Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 39 1 2 3 4 5 6 38 39
Piostar #4580301 05/04/2011 01:27
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
ultra, przecież tu nie chodzi o zawalenie bramek. A o milicję czy policję to ty się nie bój. Nie raz pokazała klasę o większe gówno, pałując i gazując.

Bonus: Unibet
Piostar #4580341 05/04/2011 01:34
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Ciekawy poziom dyskusji w tym 4-4-2.
Minister Sprawiedliwości, który nie potrafi odmieniać przez przypadki słowa "mecz". Dopełniacz to "meczy"? A zawsze myślałem, że meczy to koza, czy tam baran laugh
Lato i Rusko (?) z Ekstraklasy, którzy wzajemnie obarczają się odpowiedzialnością, a bo my zamykamy Legii trybunę, a tamci otwierają, itp. I jeszcze Szpakowski, który o stadiony się nie boi i tylko o FanZony. W ogóle oni wszyscy tak strasznie drżą o to EURO2012, że ja nie potrafię sobie wyobrazić co to się będzie działo.
Ten gość z policji przynajmniej ma jakieś pojęcie o tym co mówi.

Za chwilę część druga.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Lato moglby nie pic przynajmniej od rana

jak wiedzial ze bedzie w tv

teraz siedzi taki sfilcowany.

o czym teraz qrwa ta rozmowa jak jest juz ugoda laugh

Piostar #4580651 05/04/2011 03:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Pytanie powinno brzmiec tak:

Podaj nazwisko polskiego sportowca, ktory jest profesjonalista w pelni tego slowa znaczeniu w trakcie wykonywania zawodu, a także po pracy.

Odpowiedz brzmi: Adam Małysz.

Ale moment to jednak nie jest piłkarz.
I wszystko jasne...

Piostar #4580753 05/04/2011 04:28
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
nie generlaizuj i wrzycaj wszytkich do jednego wora, są "piłkarze" i piłkarze jak i "kibice" i kibice wiec bez pierdolenia. Mozna było tą sytaucje inaczej załatwic a nie przed kamerami chojraka zgrywac

Piostar #4580892 05/04/2011 15:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie jestem kibicem Legii, wiec mi to rybka.
Staruch sam na siebie bat kręci i to już jego problem.
Takich rzeczy nie zalatwia sie w Guantanamo grin

Wyborcza od kilku dni cisnie tylko o tym, Staruch dostal zakaz, to teraz sie wzieli za Korone smirk

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
A tam jakaś Azja... Polska Biało-Czerwoni piwo



Co GW na to? laugh
A to. [sport.pl]

Piostar #4586728 08/04/2011 01:01
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Zarzeczny zmiażdzył panią z TVP, w przeciwadze spedalony żelek Jakimowicz ( kibic Legii na żylecie w latach 80 smile )


od 4.50


Piostar #4586801 08/04/2011 01:20
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tak, dobry ten Zarzeczny jest.

Coraz grubszy, ale cały czas dobry. tongue

Piostar #4586859 08/04/2011 01:33
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Dobrze prawi, a Jacuś chyba nie rozróżnia mundialu od euro wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Komisja Ligi Ekstraklasy SA na czwartkowym posiedzeniu podjęła decyzję o ukaraniu Legii karą finansową w wysokości 50 000 złotych za wydarzenia, jakie miały miejsce po zakończeniu meczu z Ruchem Chorzów (uderzenie Jakuba Rzeźniczaka).

"W związku z niewłaściwym zabezpieczeniem zawodów 20. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Ruch Chorzów, w wyniku czego doszło do naruszenia nietykalności jednego z piłkarzy, Komisja Ligi nałożyła na klub Legia Warszawa karę finansową w wysokości pięćdziesięciu tysięcy złotych" - czytamy w komunikacie Ekstraklasy.


darmozjady jebane puke

Piostar #4587136 08/04/2011 03:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To jest ten co grał w Młodych Wilkach?


Zarzeczny zmiazdzyl blondynę, ale cos czuje, ze nieprędko go znowu zaproszą.

lupus #4587160 08/04/2011 03:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by lupus
To jest ten co grał w Młodych Wilkach?


Zarzeczny zmiazdzyl blondynę, ale cos czuje, ze nieprędko go znowu zaproszą.
ten.
szkoda ze mu przerywala i ze skonczyli program, mysle ze nie powiedzial nawet polowy tego co by chcial grin

lupus #4587164 08/04/2011 03:15
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by lupus
To jest ten co grał w Młodych Wilkach?


Zarzeczny zmiazdzyl blondynę, ale cos czuje, ze nieprędko go znowu zaproszą.

tak

pewnie nie laugh

najlepszy tekst żelboya :"....kibic czy pseudokibic dla Mnie wszystko to samo..."

kretyn.

Piostar #4587173 08/04/2011 03:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Mlode Wilki kiedys mi sie to podobalo, fajna ma fryzure, chcialbym byc taki jak on laugh

Piostar #4587221 08/04/2011 03:27
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Jak ktoś posuwa Jole "konia" Rutowicz to trudno mu się dziwić, że nie wie o czym mówi.

Piostar #4587673 08/04/2011 13:20
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
"Staruch" prowadził doping na meczu Lechii z Legią.

Tyle warte są zakazy stadionowe laugh

Gość ma jeden nałożony przez klub, oraz nałożony przez sąd. A okazało się, że na meczu był... legalnie. Bo zakazy owe obejmują tylko mecze ligowe. A mecze pucharowe lub np. mecze reprezentacji już nie.

I my z takim prawem chcemy walczyć z chuliganami laugh laugh laugh

Piostar #4587675 08/04/2011 13:24
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Możesz startować do Sejmu,

załapiesz się

i będziesz zmieniał prawo,

Wtedy Starucha nie wpuszczą,
nawet do szaletu miejskiego.

Piostar #4587680 08/04/2011 13:32
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Niestety, jestem zbyt małą szują, zbyt słabym kłamcą i zbyt uczciwy by dostać się do sejmu frown

Piostar #4587682 08/04/2011 13:39
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A tak na marginesie,

to po meczu z Lechią,
piłkarze podeszli " przybić piątki " z piłkarzami,

a Rzeźniczak ( fakt, że się trochę ociągał ),
ale też podszedł i...

Staruchowi też ją przybił.

To tyle w temacie.

Strona 4 z 39 1 2 3 4 5 6 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1