|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Berrer win drygi set za 200 po @2,62  roznica klas 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
kusi mnie Reister... Vagnozzi przeceniany po tym jak w poprzednim tygodniu jechal na podkladkach Czemu np. teraz znowu ma nie byc podkladki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
co jest grane z deblem parrot/polasek kort nr 6 1 para i cisza  graja  sorry za OT finanz co sadzisz o szwecji z niemcami w curlingu ? niekoniecznie musza wygrac choc... powinni ale nie zainwestuje w team trzech koron wole kraciste spódnice 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
co jest grane z deblem parrot/polasek kort nr 6 1 para i cisza  graja  no wlasnie widze "zelazny flaming" no przeciez mnie trafi dzis zrobie 4/8  a nie tak jak wczoraj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
wyciagna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
wyciagna  jak nie bede pod ostrzalem i bedzie juz 8/10 ratunrk moze przyjdzie ze slowenii ten za 2.25 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
nie bedziesz 8/10 tylko bedziesz 0/2 to co bylo wczoraj zostawia sie daleko z tylu w bukmacherce a jak tego jesZCZE NIE WIESZ TO analitykiem wielkim nie jestes.. wczoraj tez mialem 11/11 nawet co z tego jak dzisiaj 1/4 i wtopa za wtopa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
czesc akagi o widze 3 sztuki zalatwiles czyli 0-3  grasz ten rudar v? ale live to maja do tej casablanki zwlaszcza z kortu nr 6 kpina!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
nie bedziesz 8/10 tylko bedziesz 0/2 to co bylo wczoraj zostawia sie daleko z tylu w bukmacherce a jak tego jesZCZE NIE WIESZ TO analitykiem wielkim nie jestes.. wczoraj tez mialem 11/11 nawet co z tego jak dzisiaj 1/4 i wtopa za wtopa przyjeta nauka  powalcze o DZIS o bilans 6/8
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
apropo typow dzisiajeszych pohodze z koszalina i dzisaj w ofercie mecz azs - prokom . podobno nasz prezes lizal ostro duspko pacesasowi zeby poprobowal sobie dzisiaj roznych 5 w ataku po to zeby koszalin mogl wygrac i sprzedac jutro bilety na mecz kolejny i zakonczyc rywalizacje 1-3. stosunki miedzy oboma klubami sa bardzo dobre wiec zwyciestwa azs mozliwe a handi 11.5 pkt to juz na pewno . polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie bierz tego Rudaru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
nie bedziesz 8/10 tylko bedziesz 0/2 to co bylo wczoraj zostawia sie daleko z tylu w bukmacherce a jak tego jesZCZE NIE WIESZ TO analitykiem wielkim nie jestes.. wczoraj tez mialem 11/11 nawet co z tego jak dzisiaj 1/4 i wtopa za wtopa bukmacherka to nie sprint tylko maraton... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
nie bedziesz 8/10 tylko bedziesz 0/2 to co bylo wczoraj zostawia sie daleko z tylu w bukmacherce a jak tego jesZCZE NIE WIESZ TO analitykiem wielkim nie jestes.. wczoraj tez mialem 11/11 nawet co z tego jak dzisiaj 1/4 i wtopa za wtopa bukmacherka to nie sprint tylko maraton...  Dzięki wielkie za info  Gość idzię w odstawkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Nie bierz tego Rudaru.  kazdy sobie sterem...  over pokazuje wiec wygra... Nafta i bedzie under 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
no Kuznetsov, liczę na Ciebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
nie bedziesz 8/10 tylko bedziesz 0/2 to co bylo wczoraj zostawia sie daleko z tylu w bukmacherce a jak tego jesZCZE NIE WIESZ TO analitykiem wielkim nie jestes.. wczoraj tez mialem 11/11 nawet co z tego jak dzisiaj 1/4 i wtopa za wtopa bukmacherka to nie sprint tylko maraton...  Dzięki wielkie za info  Gość idzię w odstawkę. widocznie dla Pipo zalezalo gdyby nie to to juz pakowalby sie z Casa...blanki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Młody witam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Młody witam  witam  powtarzamy wczorajszy dzień i jedziemy z bukami jak z furą gnoju 
|
|
|
Link skopiowany do schowka