Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10
chim123 #4574598 02/04/2011 04:02
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Dzięki, gamebookers rozliczył normalnie, mam nadzieję że w bf nie będą za długo zastanawiać się..

Bonus: Unibet
Piostar #4576464 03/04/2011 02:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Promocja w Betdaq przedłużona do 30 czerwca. 2.5% prowizji dla wszystkich.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by z o R r o
Promocja w Betdaq przedłużona do 30 czerwca. 2.5% prowizji dla wszystkich.

Kapicowa data 1 lipca pasuje jak ulał do promocji laugh wink

Piostar #4576986 03/04/2011 05:03
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
aggasi gadasz jak Trol grin

rwschod #4577929 03/04/2011 20:22
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by rwschod
ktoś wpłaca i wypłaca do betfair przez PayPal?

Jak z przewalutowaniem bardzo kroją?


Przewalutowanie bardziej zależy od PayPal, niż od Betfair. Tak samo jak wpłacasz x Euro polską kartą złotówkową. Bank rozlicza po swoim kursie, nie Betfair przecież.

Piostar #4580738 05/04/2011 04:17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Od kiedy umożliwili wpłatę przez paypala? Dawniej tego nie było, no i nie widzę tej metody złożenia depo na BF - WTF?

zmarcin #4585133 07/04/2011 05:19
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by zmarcin
Od kiedy umożliwili wpłatę przez paypala? Dawniej tego nie było, no i nie widzę tej metody złożenia depo na BF - WTF?

Dla Polaków nie ma takiej możliwości...

Zaixi #4585141 07/04/2011 05:35
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Zaixi
Zrobiłem screena ze stroną BF i programem BF Rapid, możecie mi wyjaśnić dlaczego w tej samej chwili na stronie BF wyświetlane są inne kursy i inna ilość pieniędzy niż w programie BF Rapid.

[Linked Image] [fotosik.pl]


Wałkowałem to już w tym temacie i trochę nudne te pytania.

Mówiąc w skrócie: to jest tak zwane cross-matching. Czyli np. dajesz back za 100 Euro na faworyta po kursie 1,5 i pojawia się to na stronie underdoga po kursie 3,0 z woluminem 50 Euro. Niewidoczne przez wszelkie programy tradingow'e, ale widoczne przez stronę. Stąd róznice.

Vega1 #4585147 07/04/2011 05:43
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Vega1
heheh jak czytam tego Pawciasa to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Człowieku od pługa odjęty, jak grasz za 10% wartości konta to po co Ci pozostałe 90%?? laugh
Co za debilizm.

Nie wiem. Jestem debilem i wilkołakiem. Może po to, żeby mieć czym grać w przypadku straty tej jednej dziesiątej? nauka

Piostar #4585151 07/04/2011 05:45
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Piostar
Kontynuacja tematu

Niby kontynuacja ale lepiej nie kontynuować wink

Proszę skupić się na Betfair, odstawić przepychanki i wojenki słowne z guru Pawciasem. Dziękuje z góry.

Z guru dziękuję za nobilitację tongue

zmarcin #4585159 07/04/2011 05:58
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by zmarcin
Po prostu BF powinien udostępnić platformę rezerwową, która byłaby przeznaczona tylko do giełdy, w najprostszej formie, coś w stylu Lite, ale takie rozwiązanie jest dość kłopotliwe w wykonaniu, chyba, że dane o rynkach byłyby składowane na serwerach tylko do giełdy, może sami do tego dojdą, a może nie.


A może Betdaq ich wygryzie?

zmarcin ma rację. Przydałaby się prawdziwa awaryjna platforma do kontrowania. Niestety BF zarabia na prowizjach, czyli na zakładach, które są przyjęte i od których można zgarnąć prowizję. Z ich punktu widzenia możliwość kontrowania przez klientów, kosztem utrzymywania backup'u dla trader'ów w sytuacjach awaryjnych jest nieopłacalna.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Quote
Ale dziwi mnie, że trzeba to przypominać ludziom, których jedynym celem jest zrobienie greena (wnoszę, że nie lubią zbytnio ryzyka).

Nie rozrozniasz traderow od hazardzistow,ale to juz szczegol smile

Powiadasz ,ze jest ich 15 % to powiedz dlaczego te tysiace po pierwszym gwizdku juz znikaja? smile

Kto jak kto na tym forum, ale zorRoro raczej rozróżnia.

Już nie pamiętam komu sugerowałem (w czasie rzeczywistym), że za miesiąc nie będzie pamiętał o awariach z przełomu luty/marzec. W każdym razie Tobie też mogę zadać to fundamentalne pytanie: Gdzie się podziały, tamte awarie; gdzie te unmatched'y, gdzie tamten red? wink

Pawcias #4593247 10/04/2011 21:09
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Brak rynków na over\under w BBL jest po prostu skandaliczny blush
Za to mamy 25 lige niemiecką hura puke

Piostar #4594709 11/04/2011 14:27
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Witam. Chcac wyplacic pieniadz z Betfair pojawia sie taki komunikat - "Użytkownik nie ma odpowiednich uprawnień do przeprowadzenia tej operacji". Wczesniej nie mialem takich problemow z wyplatami, napisalem do supportu, ale nie odpowiadaja. Czy mial ktos podobny problem?

Piostar #4594766 11/04/2011 15:52
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Być może przelałeś pieniądze na konto australiskie i nie masz zweryfikowanego konta i nie możesz wypłacić.

Kura #4606797 17/04/2011 00:04
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Jest jakiś kod na dodatkową kasę przy pierwszej wpłacie, czy tylko standardowy, czyli zakład za 20 i w razie przegranej zwrot 30 ?

Piostar #4611039 18/04/2011 22:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
zestawy

chodzi mi o takie zaklady jak sa w NBA, grac przeciwko np

dallas/orlando/sanatonio

gram przeciwko, ktorys przegra zaklad wchodzi

oprocz NBA sa jeszcze jakies takie zaklady, moze pilka/tenis ?

oze w innym buku jest cos podobnego?

Piostar #4612152 19/04/2011 16:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
widzialem wczoraj, ze sa tez takie zaklady na Baseball

Piostar #4614045 20/04/2011 16:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
BF znowu swiruje? Ktos tez ma teraz problemy z poprawnym dzialaniem witryny?

Piostar #4614053 20/04/2011 16:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
u mnie bez problemow

Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, rymoholik, 11kera11), 2,038 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1