01.00 01.00
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#458534 06/12/2005 04:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
[b][color:"green"]06.12.

[color:"blue"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />01.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Indiana - Dallas
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />01.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Washington - Toronto
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />02.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Milwaukee - L.A. Lakers
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />02.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Memphis - NO/Okla. City
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />02.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Houston - Boston
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />03.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Denver - Atlanta
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />03.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Phoenix - Portland
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />04.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Sacramento - Cleveland
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />04.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Seattle - New York

[color:"green"]Wszelkie pomocne linki na samej górze tematu US SPORTS[/color][/color]

Livescore NBA [sportsline.com][color:"black"]

Ps. Mam nadzieje ze dzis Sw. Mikolaj o nas zadba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#458535 06/12/2005 15:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
WItam
Na dzisiaj Sacramento - Cleveland (-1)
Kings maja problemy z gra u siebie, graja strasznie chaotycznie. Cavs z kolei cieniutko na wyjazdach lecz jest to ich ostatni mecz z seri wyjazdow i uwzam ze dzis leBron oraz Ilgauskas siedzacy pod koszem pokaza klase. Typ OVER 204 tez dobry. Oba teamy overowe wiec dzis bedzie duzo punktow.

Myśle jeszcze o celtach (+7), nie sadze zeby rockets wygrali taka przewaga punktow. A no i kozły (bucks +4.5) dzis pokonaja u siebie bryanta i jego kolegow.

#458536 06/12/2005 19:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
ostatnia noc bardzo syta jak dla mnie tak więc ponownie czas spróbować coś pomnożyć : P

Milwaukee win (LAL nie mają szans)
Memphis win (NO pokazali, że w tym sezonie to całkiem inny zespół, ale jednak za słabi na gospodarzy)
Phoenix win (rywal jest jednym z najgorszych zespołów w tym sezonie więc nie widze innej możliwości tym bardziej, że Suns się rozkręcają)
Indiana win (z czystej jakże wielkiej sympatii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />mają lepszy skład i tyle, a Dallas może być lekko zmęczone po udanych spotkaniach)

#458537 06/12/2005 21:08
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Suns - Portland

Susn w gazie, az starch pomyslec co bedzie gdy wroca Barbossa i Stoudamire. Oprocz tego co wszyscy wiedza ze Portland to jedna z najgorszych druzyna, suns sa fantastyczni itd to napisze ze przede wszystkim nie wiem jak Blazers powstrzymaja Nasha. Gosie to jedna z gorszych o ile nie najgorsza druzyna bronca za 3. Po prostu traca mnostwo pkt w obwodu, bo tak naprawde ich gra podkoszowa nie wyglada tak fatalnie. Dlatego jetsem przkonany ze dzis zostaa mocno wypunktowani przez wlasnie Nasha, wychodzacego na obwod Mariona i Diawa. Potem przyjdzie czs na lawki no i tu Portland prezentuje sie katastrofalnie. A ze strony pewnie beda leciec kolejne trojeczki trafiane przez Jonesa, Jacksona i Housa. Tearz skupmy sie an sile ofensywnej Portland. Wlaciwie ponad 15 pkt w meczu jest w stanie rzucic tylko Telfair, Miles, ktory najprawdopodbniej nie zagra oraz Randolph, ktorego dzis w swoje rece zapewne wezmie Shawn i Portland ma po frytach. Takze zarowno I piatka jak i rezerwowi zdecydowanie po stronie Slonc dlatego uwazam ze spokojnie powinni wygrac 20-25 pkt. Napewno jednak wyzej niz z Atlanta, bowiem gracze Hawks maja zdecydowanie lepsza lawke od Blazers. Dlatego uwazam ze handi -13,5 jest spokojnie do przeskoczenia:

TYP: SUNS (-13,5)

Denver - Atlanta

Atalanta jesli chodzi o ofensywe zdecydowanie najgorsza I piatka calej NBA. Wlaciwe tylko Joe Johnson i Harrington moga cos rzucic. Jednak calkiem nienajgozrej prezentuja sie w obronie, gdzie przede wszsytkim Joe Johnson jest w stanie choc czesciowo wylaczyc Anthonego. wqarto dodac ze nie traca tak duzo pkt z obwodu i licze rowniez na czesciowe ograniczenie poczynan Millera. Prawde mowiac najwiekszy problem chyba Atalanta bedzie miec z powsrzymaniem Cambego, ale skoro powstzrmali Mourningana 14 pkt to Camby chyba ponad 20 nie rzuci. Teraz przychodzi kwestia lawek. Tak naprawde w tym cla sila Atlanty bo Stoudamire, Childres czy Williams prezentuja sie chyba niegorzej niz zawodnicy I piatki i niejednokrotnie niewlowali starty. Jednak rez Dever z kolei b.dobrze bronia i czesto zatzrymuja swoich przeciwnikow na przelomie I i II kwarty. Czy wiec dzis lawka Atalanty poszaleje. Licze ze nie, tak samo licze ze Dever szybko osiagnie nieznaczna pzrewage ktora bedzie do konca kontrolowac. No i mam nadziej ze dzis Joe zspuluje pare trojek. Wtdy jestem pewnien zae Atlanta nie przekroczy 80 pkt.
Typ_under195,5

#458538 06/12/2005 22:15
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
Quote
WItam
Na dzisiaj Sacramento - Cleveland (-1)
Kings maja problemy z gra u siebie, graja strasznie chaotycznie. Cavs z kolei cieniutko na wyjazdach lecz jest to ich ostatni mecz z seri wyjazdow i uwzam ze dzis leBron oraz Ilgauskas siedzacy pod koszem pokaza klase.

