|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
hahaha na nie wierzę... co za skurwysyn pierdolony... :/ z 2-0 i 40-0 przy swoim .... przejebał 2-6 ... już nigdy nie pogram tego Donskoya...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
hahaha na nie wierzę... co za skurwysyn pierdolony... :/ z 2-0 i 40-0 przy swoim .... przejebał 2-6 ... już nigdy nie pogram tego Donskoya... widze ze kolejny rozżalony bukmacher który nie moze sie pogodzic z porażką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
hahaha na nie wierzę... co za skurwysyn pierdolony... :/ z 2-0 i 40-0 przy swoim .... przejebał 2-6 ... już nigdy nie pogram tego Donskoya... widze ze kolejny rozżalony bukmacher który nie moze sie pogodzic z porażką  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475 |
hahaha na nie wierzę... co za skurwysyn pierdolony... :/ z 2-0 i 40-0 przy swoim .... przejebał 2-6 ... już nigdy nie pogram tego Donskoya... w bana uwierzysz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Wczoraj ogladałem mecz Begu i byłem pod wrażeniem jej postawy na korcie, nie jest to typowa baloniara, gra dosyć płasko i mocno z obu skrzydeł, serwis całkiem solidny raczej pomaga niż przeszkadza jak u niektórych  tylko że Klara to przeciwniczka z wyższej półki a do tego dobrze grającana clayu  poczekam na transmisje i moze na live zagram Rumunkę jeżeli klara nie będzie miała zdecydowanej przewagi..  Begu @3.25 1set pograne.. może komuś odradziłem Klare ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475 |
 wicky 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
@3,75 na Wiki to przesada  ja biorę..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Czy ruski z rumunem przekręcą ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
3bp janina, łamiemy i po seta!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475 |
Czy ruski z rumunem przekręcą ? na mecz.pl dowiadujemy sie o walkach po konczoncej pilce w kazdym spotkaniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Hanescu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Czy ruski z rumunem przekręcą ? na mecz.pl dowiadujemy sie o walkach po konczoncej pilce w kazdym spotkaniu Hanescu wygra zrezygnował z kwali nie ma gdzie się śpieszyć, a ten slaby rosyjski s&v nie wierze w ogole tego typa zeby wygral, nie wiem co musial brac Bagieta zeby z nim w topic ale to inna bajka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475 |
Czy ruski z rumunem przekręcą ? na mecz.pl dowiadujemy sie o walkach po konczoncej pilce w kazdym spotkaniu Hanescu wygra zrezygnował z kwali nie ma gdzie się śpieszyć, a ten slaby rosyjski s&v nie wierze w ogole tego typa zeby wygral, nie wiem co musial brac Bagieta zeby z nim w topic ale to inna bajka wtopy bagiety mnie nie szokuja, chlopak gra bardzo slabo ostatnio
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475 |
vika    2gi raz masz prwadzisz z przelamaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Czy ruski z rumunem przekręcą ? na mecz.pl dowiadujemy sie o walkach po konczoncej pilce w kazdym spotkaniu Hanescu wygra zrezygnował z kwali nie ma gdzie się śpieszyć, a ten slaby rosyjski s&v nie wierze w ogole tego typa zeby wygral, nie wiem co musial brac Bagieta zeby z nim w topic ale to inna bajka wtopy bagiety mnie nie szokuja, chlopak gra bardzo slabo ostatnio mnie tez ale z kim jak z kim ale z tym mlodym to naprawde przypal wpindolic
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Czy ruski z rumunem przekręcą ? na mecz.pl dowiadujemy sie o walkach po konczoncej pilce w kazdym spotkaniu Hanescu wygra zrezygnował z kwali nie ma gdzie się śpieszyć, a ten slaby rosyjski s&v nie wierze w ogole tego typa zeby wygral, nie wiem co musial brac Bagieta zeby z nim w topic ale to inna bajka spieszyc to on sie moze jedynie do obrony pkt za final zeszloroczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475 |
[quote=betowiec][quote=jencz]Czy ruski z rumunem przekręcą ? na mecz.pl dowiadujemy sie o walkach po konczoncej pilce w kazdym spotkaniu mnie tez ale z kim jak z kim ale z tym mlodym to naprawde przypal wpindolic kto wie ile bagieta mial okazji do trenowania na cegle, przed tym meczem ten chlopaczek to kwalifikant, wiec mogl byc lepiej ograny
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|