|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Maaajo a ja mysle ze dzis na luzie Real
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
maaajo grzeszysz grzeszysz lepiej zobacz nocną peffunie;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Maaajo a ja mysle ze dzis na luzie Real Oby nie  Oby tak..:P Z sympatji to moze i bym kibicowal Valenci ale tylko Real zamyka mi kupony na kwote 950zl a i dzisiaj dograne Real 1x pluz Kazan za 350zl wiec troszke byl by wk..rw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
sory za tego byka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Maaajo a ja mysle ze dzis na luzie Real Oby nie  Oby tak..:P Z sympati to moze i bym kibicowal Valenci ale tylko Real zamyka mi kupony na kwote 950zl a i dzisiaj dograne Real 1x pluz Kazan za 350zl wiec troszke byl by wk..rw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
ani tak ani tak  po prostu tak: sympat ii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
ani tak ani tak  po prostu tak: sympat ii  wiem wiem juz nie chcialem edytowac ponownie...W ogole laptopa kupilem,przyszedl mi dopiero co kurierem i nie mam polskich znakow,wie ktos jak zaradzic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Kazan  potem Real i Ω na szczescie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Jak Real Ci kończy to będziesz miał nie lada emocje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Jak Real Ci kończy to będziesz miał nie lada emocje  Konczy mi w tej chwili na kwote 1400 i jeszcze jest kupon Real Kazan i Porto ale to juz pileczka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Jak Real Ci kończy to będziesz miał nie lada emocje  Konczy mi w tej chwili na kwote 1400 i jeszcze jest kupon Real Kazan i Porto ale to juz pileczka... Masz stoperan ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Jak Real Ci kończy to będziesz miał nie lada emocje  Konczy mi w tej chwili na kwote 1400 i jeszcze jest kupon Real Kazan i Porto ale to juz pileczka... i emocji nie bedzie bo Real dzis na luzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Nie piszcie już maaajo wystarczy majo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Maaajo tobie bedzie potrzebny po meczu  bo Real dzis WN
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Maaajo tobie bedzie potrzebny po meczu  bo Real dzis WN Ale ja tego nie gram  Po prostu mówię Ci że Real należy do jednej grupy śmiesznych zespołów z DKV, Olympiakosem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Maaajo tobie bedzie potrzebny po meczu  bo Real dzis WN Ale ja tego nie gram  Po prostu mówię Ci że Real należy do jednej grupy śmiesznych zespołów z DKV, Olympiakosem  Odwazne stwierdzenie,ale jesli Real dzis lyka Valencie i jest smiesznym zespolem to jakim bedzie Valencia  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Maaajo tobie bedzie potrzebny po meczu  bo Real dzis WN Ale ja tego nie gram  Po prostu mówię Ci że Real należy do jednej grupy śmiesznych zespołów z DKV, Olympiakosem  Odwazne stwierdzenie,ale jesli Real dzis lyka Valencie i jest smiesznym zespolem to jakim bedzie Valencia  ? Śmieszny = nie wytrzymujący presji, dający stale ciała  Valencia swoje już ugrała, po marnym początku sezonu chyba nie liczyli na więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Maaajo tobie bedzie potrzebny po meczu  bo Real dzis WN Ale ja tego nie gram  Po prostu mówię Ci że Real należy do jednej grupy śmiesznych zespołów z DKV, Olympiakosem  Odwazne stwierdzenie,ale jesli Real dzis lyka Valencie i jest smiesznym zespolem to jakim bedzie Valencia  ? Śmieszny = nie wytrzymujący presji, dający stale ciała  Valencia swoje już ugrała, po marnym początku sezonu chyba nie liczyli na więcej. Wiem do czego dazysz..Wielki klub wielkie oczekiwania itd a Valecja druzyna ktora zaskakuje i gra bardzo dobry sezon..Troche racji tu masz ale czy ten Real nie wytrzyma presji na takim etapie? zaliczy wpadke? Nie sadze!Licze dzis na win..Owszem przekamarzam sie troche z tym zw. "na luzie" bo moze byc to ciezki mecz ale mimo wszystko...Real dzis 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Spoko Grzech  Tymczasem Artland 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Spoko Grzech  Tymczasem Artland  No ciekaw jestem i sciskam kciuki choc tutaj ja sie nie zgodze bo dla mnie mecz nie do grania ale powodzenia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|