ambicji i zero w nim walczaka ... nie pierwszy raz jak mu nie idzie, to odpuszcza  obrażasz jednego z nawiekszych fajterów  dzisiaj gra jak pussy a nie fighter 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Rusedski, to co ma zrobic jak mu nie idzie dzis? Skreczowac? Wtedy by Ci spasowalo, bo zwrot za zaklad bys dostal. Daj spokoj. Niektorzy w gorszy sposob finaly szlema przegrywali i co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
@Rusedski, przesadzasz. Kto jak kto ale Ferrer odpuszcza? Jak mu nie idzie dzis to co ma zrobic? Przeciez nie skreczuje, bo mu nie wchodza uderzenia. z tym kreczem to tak prześmiewczo mówię  nie no jasne, że dogra do końca, ale denerwuje mnie, że cały mecz mu nie idzie, a i tak miał mega szanse w 1 secie wkurza mnie to, ze Fish nic wielkiego nie gra, a wygra sobie gładziutko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Fish 1sza rakieta USA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
czy ktoś lepiej zorientowany ode mnie wie czy jeszcze dziś paire i bubka zagrają? Bo nie mogę znaleźć nigdzie info czy dziś czy jutro, z góry dziękuje Z tego co widziałem to po skończonym meczu Gonzaleza i Pashanskiego wszyscy się zbierali do domciu (sędzia, obsługa). Nie było widać, żeby zaczęli przygotowywać boisko do następnego meczu. Poza tym nie ma już streama. Najprawdopodobniej zatem na dziś koniec
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
Fishowi sie dzis slizglo bo z grajacym na swoim poziomie Fererem by nie wygrał, w 1/2 dostanie lekcje pokory 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|