|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Pippo i RRH na kwale jada czyli Montiego i Starace chyba pobiore chyba nie sądzisz, że Volandri wolałby jechać na kwale niż spróbować wygrać sadze ze Monti go pyknie a kwale to kolejny + za typem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Pippo i RRH na kwale jada czyli Montiego i Starace chyba pobiore chyba nie sądzisz, że Volandri wolałby jechać na kwale niż spróbować wygrać sadze ze Monti go pyknie a kwale to kolejny + za typem po co grać zawodnika, który wraca po kontuzji po tak mizernym kursie i jeszcze przeciwko zawodnikowi z którym ma problemy a kwale to żaden + 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
simona dobra, 1set @17 przy stanie 1:5 pograłem i dziewuszka wyciągneła na 6:5  w dublu z 1 set fischerem ako @24.5 ciekawe czy inwestycja 3zł przyniesie zysk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Pippo i RRH na kwale jada czyli Montiego i Starace chyba pobiore chyba nie sądzisz, że Volandri wolałby jechać na kwale niż spróbować wygrać sadze ze Monti go pyknie a kwale to kolejny + za typem po co grać zawodnika, który wraca po kontuzji po tak mizernym kursie i jeszcze przeciwko zawodnikowi z którym ma problemy a kwale to żaden +  problemy z nim mial ale to bylo dawno, dzis Monti win
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966 |
simona dobra, 1set @17 przy stanie 1:5 pograłem i dziewuszka wyciągneła na 6:5  w dublu z 1 set fischerem ako @24.5 ciekawe czy inwestycja 3zł przyniesie zysk  One grają razem w debla , tam jest treningowa gierka i wychodzi na to że na Dobrą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
wstawac i dawac peffy  Medina na poczatek Kolejny maraton. Dulgheru będzie przebijać, przebijać, przebijać  jezeli tak jak w pn z pivovarova to...  Tyle, że Pivovarova stawiała na atak i grała mocne piłki, a już widzę tak grającą Medinę  Zupełnie inny styl i zupełnie inny mecz. tak tak polozy sie zapewne medina od dzis ma grac defensywnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Jutro Isner - Ivo  juz sie głowia nad: ilosc gemow : 26.5 under/over czas trwania meczu : 0-1.59min /2h-2.59min /3h-wiecej /mecz zostanie dokonczony na drugi dzien / 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Over 26,5 w poniżej 2h 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Jutro Isner - Ivo  juz sie głowia nad: ilosc gemow : 26.5 under/over czas trwania meczu : 0-1.59min /2h-2.59min /3h-wiecej /mecz zostanie dokonczony na drugi dzien /  over 38,5 gema powinni dac po jakims fajnym kursie  zartuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Over Rose 24,5 Boston Celtics na noc  jak nie bylo tak nie ma freebeta z ladbrokes 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
w sumie jak teraz looknelem jakie problemy monti ostatnio ma to juz go tak pewny nie jestem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Pous Tio pyknie Wyjca  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
simona dobra, 1set @17 przy stanie 1:5 pograłem i dziewuszka wyciągneła na 6:5  w dublu z 1 set fischerem ako @24.5 ciekawe czy inwestycja 3zł przyniesie zysk  One grają razem w debla , tam jest treningowa gierka i wychodzi na to że na Dobrą  i weszło  teraz sobie będę pluł w brodę że chociaż za 30 nie pograłem, ale jak tak zaczyna się dzień to wysokie wygrane się zapowiadają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Pous Tio pyknie Wyjca  ? mało realne, dwie klasy różnicy, nawet nawierzchnia tu nie pomoże.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Dulgheru 1set @2.2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
no nic spróbujmy Medine, Potito i Volandriego dziś z rana  witam wszystkich i powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187 |
Dulgheru 1set @2.2   po win
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Medina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 365 |
Ruben Ramirez Hidalgo Warto obserwowac go na live i przylozyc, bo wydaje mi sie ze ma duze szanse
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|