Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
Real Madryt - Tottenham 1.40 - 3.75 - 7.00
Chelsea - Manchester United 2.20 - 3.20 - 2.80
Barcelona - Shakhtar 1.22 - 5.00 - 9.00
Inter - Shalke 1.57 - 3.25 - 5.50

Ladbrokes.com

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 36
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 36
no wlasnie, sa bukmacherzy ktorzy daja nawet 3,5 kurs na manchester utd. czy myslicie ze pokonaja londynczykow?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 810
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 810
Real Madrid - Tottenham 1 1.44 Ladbrokes

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów.
O ile obecność Realu w tej fazie niespodzianką nie jest, o tyle pojawienie się w ósemce najlepszych drużyn Europy Anglików za takową uznać należy.
W poprzedniej fazie Królewscy wyeliminowali Lyon (1:1 i 3:0).
Koguty natomiast pożegnały z rozgrywkami AC Milan (1:0 i 0:0).
Klub z Londynu dawno już takiego sukcesu nie osiągnął, włodarze na pewno już są zadowoleni.
A w Realu jak to w Realu...
Mnóstwo kasy na światowej klasy graczy w celu walki o najwyższe laury w każdych rozgrywkach w jakich ten klub występuje.
W ostatnich sezonach bywało z tym średnio, nawet bardzo średnio.
Dlatego właśnie na Bernabeu sprowadzono Mourinho.
Ten m ecz jest niezwykle ważny dla Realu, ponieważ jeśli spojrzeć jak gra Barca, to o tytuły w Hiszpanii będzie ciężko, a minimum 1/2 finału LM będzie już wynikiem dobrym.
Sądzę, że atut własnego boiska i mocniejszy skład Realu zatrzymają Tottenham.
Real boks

Dołączył: Feb 2006
Posty: 247
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 247
3)
2W/0L +450
Piłka nożna,Liga Mistrzów , 05.04.2011 godz.: 20:45
Spotkanie: Inter - Schalke
Kurs: 1.53
Typ 1
Bukmacher: Ladbrokes

Analiza:
W nienajlepszym swietle przystepuja do konfrontacji z Szalke pilkarze Interu. W koncu w sobote przegrali 3-0 z z odwiecznym rywalem, Milanem i praktycznie pozegnali sie ze Scudetto. Wynik mówi sam za siebie chociaz przy odrobinie szczescia mogl wygladac calkiem inaczej. Tak naprawde spotkanie ustawila szybko strzelona bramka. POzniej Inter nawet przy stanie 1-0 mial swoje szanse. Czerwona kartka posypala jednak ich gre i odebrala wszlekie nadzieje na korzystny rezultat. Zapewnie już jutro wyjda w pelni zmobilizowani na spotkanie Ligi Mistrzow. Przede wszystkim wydaje sie o wiele slabszy. Schalke nie radzi sobie nawet w niemieckiej lidze. Po 27 spotkaniach zajmuja dopiero 11 miejsce. W druzynie tej wyroznilbym zaledwie 3 graczy. MAm tu na mysli weterana Raula, Huntelaara i Farfána. Ciekawie wyglada takze obsada bramki w postaci Neuera. Na Inter to itak zapewne nie wystarczy. Mediolanczycy sa naszpikowani gwiazdami i na tle niemieckiej druzyna wygladaja na przynajmniej o jedna klase lepiej. Kto nie zna takich pilkarzy jak: Júlio César (24mln E), Lúcio (14mln E), Wálter Samuel (13,5mln E), Cristian Chivu (13mln E), Ranocchia (17mln E), Maicon (30mln E), Cambiasso (30mln E), Zanetti (6,5mln E), Stankovic(12,5mln E), Sneijder(42mln E),Eto'o (40mln E) czy Milito(23 mln E). O ile mi wiadomo z wyzej wymienionych zabraknie jedynie Samuela i Lucio .Wszystko zatem wskazuje,ze Inter dysponujac o wiele silniejszym skladem powinnien wykorzystac atut wlasnego boiska i pewnie pokonac niemiecka druzyne. Kursy na takie roztrzygniecie sa z pewnoscia bardzo zachecajace.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by huczek
3)
2W/0L +450
Piłka nożna,Liga Mistrzów , 05.04.2011 godz.: 20:45
Spotkanie: Inter - Schalke
Kurs: 1.53
Typ 1
Bukmacher: Ladbrokes

