|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
napisalbym co o nich mysle ale bana nie chce, lajzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Trzeba sobie odpuścić takie wynalazki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Bede wdzieczny Dobry przyjacielu... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591 |
napisalbym co o nich mysle ale bana nie chce, lajzy w tym sezonie słaby jest zespół z Włocławka  wszyscy uparcie na nich stawiają
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Bede wdzieczny Dobry przyjacielu...  po cynku na malmoe zagrales to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
napisalbym co o nich mysle ale bana nie chce, lajzy w tym sezonie słaby jest zespół z Włocławka  wszyscy uparcie na nich stawiają Ja pierwszy i ostatni  Witam Cię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
napisalbym co o nich mysle ale bana nie chce, lajzy w tym sezonie słaby jest zespół z Włocławka  wszyscy uparcie na nich stawiają chodzi mi raczej o styl w jakim to zrobili +3 na kilka sekund przed koncem i wypuscili z reki zwyciestwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
ANWIL  dzis Anwil plynie  tak mialo byc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
napisalbym co o nich mysle ale bana nie chce, lajzy w tym sezonie słaby jest zespół z Włocławka  wszyscy uparcie na nich stawiają chodzi mi raczej o styl w jakim to zrobili +3 na kilka sekund przed koncem i wypuscili z reki zwyciestwo Taki to piękny sport...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Bede wdzieczny Dobry przyjacielu...  po cynku na malmoe zagrales to? zagralem zagralem dziekówka  Flakon Ci sie nalezy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591 |
napisalbym co o nich mysle ale bana nie chce, lajzy w tym sezonie słaby jest zespół z Włocławka  wszyscy uparcie na nich stawiają chodzi mi raczej o styl w jakim to zrobili +3 na kilka sekund przed koncem i wypuscili z reki zwyciestwo przecież ta drużyna nie ma stylu, oglądałem kilka spotkań na żywo i plan był prosty: siadają trójki wygrywamy, nie wchodzą to kaplica. Zasłużenie nie awansowali do kolejnej rundy PO. Mutapcić uparcie stawia na zawodników nie patrząc na ich dyspozycję. Dzisiaj na pewno Dylewicz robi z Jovanoviciem co chce, nie ważne, że Nikola rzucił 25 oczek jak w obronie gra totalne zero
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
napisalbym co o nich mysle ale bana nie chce, lajzy w tym sezonie słaby jest zespół z Włocławka  wszyscy uparcie na nich stawiają chodzi mi raczej o styl w jakim to zrobili +3 na kilka sekund przed koncem i wypuscili z reki zwyciestwo Taki to piękny sport... powiedzialbym bardziej ze taka liga inwalidow a ja jak debil caly czas ja pogrywam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Z tą ligą się zgodzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
powiedzialbym bardziej ze taka liga inwalidow a ja jak debil caly czas ja pogrywam  ale przynajmniej masz emocje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591 |
Cześć Maaajo  Szkoda, że akurat dzisiaj postawiłeś. Sezon dla Włocławka się skończył i bardzo dobrze, może ktoś w końcu pomyśli jak dobrać skład we Włocławku. Mimo wszystko Anwil jest jedyną ekipą, która awansowała do PO co roku Brawo Trefl! Chylę czoła przed Filipem Dylewiczem, dobry zawodnik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
emocje to moge miec w eurolidze czy ACB tutaj sie tylko wkurwiam widzac niektore genialne zagrania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
jak Ślask Wrocław wroci to zaczne sie interesowac tą ligą bo bez nich to dno Kiedys to byly mecze w Plk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Cześć Maaajo  Szkoda, że akurat dzisiaj postawiłeś. Sezon dla Włocławka się skończył i bardzo dobrze, może ktoś w końcu pomyśli jak dobrać skład we Włocławku. Mimo wszystko Anwil jest jedyną ekipą, która awansowała do PO co roku Brawo Trefl! Chylę czoła przed Filipem Dylewiczem, dobry zawodnik  Spoko, ja gram już tylko dla zabawy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|