|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Mam pytanie Bylby ktos zainteresowany konkursem (regulamin mozna by dogadac miedzy soba pozniej) gdzie wpisowe byloby 1000 zl, i np by zebrac 10-15 osob. 1 miesjce 70% drugie 30% kase zbieralby ktos zaufany z mecz.pl przed konkursem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
Wiesz co, wydaje mi sie, ze bedzie cieko znalesc choc kilka osob, poniewaz ponioslo troszke z wpisowym. Przynajmniej na moje oko i portfel.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937 |
To juz nie konkurs, a zdecydowanie dobra inwestycja, szkoda, że tak mało osób się zgłosiło a w zasadzie żadna, a mineło sporo czasu. Jestem jak najbardziej za i zgłaszam swój udział. Jednak z opcja końca konkursu do połowy kwietnia [powody na priv]. Rozpoczęcie i ustalenie zasad najlepiej jak najwcześniej.
pozdrawiam, Ares96
|
|
|
Link skopiowany do schowka