Analiza:
W nienajlepszym swietle przystepuja do konfrontacji z Szalke pilkarze Interu. W koncu w sobote przegrali 3-0 z z odwiecznym rywalem, Milanem i praktycznie pozegnali sie ze Scudetto. Wynik mówi sam za siebie chociaz przy odrobinie szczescia mogl wygladac calkiem inaczej. Tak naprawde spotkanie ustawila szybko strzelona bramka. POzniej Inter nawet przy stanie 1-0 mial swoje szanse. Czerwona kartka posypala jednak ich gre i odebrala wszlekie nadzieje na korzystny rezultat. Zapewnie już jutro wyjda w pelni zmobilizowani na spotkanie Ligi Mistrzow. Przede wszystkim wydaje sie o wiele slabszy. Schalke nie radzi sobie nawet w niemieckiej lidze. Po 27 spotkaniach zajmuja dopiero 11 miejsce. W druzynie tej wyroznilbym zaledwie 3 graczy. MAm tu na mysli weterana Raula, Huntelaara i Farfána. Ciekawie wyglada takze obsada bramki w postaci Neuera. Na Inter to itak zapewne nie wystarczy. Mediolanczycy sa naszpikowani gwiazdami i na tle niemieckiej druzyna wygladaja na przynajmniej o jedna klase lepiej. Kto nie zna takich pilkarzy jak: Júlio César (24mln E), Lúcio (14mln E), Wálter Samuel (13,5mln E), Cristian Chivu (13mln E), Ranocchia (17mln E), Maicon (30mln E), Cambiasso (30mln E), Zanetti (6,5mln E), Stankovic(12,5mln E), Sneijder(42mln E),Eto'o (40mln E) czy Milito(23 mln E). O ile mi wiadomo z wyzej wymienionych zabraknie jedynie Samuela i Lucio .Wszystko zatem wskazuje,ze Inter dysponujac o wiele silniejszym skladem powinnien wykorzystac atut wlasnego boiska i pewnie pokonac niemiecka druzyne. Kursy na takie roztrzygniecie sa z pewnoscia bardzo zachecajace.

Pieniądze nie grają na boisku.

Awans S04. Krótko. Po rewanżu do kasy.

Dołączył: Feb 2011
Posty: 169
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 169
5.04.11 20:45
Real Madryt - Tottenham
Typ : Poniżej 3.5 goli
Kurs : 1.4

Najpewniejszy typ na dzisiaj. Polecam wszystkim. Podstawowy fakt to brak w dzisiejszym spotkaniu Karima Benzemy. Jedyny zawodnik, ktory strzelal ostatnio regularnie bramki. Wraca do skladu Cristiano Ronaldo, ale nie jest on w najwyzszej formie, czego dowodza ostatnie mecze. Totenham przyjechal tu sie bronic. Wynik 0-0 biora w ciemno 1-0 tez ich za bardzo nie zmartwi chociaz woleliby z pewnoscia bezbramkowy remis. W Realu nie ma obecnie komu strzelac bramki. Byc moze jakis wolny i wtedy " Krystyna" uderzy. Pilkarze Realu sa bardzo zmeczeni trudami sezonu. Ostatnio przegrali u siebie z Gijon 0-1. W weekend Gran Derbi. Nie sadze aby zbytnio popisali sie skutecznioscia w dzisiejszym spotkaniu. Skoro nie mogli bramki strzelic walczacemu o utrzymanie Gijon. Bez egzekutora Benzemy bedzie ciezko o bramki w dzisiejszym meczu. Moj typ to 0-0 lub 1-0 dla Realu. Nawet Mourinho mowi przed meczem, ze wynik 0-0 nie bedzie zly w tym spotkaniu. Jest to z pewnoscia zaslona dymna przed ewentualnym niepowodzeniem. 0-0 w kontekscie rewanzu nie jest zlym wynikiem dla Realu. Polecam!

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
[Linked Image] vs [Linked Image]


Po sobotnim blamażu przed własną publicznością Real będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Szansą do tego jest dzisiejszy mecz z Tottenhamem.
Myślę, że Królewskich stać na strzelenie co najmniej jednej bramki, goście także lubią strzelać na wyjazdach co pokazały grupowe mecze z Interem i Twente(również sporo ich tracą).
Podejrzewam, że w meczu tym zobaczymy kilka ładnych bramek.

