Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 39 1 2 3 4 5 38 39
Piostar #4580146 05/04/2011 00:33
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
W TVN-ie to akurat jest oczywiste.

Abstrahując od nagonki mediów. Zakaz stadionowy to "oczywista oczywistość". Do tego powinni mu dowalić porządną karę finansową. Tylko nie wiem czy nasze prawo na to pozwala.

Jak temu całemu "Staruchowi" ujdzie to płazem, to będzie to porażka całego systemu związanego z bezpieczeństwem na stadionach.

Chcieliśmy normalnych stadionów, bez płotów, drutów kolczastych i fos. To są. Tylko trzeba to uszanować. Bo te stadiony nie są po to żeby jeden troglodyta z drugim sobie wbiegali na boisku i tłukli piłkarzy (czy kto tam się nawinie).
Jak teraz "kibice" Legii zagrożą jakimś nowym konfliktem to moim zdaniem stracą wszelkie resztki sympatii jaką mieli podczas poprzedniego konfliktu.

Jak gościowi się mózg z dupą miejscami zamienił, to niech ponosi konsekwencje. Mógł temu piłkarzowi jebn*ć w dziesięciu innych sytuacjach poza stadionem (nawet jeśli miał powód). Wybrał najgorszy. Więc niech teraz nie płacze i nie zasłania się podobnymi sobie kibolami.

Bonus: Unibet
AGASSI #4580159 05/04/2011 00:37
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Linc
I Kuba z Staruchem sie "dogadali"

Czy Ja też jako kibic Zawiszy mogę bezkarnie jebnąć któremuś pilkarzowi za pyskowanie ? wink
Potem się dogadamy dla dobra klubu laugh
Ciekawe jak kibole zareagują na lanie naszych na Euro grin
Pewnie że można tylko trza uważać żeby się bykiem nie odwinął jak stary Szczęsny ;p
Jak grałem w juniorach w moim rodzinnym mieście to weszła ekipa na trening pierwszej drużyny dali po liściu każdemu kadrowiczowi który się nie schronił do budynku klubowego potrzepali trochę trenerem powiedzieli żeby nikt się na mieście nie pokazywał i se poszli. Potem się dowiedziałem że wyniki drużyny ich nie obchodzą tylko nie mają zamiaru jeździć po wiochach gdzie nic się nie dzieje w następnym sezonie.
W sumie to na Legii to jest chyba teraz wersal bo kiedyś piłkarzom ręce łamali chyba Ratajczykowi o ile dobrze pamiętam Staniek i Sokołowski też tęgie lanie dostali a teraz tylko liścia dają.

Bzyku #4580174 05/04/2011 00:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Bzyku
Jak gościowi się mózg z dupą miejscami zamienił, to niech ponosi konsekwencje. Mógł temu piłkarzowi jebn*ć w dziesięciu innych sytuacjach poza stadionem (nawet jeśli miał powód). Wybrał najgorszy. Więc niech teraz nie płacze i nie zasłania się podobnymi sobie kibolami.
ale kto placze i zaslania sie kibolami?
raczej doskonale sobie zdawal sprawe jak to sie moze skonczyc.

Piostar #4580176 05/04/2011 00:46
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Właśnie, 10-15 lat temu sytuacje z motywowaniem piłkarzy miały miejsce, ale nikt nie podnosił o to rabanu, bo i mało kto o tym wiedział i poza pewne kręgi to nie wychodziło. A teraz takie czasy że jakiś piłkarzyna dostał liścia, czy też jakieś 2-3 lata temu kibice Górnika odwiedzili kopaczy na treningu żeby przypomnieć im na czym polega ich praca, to już afera na całą Polskę. Może niedługo w CNN, BBC i w Al-Jazirze o tym incydencie na Legii będzie...

Piostar #4580189 05/04/2011 00:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Poważnie myślisz że jak do niego podszedł kibic i mu jebnął to go zmotywował? laugh

Piostar #4580200 05/04/2011 00:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Piostar
Poważnie myślisz że jak do niego podszedł kibic i mu jebnął to go zmotywował? laugh

w sobote nie chodzilo o jakakolwiek motywacje przeciez, Rzezniczak powiedzial o pare slow za duzo i dostal nagrode laugh nie mowie ze zasluzona zeby nie bylo, nie widzialem i nie slyszalem co mowil tongue

Wy wszyscy sie sugerujecie informacjami z GW czy jak? laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Oczywiście, taka "motywacja" piłkarzy ma gdzieś miejsce. Nie ma się co dziwić. Dzisiaj piłkarze to też nie ten gatunek co kiedyś. Sporo jest takich którzy mają wyje*ane na wszystko, ambicji zero - byle tylko kasa się zgadzała i żelu starczyło. Do roboty ostatni, do kasy pierwsi.
Wielu jest takich, którzy hańbią klub w którym grają, zwłaszcza jeśli klub ma tradycje - jak Legia.

Albo tacy, którzy czymś tam sobie nagrabili (tak jak ponoć ten z Legii).