Osobiscie bym byl skory bardziej obstawic Sacramento.

1. Maja juz 3 porazki pod rzad (Clev dwie) wiec czas sie przelamac.
2. Wlasny parkiet gdzie badz co badz maja bilans dodatni.
3. Wyzszy wskaznik 2.01 w expekcie.
4. Bibby, Abdur-Rahim, Wells, Stojakovic....

#458539 06/12/2005 22:22
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
...dziś szybko i na temat ...

[color:"blue"]Toronto-Washington under 202 .. 5/10 *1.91[/color]

jak zauwazyłem .. obie ekipy maja podobno ustawiane linie .. granice 190-205 ... Toronto 8/10 dla undera ... Washington 8/7 dla overa..


8/2 na korzysc unde w H2H .. 4 razy linia była ustawiana powyzej 200 pkt .. i 2u/2o ..
Was 5/2 dla overa u siebie ..
Tor 4/5 dla under na wyjeździe ..

do tego.. Tor dwa win z rzedu gdzie rzucicli 95 i 102 .. przy porażkach te punkty ustawiały sie w granicach 90 ...
jezeli dzis WAS wygra na handi .. to powinno rzucic koło 100 pkt .. Toronto niewiecej niż 90 ... tak wiec ja gram under 202

PS: każdy interpretuje na swój sposób ...

motto dnia: "popatrz 3 razy zanim wciśniesz <zawierz zakład>" ;p

#458540 06/12/2005 22:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 239
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 239
a moze mi ktos napisac cos na temat meczu seattle new york ?? z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> osobiscie postawilem na ponaddzwiekowców ale teraz mam jakies mieszane uczucia

#458541 06/12/2005 22:36
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
ja dzis gram Milwaukee - L.A. Lakers 1 milwaukee u sibie zawsze grozne LA ostanio ledwo co wymeczyli zwyciestwo z bobkami 99-98 sam kobi meczu nie wygra osobiscie za duza kaske gram 1 !

#458542 06/12/2005 22:46
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Hejka wszystkim.

Houston - Boston[+8.5] @1.66 Bet365

Od razu zaznaczam, że 3 punkty dokupione (Bet365 ma taką opcję).
W tej sytuazji w zasadzie gram bardziej przeciwko Houston, a nie na Boston. Poza tym trzeba wykorzystać nadgorliwość buków w forsowaniu Rakiet jako faworytów. Ostatnio tak było w meczu przeciwko Memphis i skończyło się 20-sto punktowym laniem, a Rakiety wyglądały raczej jak petardy z odpustu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Rockets grają tragicznie. Yao, który miał ratować sytuację podczas nieobecności T-Maca jest o 2 klasy gorszy od centrów ligi z prawdziwego zdarzenia typu Duncan, Shaqu czy Stoudemire (tak jak pisze Salvador - nie chcę myśleć, co będzie po powrocie Amare, jak już teraz bez niego Słońca radzą sobie bardzo dobrze). Chinol gra za mało ciałem, ma niewielką gamę rzutów i często fauluje w głupich sytuacjach. Jego koledzy - rzemieślnicy bez wielkich nazwisk - jakoś ciągną drużynę do przodu, ale na dłuższą metę nic z tego nie będzie. I - jeśli mam być szczery - także T-Mac nic to nie pomoże. PO w tym roku mogą okazać się za dużym wyzwaniem dla Rakiet.
A co do Bostonu to ten zespół, skazywany na pożarcie, poczyna sobie całkiem nieźle. Pierce i Davies regularni, reszta chłopaków raczej solidnych. Może za daleko się posuwam, ale porównałbym Boston do Seattle z zeszłego sezonu: 2 gwiazdy (Allen i Lewis - Pierce i Davis) oraz rzemieślnicy. Poza tym ciągąto do zdobywania dużej ilości punktów. Myślę, że dzisiaj Celci pokażą Rakietom ich miejsce w szyku, bo naprawdę nie widzę niczego, w czym Houston mogło by przewyższać Boston. No chyba, że T-Mac się obudzi... No ale na taką ewentualność jest to +8.5 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Master Flamaster

#458543 06/12/2005 23:03
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
TOR Raptors v WAS Wizards (-8.0)

jezeli kontuzja plecow james`a okaze sie na tyle grozna, ze nie zagra on w tym meczu, to o wynik tego spotkania bede spokojny. jesli natomiast james zagra w toronto, to juz moze nie byc tak rozowo. dlatego czekam do ostatniej chwili na wiesci i albo zagram za grube, albo leciutko. jednak napewno kasa pojdzie na WAS -8.0

#458544 06/12/2005 23:17
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
DAL Mavericks (+5.0) v IND Pacers

juz wiadomo, ze indiana zagra bez tinsleya, na uraz narzeka o`neal, ale napewno zagra. nie wiadomo natomiast na ile powazna jest jego kontuzja i jak dlugo bedzie gral. byc moze to tylko jakas zaslona ze strony indiany, ale ja zaryzykuje i zagram na dallas. nie duzo, ale pare groszy postawie.

3/10

NO Hornets v MEM Grizzlies under 178

jak gra memphis w obronie - wiadomo. magic rzucili im 69, rockets 75 a raptors 65, a srednie sezonowe tych druzyn sa sporo wyzsze od tych wynikow. srednia hornets to 91 pkt na mecz, wiec wszystko wskazuje na to, ze w tym meczu bedzie underek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

7/10


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1