Typ: over 2.5
Kurs: @1.80 Bet365


Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
Chelsea i ManU zwnawiajĄ RYWALIZACJĘ W EUROPIE


Już dzisiaj na ekrany naszych telewizorów powróci piłkarska Liga Mistrzów. Duża dawka emocji będzie gwarantowana, bo losowanie par ćwierćfinałowych skojarzyło ze sobą m.in. finalistów z 2008 roku, czyli Chelsea i Manchester United.

Czerwone Diabły zadały The Blues bolesny cios, kiedy przed trzema laty po dramatycznej serii rzutów karnych ubiegły ich w walce o Puchar Europy. Jako ligowi rywale United, piłkarze ze Stamford Bridge mieli od tego czasu liczne okazje do rewanżu na krajowym podwórku. Większość z nich wykorzystali. Jednak na arenie europejskiej ich rachunki z podopiecznymi Sir Alexa Fergusona są wciąż niewyrównane.

W środę może ulec to zmianie. Jeśli uważasz, że gracze Carlo Ancelottiego powetują sobie przegraną z Moskwy i w najbliższym spotkaniu odniosą drugie już w tym roku zwycięstwo nad ekipą z Old Trafford, postaw na nich w Betclic, a Twoja potencjalna wygrana będzie ponad dwukrotnie wyższa od wkładu.

Natomiast jeśli intuicja podpowiada Ci, że ManU przełamie ciążącą nad nim klątwę Stamford Bridge i wreszcie wywiezie z zachodniego Londynu korzystny rezultat, załóż zakład na remis (po kursie 3,20)lub triumf gości, który może pozwolić Ci na zwiększenie stawki razy 3,50.
Jeszcze korzystniejsze mogą okazać się typy na dokładny wynik meczu. Na przykład, poprawne przewidzenie remisu 1:1, czyli rezultatu, który w 2008 widniał na telebimie Stadionu Łużniki po dogrywce, daje szanse na pomnożenie wkładu razy 6,50. Z kolei 100 zł może zmienić się w 850 zł, jeśli Chelsea pokona United 2:1, podobni jak w ostatnim starciu ligowym.



Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,206
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,206
Real Madrid vs Tottenham Czas, w którym padnie pierwszy gol
typ: 27th minute and under
kurs: 1.95
buk: Ladbrokes

Real Madryt będzie chciał się za wszelką cenę zrehabilitować za porażkę ze Sportingiem Gjion i w praktyce koniec szans na Mistrzostwo Hiszpanii. Do podstawowego składu wracają Marcelo, Cristiano Ronaldo, Di Maria i Adebayor. To na pewno wzmocni siłę rażenie "Królewskich" i liczę, że mecze będzie zdecydowanie lepszy niż ten sobotni i padnie w nim wiele bramek.
Mój typ to, że pierwsza bramka padnie przed 27 minutą. Jak wiadomo Real będzie od pierwszej minuty atakować, a z przodu wracają zawodnicy, którzy na pewno potrafią zdobywać bramki.
Nie zapominajmy jednak również o Tottenhamie, zespół Spurs przecież nie liczą meczów w 1/8 z AC Milan regularnie notował wyniki overowe w grupie i w eliminacjach. W meczach Tottenhamu jesienią padało sporo bramek i liczę, że po tym dwumeczu z Milanem teraz z powrotem wrócą do to meczów w którym bramek nie brakuje.
Myślę, że mój typ ma spore szansę na powodzenie. Raczej w tym meczu nie będzie tzw. "badania" się ponieważ Real musi odkupić winny za mecze ze Sportingiem. Tottenham natomiast ma szybkich i niezłych skrzydłowych Lennon i Bale i na pewno jeżeli będą mieli okazję to je wykorzystają.
Kurs na to zdarzenie jest ciekawy i warty zagrania.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 810
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 810
Barcelona - Shakhtar 1 (EH -1) 1.50 Ladbrokes