Tylko, że szczytem głupoty jest "motywacja" do poprawy na samym stadionie. To powinno być ostatnie miejsce do tego jeśli chcemy mieć normalne stadiony, normalną atmosferę.
Originally Posted by zostać modem_MLS
Właśnie, 10-15 lat temu sytuacje z motywowaniem piłkarzy miały miejsce, ale nikt nie podnosił o to rabanu, bo i mało kto o tym wiedział i poza pewne kręgi to nie wychodziło.

To pewnie właśnie dlatego nie było rabanu. Bo mało kto wie.

A teraz jak się to robi przed kamerami na stadionie, to jak ma nie być rabanu?

Piostar #4580207 05/04/2011 00:58
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Zapewne nie, ale może da mu to do myślenia. Ot tak za nic się nie dostaje po głowie. Zarówno na stadionach, jak i na ulicy, a kto twierdzi inaczej, albo ma jakiegoś niebywałego pecha żeby mu w drewnianym kościele cegła na głowę spadła, albo żywi się codziennymi rewelacjami z Faktu, GW i tvnu i przyjmuje to za prawdę objawioną. Jak mówi (chyba) zasada termodynamika, I czy tam II? Jest akcja jest reakcja wink Nic bez przyczyny się nie dzieje.

Piostar #4580223 05/04/2011 01:03
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Osiągnąć ten sam efekt mogli gdzieś w bardziej "zacisznym" miejscu. Równie dobrze mogli mu "wyjaśnić" co trzeba, a może nawet jaśniej i czytelniej.

Tylko, że ten "Staruch" okazał się idiotą, że zrobił to w ten sposób i w tym miejscu.
Zaszkodził nie tylko sobie (może i go to nie interesuje, czort wie), ale przede wszystkim całemu środowisku.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Jest zakaz stadionowy dla "Starucha"! Mimo że staruch będę ukradkiem wchodził na trybuny by oglądać mecze Panowie z ochrony będę zasłaniać mu oczy aby nie mógł meczu oglądać!

[Linked Image]

Piostar #4580229 05/04/2011 01:04
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Że też nie mam TVP Sport ;( bo właśnie w magazynie 4-4-2 rozpoczyna się dyskusja na temat chuligaństwa. A może w necie da się to oglądnąć?

Piostar #4580235 05/04/2011 01:06
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
czyli co, bo nie rozumiem, mozna bic zawodnika ale tylko jak nikt nie widzi? bo na zaczepki wulgarne odezwal sie wulgarnie? a moze dopiero dostal za to, ze kiedys gral w Widzewie?

Piostar #4580245 05/04/2011 01:09
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Rzeźniczak dostał słusznie i Staruch też słusznie, ale tego drugiego niektórzy z Żylety nie chcą zrozumieć. A myślę, że jakby to od klubu zależało to by chcieli przymknąć oko. Ale zaraz Euro i nie można tak na wszystko machnąć ręką. Bądźmy poważni, wszedł kibic i jebnął zawodnikowi, mogło to by dla Starucha gorzej skończyć.

Dobrze, że Rzeźnik zachował się z klasą i wyjaśnił sprawę po męsku. A i tak będą mu wypominać, a jako jeden z niewielu ma tu charakter. Były Widzewiak. Taka jest obecna Legia

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by młody gniewny
ale się obawiam, że niektórzy się wstawią, a SKLW tam jest mocno zżyta z tą grupą i ucierpi dość mocno.

nie ma szans

Piostar #4580263 05/04/2011 01:15
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ja popieram wymierzanie sprawiedliwosci pyskujacym pilkarzom

Linc #4580268 05/04/2011 01:17
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Linc
czyli co, bo nie rozumiem, mozna bic zawodnika ale tylko jak nikt nie widzi?

wszystko można, tylko trzeba się liczyć z konsekwencjami.

Piostar #4580271 05/04/2011 01:17
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
po tym co ostatnio gra L i tak kibice zachowują sie mega poprawnie.

mat2000 #4580276 05/04/2011 01:19
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by Linc
czyli co, bo nie rozumiem, mozna bic zawodnika ale tylko jak nikt nie widzi?

wszystko można, tylko trzeba się liczyć z konsekwencjami.

albo umieć ich unikać wink

mat2000 #4580285 05/04/2011 01:23
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
jest w necie jakis filmik z tego zdarzenia ?

I co takiego dokladnie powiedzial Rzezniczak ,ze dostal ?

craax #4580293 05/04/2011 01:25
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by craax
ja popieram wymierzanie sprawiedliwosci pyskujacym pilkarzom
A wymierzanie sprawiedliwości przez milicję pyskującym kibicom też potępiasz? Do lasu powinni wywozić piłkarzy i łamać im nogi żeby grać nie mogli albo od razu łopata i dół niech kopie bo dwie bramki zawalił.

Strona 3 z 39 1 2 3 4 5 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, latajaca_holenderka, rafal08, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,452 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1