Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7
http://www.wzbmilenium.pl/


Widzieliscie nowa strone www tego swietnego naziemnego bukmachera ? Moim zdaniem zrobili ogromny postep a jego oferta i kursy sa atrakcyjne. Wiem co to granie na internecie ale wiecej takich firm to bede czesciej do nich chodzil... z naziemnych to numer 1 jak uwazacie ?
Maja swietna gazetke najbardziej lubie akurat ich no i te ich rozne gry ktore tylko uatrakcyjniaja obstawianie u nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .... zamiast robic jakies pierdoly jak STS to oni naprawde ide w kierunku gracza !!!

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
na pewno duzo lepsza od tej pozal sie boze stronki profesjonala

Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
to z wynikami kuponów na stronce jest dobre!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
http://www.wzbmilenium.pl/


Widzieliscie nowa strone www tego swietnego naziemnego bukmachera ? Moim zdaniem zrobili ogromny postep a jego oferta i kursy sa atrakcyjne. Wiem co to granie na internecie ale wiecej takich firm to bede czesciej do nich chodzil... z naziemnych to numer 1 jak uwazacie ?
Maja swietna gazetke najbardziej lubie akurat ich no i te ich rozne gry ktore tylko uatrakcyjniaja obstawianie u nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .... zamiast robic jakies pierdoly jak STS to oni naprawde ide w kierunku gracza !!!
Pozdrawiam

Samochody, tv plazmowe i zwykle i DVD to pierdoly ?? STARY pomysl pozniej pisz!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

A czy orientuje się ktoś może, do czego jest ta rejestracja? - co ona nam daje itd...

Z góry dzięki...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Samochody, tv plazmowe i zwykle i DVD to pierdoly ?? STARY pomysl pozniej pisz!

Jemu chodzilo chyba o wyglad strony, jej przejrzystosc a nie o nagrody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
A ty sie juz pienisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Quote
Samochody, tv plazmowe i zwykle i DVD to pierdoly ?? STARY pomysl pozniej pisz!

Jemu chodzilo chyba o wyglad strony, jej przejrzystosc a nie o nagrody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
A ty sie juz pienisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

chyba to taka ryba... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
Quote
Quote
http://www.wzbmilenium.pl/


Widzieliscie nowa strone www tego swietnego naziemnego bukmachera ? Moim zdaniem zrobili ogromny postep a jego oferta i kursy sa atrakcyjne. Wiem co to granie na internecie ale wiecej takich firm to bede czesciej do nich chodzil... z naziemnych to numer 1 jak uwazacie ?
Maja swietna gazetke najbardziej lubie akurat ich no i te ich rozne gry ktore tylko uatrakcyjniaja obstawianie u nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .... zamiast robic jakies pierdoly jak STS to oni naprawde ide w kierunku gracza !!!
Pozdrawiam

Samochody, tv plazmowe i zwykle i DVD to pierdoly ?? STARY pomysl pozniej pisz!

Jak będziesz wygrywał to bez tych nagród będzie Cię stać kupić sobie TV czy samochód, zobacz jaki ci gracze mają średnie kursy co wygrywają samochody.

Co do tematu, to na pewno buk idzie w dobrym kierunku, ale jak na razie ilość punktów jest dość mizerna, w Krakowie tylko 2. Dla porównania Profków 12, STSów coś koło tego, a Toto-mixów chyba najwięcej. Ja jak gram u naziemnych to najczęściej w Profku, ale spróbowałbym w Milenium gdyby nie ta odległość.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 4
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 4
Z dwóch stron internetowych które się pojawiły raczej nie trzeba być geniuszem żeby zauważyć że Milenium pod tym względem bije na łeb Profka. Powiedziałbym nawet że w paru kwestiach strona jest lepsza od STS-u. Zobaczymy jak wszystkie opcje będą aktywne. Najbardziej interesuje mnie sprawdzanie kuponu oraz jego układanie - ponoć taki wydrukowany kupon przyniesiony na punkt zostje tylko zeskanowany i v'ouala tylko wydrukować - ciekawe ciekawe......

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Jaka jest stawka podstawowa w zakładach rozpisowych ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
witam mam pytanie odnośnie firmy milenium .Jeżeli obstawiałem zakład w biathlonie na Alexandra Wolfa który wkońcu dziś nie wystartował to czy jest zwrot stawki???bardzo prosze o odpowiedż

Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
Tak.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Quote
Jaka jest stawka podstawowa w zakładach rozpisowych ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Ponawiam pytanie !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Quote
Jaka jest stawka podstawowa w zakładach rozpisowych ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Ponawiam pytanie !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1 zl

Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
X
addict
addict
X Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
Bylem dobrze nastawiony do tego buka...bylem, do dzisiaj.
Dzis puszczałem zaklad: Szwecja+St.Liege+ Klassen (1-3 m.). Okazalo sie ze bajonska kwota 250 (do wyplaty ok. 500)to za duzo dla nich, pozwolili zagrac tylko za....100 zł.
Smieszne....

Dołączył: May 2005
Posty: 24
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 24
to sie ciesz bo mniej przegrales


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, burbon, aker, alfa, betowiec, 11kera11), 3,146 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1