Ćwierćfinał Ligi Mistrzów, pierwszy mecz.
Faworyta wskazywać nie trzeba myślę.
Nie sympatyzuję specjalnie za tą Barcelona, ale przyznać trzeba, że grają "kawał piłki" nieustannie od ładnych paru lat.
W Primera Division jak się do tego już przyzwyczailiśmy idą jak burzą, mając 8 pkt. przewagi nad Realem.
Oznacza to, że teraz mogą mocniej nacisnąć na Champions League.
Blaugrana chce bardzo wygrać ponownie te rozgrywki po rocznej przerwie.
Zadra po półfinałowym meczu z Interem z 2009/2010 na pewno została do dziś.
Szachtar szaleje, to pompowanie w Brazylijczyków przynosi efekty.
Klub z Doniecka wygrał grupę z Arsenalem, co podkreślić trzeba.
W poprzedniej fazie bez problemów pokonał Romę.
Ale czy Szachtar stać na zrobienie niespodzianki w meczu z Barcą?
Chyba nie, na pewno nie na Camp Nou.
Jest to pierwszy mecz, Katalończycy muszą sobie zdawać sprawę, że Donieck jest trudnym terenem, więc jutro pasuje sobie wypracować bezpieczną przewagę.
Myślę, że Xavi i spółka to zrobią.
Barca boks

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
pilka nozna, lm
Barcelona - Szachtar
typ: Szachtar nie strzeli
kurs: 1.72
ladbrokes

Pierwszy mecz 1/4 finału Ligi Mistrzów. Nie będzie to mecz łatwy dla Barcelony, bowiem Ukraińcy świetnie prezentują się w tej edycji ligi mistrzów. Biorąc pod uwagę fakt, że rewanż jest w Doniecku i fakt, że Szchtar od 3 lat nie przegrał w LM u siebie, priorytetem będzie nie tylko wygrać, ale też nie stracić bramki.
Wbrew pozorom nie spodziewam się tu kanonady strzeleckiej, a skromnego zwycięstwa Barcy 1:0, 2:0 - które byłoby optymalne.
Co przemawia za tym typem? Świetna forma Valdeza, wreszcie porządek w obronie, do tego atut własnego boiska gdzie Barca traci wyjątkowo mało bramek. Myślę, że ten typ jest solidniejszy aniżeli zwykłe HC bramkowe i po 1.72 warte ryzyka.
Typ konkursowy

Dołączył: Feb 2011
Posty: 169
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 169
6.04.11 20:45
Chelsea - MU
Typ : 1
Kurs : 2.1

Pierwsze spotkanie cwiercfinalowe angielskich druzyn. Szlagier tej fazy rozgrywek. Chelsea na Stamford Bridge podejmie ekipe Manchesteru United. W lidze ekipa Ancelottiego nie ma zadnych szans na wywalczenie tytulu i dogonienie MU. Pozostaje im juz Liga Mistrzow. W ostatnim meczu tych druzyn rozgrywanym na Stamford Bridge lepsza okazala sie ekipa gospodarzy wygrywajac to spotkanie 2:1. Ograli wtedy lidera mimo nie najwyzszej formy. Teraz sytuacja sie powtarza. Manchester United przystapi do tego meczu z wieksza pewnoscia siebie. W ostatniej kolejce przegrywala do przerwy 0:2 z West Ham United na Upton Park by ostatecznie wygrac 4:2. Jednak to gospodarze sa wg mnie faworytem. Zechca w tym meczu wziasc rewanz za Premier League. Po drugie wazne dla nic jest zwyciestwo w tym spotkaniu w kontekscie rewanzu na Old Trafford. I wynik 1-0 lub 2-1 jest bardzo prawdopodobny. Chelsea potrafi wygrywac na wlasnym stadionie z MU. A ten mecz moze byc najwazniejszy w calym sezonie dla ekipy Ancelottiego. Ostatnio Wloc glosno mowi, ze chcialby zostac na nastepny sezon. Jest to mozliwe musi on jednak zwyciezyc w Lidze Mistrzow. Pierwszy krok w tym celu moga zrobic juz dzisiaj. Powodzenia "The Blues"!

