|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Pospisil się przypadkiem nie wybiera na kwale do Casablanki? Paire, Haider, Gonzalez także widać w zgłoszeniach. Z drugiej strony Pospisil zgłoszony jest do Monzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
to na dziś znowu Rosół ?  Panowie człowiek nie pies... zeby codziennie wpieprzac to samo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Któż to wie, któż to wie...
Ubiegłoroczne zwycięstwo takiego jednego może budzić pewne wnioski no raczej bym nie grał tego... Przysiezny wygral rok temu ten turniej wiec kolega moze mu puscic ten mecz wygral wygral ale równie dobrze w tym roku mogl juz w 2r.  wczoraj z młodą żabką kaleczył na potęge 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
mnie zastanawia czy jest sens stawiania na Vassallo Arguello koleś nic nie grał długo, tutaj trochę już pograł, ale głównie to bet przeciwko Cipolli , który wczoraj spędził 4,5 h na korcie ... to chyba trochę długo ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
mnie zastanawia czy jest sens stawiania na Vassallo Arguello koleś nic nie grał długo, tutaj trochę już pograł, ale głównie to bet przeciwko Cipolli , który wczoraj spędził 4,5 h na korcie ... to chyba trochę długo ?  obaj siebie warci, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Pospisil się przypadkiem nie wybiera na kwale do Casablanki? Paire, Haider, Gonzalez także widać w zgłoszeniach. Z drugiej strony Pospisil zgłoszony jest do Monzy. Skąd wiesz że Paire, Haider, Gonzalez są do kwali zgłoszeni ? Nie ma przecież takowej listy do ATP 250
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
mnie zastanawia czy jest sens stawiania na Vassallo Arguello koleś nic nie grał długo, tutaj trochę już pograł, ale głównie to bet przeciwko Cipolli , który wczoraj spędził 4,5 h na korcie ... to chyba trochę długo ?  obaj siebie warci,  to prawda, dlatego rozpatruje ten mecz tylko na podstawie tego ile Cipolla spędził na korcie, bo 4,5 h to jednak bardzo długo, ale z drugiej strony później wyszedł i jeszcze wygrał debla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Pospisil się przypadkiem nie wybiera na kwale do Casablanki? Paire, Haider, Gonzalez także widać w zgłoszeniach. Z drugiej strony Pospisil zgłoszony jest do Monzy. Skąd wiesz że Paire, Haider, Gonzalez są do kwali zgłoszeni ? Nie ma przecież takowej listy do ATP 250 Nie wiem na pewno, są zgłoszeni do turniejów widnieją jako ALT więc zakładam, że jest szansa, że zagrają w kwalifikacjach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Pospisil się przypadkiem nie wybiera na kwale do Casablanki? Paire, Haider, Gonzalez także widać w zgłoszeniach. Z drugiej strony Pospisil zgłoszony jest do Monzy. Skąd wiesz że Paire, Haider, Gonzalez są do kwali zgłoszeni ? Nie ma przecież takowej listy do ATP 250 Nie wiem na pewno, są zgłoszeni do turniejów widnieją jako ALT więc zakładam, że jest szansa, że zagrają w kwalifikacjach. Nie wiem jak to teraz dokładnie jest, ale rok/dwa temu była zasada, że zawodnik który chce zagrać w kwalifikacjach do danego turnieju musi być na miejscu już w piątek, czyli w dniu losowania. Możliwe, że teraz jest inaczej i zawodnicy mogą zjawić się dopiero w sobotę ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Rochette 1 set @2.5  ogladał ktoś Paire w tym turnieju, jak z jego głową? dalej świruje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
O kurde Roddick zakończył karierę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
O kurde Roddick zakończył karierę  prima aprilis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Już wszyscy kończyli karierę  Nadal Roddick i gortatart ma walczyć na ringu  rezygnuje z Nbjka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Laurent @2.2 1 set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Już wszyscy kończyli karierę  Nadal Roddick i gortatart ma walczyć na ringu  rezygnuje z Nbjka  a Nole puknął smoka wawelskiego i będą mieli bliźniaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
paire troszke wkurzony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Paire już nawala piłkami we wszystko  połamany i dostał w końcu ostrzeżenie :0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ledwo początek meczu, a Paire już zagrzał czajnik 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
poszedl win rakietka 6 gem @3,5
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|