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
[Linked Image] vs [Linked Image]



Barcelona do tego meczu przystępuje w najsilniejszym ofensywnym składzie. Po sobotnim zwycięstwie na El Madrigal do drużyny powracają bowiem Xavi(pauzował za kartki) oraz Pedro i Maxwell(drobne urazy), także siła ognia będzie o wiele większa.
Barca zagra tradycyjnie systemem 4-3-3, goście zapewne cofną się i będą murować bramkę, aby stracić jak najmniej przed rewanżem, jednak sądzę, że na nic się to zda.
Blaugrana podobnie jak odwieczny wróg z Madrytu będzie chciała zapewnić sobie awans już w pierwszym meczu, aby przed rewanżem w Doniecku mieć solidną zaliczkę, gdzie jak pamiętamy szło jej różnie.


Typ: over 2.5
Kurs: 1.52
Expekt



Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Typ konkursowy.

FC Barcelona - Szachtar

Dzisiaj cały świat stawia na FCB - i tego nie neguję, ale zamierzam pobawić się w coś innego. Przedmówcy opisali mecz - jak może on wyglądać. Już wiemy, że Barcelona wyjdzie najsilniejszym składem i ustawiona bardzo ofensywnie - na pewno będą chcieli pozbawić szans Ukraińców na awans już po pierwszym meczu, tak jak zrobił to wczoraj Real ogrywając Tottenham 4-0.
Jak to w meczach z udziałem Barcelony - gra powinna toczyć się na połowie gości - a landbrokes oferuje nam zakład - Barcelona powyżej 6 rzutów rożnych za 1,72 - jak dla mnie bajka smile

Uważam, że dość szybko ta linia powinna zostać przekroczona.
To nie jest mecz grupowy czy ligowy, że prowadząc 1 czy 2-0 będą rozgrywać piłkę na swojej połowie. Myślę, że Barca będzie chciała nastrzelać dzisiaj bramek - tak więc nieustanne ataki mogą sprawić, że RR będzie i to dużo smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,206
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,206
FC Barcelona - Szachtar Donieck (Czas, w którym padnie pierwszy gol)
typ: 27th minute and under
kurs: 1.80
buk: Ladbrokes

Zgadzam się w pełni z moim przedmówcą smile Nie jest to ani mecz ligowy ani mecz fazy grupowej gdzie 1-0 wystarczy by zdobyć 3 punkty (tak jak ostatnio z Villarreal). Dzisiaj Barcelona będzie chciała wygrać jak najwyżej, bo wie, że rewanż w Doniecku do najłatwiejszych należeć nie będzie (przekonali się o tym dwa czy trzy sezony temu przegrywając 0-3).
Wczoraj udało mi się ustrzelić, że w meczu Real-Tottenham gol padnie wcześniej niż w 27 minucie dzisiaj spróbuje powtórzyć ten manewr. Mircea Lucescu już od jakiegoś czasu mówi, że jego Szachtar nie popełni błędu Arsenalu na Camp Nou i będzie próbował zagrać swoją piłkę, co według mnie stwarza okazję by gol w pierwszych minutach padł.
Oczywiście głównie myślę tu o Barcelonie, która jeżeli trafi na rywala, który będzie chciał z nią grać w piłkę a nie tylko wybijać futbolówkę jak najdalej od bramki może bardzo szybko wybić taki styl gry rywalom z głowy ale może też niespodziewanie stracić bramkę.
Stawiają ten typ myślę głównie o Barcelonie, wszak do pierwszej jedenastki wraca Messi a także Pedro i Xavi (tak przynajmniej spekulują hiszpańskie dzienniki). Uważam, wiec, że tak jak i wczoraj tak i dzisiaj gol w meczu powinien paść dość wcześnie.

Dołączył: Apr 2011
Posty: 2
stranger
stranger
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2
12-04-2011
Shakhtar Donetsk - FC Barcelona 3,00 - 3,40 - 2,25
bet-at-home

Myślę, że niezła okazja do zarobienia, zważywszy na ostatnie spotkanie i łatwość z jaka Barca ograła Donetsk.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 5-1 dla hiszpańskiego klubu i to Szachtar będzie zmuszony do ataku w rewanżu. Szachtar to ułożona drużyna ich kontrataki do najmocniejsza broń. Ofensywa hiszpańskiego klubu to jednak zbyt silna broń do powstrzymania o czym powinniśmy się przekonać po raz kolejny.
Bet-at-home proponuje w tej chwili najwyższą stawkę za zwycięstwo Barcy (z buków które obserwuje).
Stawiam na FC Barcelona

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Zastanów sie kolego co ty piszesz ??

barcelona po wygraniu u siebie 5-1 jest pewna awansu.Trzeba pamietaz ze w weekend maja mecz w lidze z realem.
Według mnie ten mecz bedzie wazneijszy niz spotkanie z ruskimi,a porazka z nimi wstydu nie przyniesie smile
jak dla mnie 1

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Manchester-Chelsea over 3,5 kurs 4,00 Ladbrokes

Pierwszy mecz, który był rozegrany w Londynie wygrał Manchester 1-0. Jest to najsłabsze możliwe zwycięstwo jakie można osiągnąć w meczu wyjazdowym. Wystarczy, że Chelsea wygra ten mecz innym wynikiem niż 1-0 i mają awans. Moim zdaniem logicznym planem będzie ofensywne nastawienie Londyńczyków, by strzelić 2 lub więcej bramek. Manchester to też nie jest drużyna, która okopie się na własnej połowie i będzie bronić tej skromnej zaliczki, a raczej przyjmą wyzwanie. Sądzę, że obie ekipy pójdą w tym spotkaniu na wymianę ciosów i wynik 3-1 w którąś stronę lub 2-2 wcale mnie nie zdziwi.
Wyjazdowe mecze Chelsea w ostatnim czasie nierzadko są obfite w bramki, np. mecz z Blackpool(4 gole), z Sunderlandem(6 goli), z Boltonem (4 gole).
W dwóch ostatnich meczach(choć w tym sezonie na Manchesterze jeszcze ze sobą nie grali) pomiędzy MU a Chelsea, gdzie MU był gospodarzem padło w sumie 8 goli.
Biorąc pod uwagę sytuację w dwumeczu, dośc agresywne usposobienie Chelsea na wyjazdach uważam, że po tak ładnym kursie warto to zagrać.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Ja bym probowal X2 na Chelsea dzis albo na awans.
Na Stamford oni mieli inicjatywe i zdecydowanie przewazali, w sumie to niewiele brakowalo, a byloby 2-1 zamiast 0-1 (wybicice Evry z linii w 45' i niepodyktowany karny po faulu Evry w 90').
Ktoś poważniej osłabiony czy składy pełne?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Typ konkursowy.

Manchester Utd. - Chelsea Londyn

Na Stamford Bridge według mnie niespodziewanie wygrał Manchester 1-0, ale wątpię by Chelsea pogodziła się porażką w dwumeczu - straty jak najbardziej można odrobić i wcale się nie zdziwię gdy ten mecz to niebiescy wygrają (czego sobie jak i im życzę grin )
Ciekawi mnie jak ten mecz będzie wyglądać? Pewnie Manchester odegra dzisiaj rolę przyczajonego tygrysa i raczej skupi się by nie stracić bramki.
Chelsea natomiast musi zaatakować bo tylko zdobyta bramka daje nadzieje, że można wyeliminować MU.
Ja dzisiaj przeanalizowałem - moje ulubione rzuty rożne i natknąłem się na ciekawe statystyki Chelsea w tegorocznej LM.
Chelsea bardzo mało zdobywa RR na wyjazdach..

Żylina - 4 RR [Wyniki 4:1 dla Chelsea]
Spartak Moskwa - 5 RR [Wynik 2:0 dla Chelsea]
Marseille - 3 RR [Wynik 1:0 dla OM]
Kopenhaga - 3 RR [Wynik 2:0 dla Chelsea]

natomiast Manchester United u siebie..

Rangers - 3 RR [Wynik 0:0]
Bursaspor - 6 RR [Wynik 1-0 dla MU]
Valencia - 6 RR [Wynik 1:1]
Marseille - 6 RR [Wynik 2:1 dla MU]

Jedni i drudzy nie zdobywają dużo rzutów rożnych - Manchester w granicach 6 u siebie - ale biorąc pod uwagę sytuację w której to Chelsea musi dzisiaj atakować to tych RR może dzisiaj być mnie.

Według powyższego ja dzisiaj zaryzykuję typ na poniżej 9 rzutów rożnych w meczu @3,00

Kurs moim zdaniem jest bardzo dobry a statystyki [które niekiedy kłamią grin ] mówią same za siebie.



Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,686 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,059
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1