|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
witam wszystkich i udanego mikołaja dzisiaj zycze....
A tak powaznie, moze ktos z zasłuzonych typerów podejmie sie zadania prowadzenia i stworzenia konkursu, opartego na grupie osób (max.3) i rywalizacja miastami lub tez konkurs, który w tamtym roku cieszył sie ogromnym zainteresowaniem tzn. konkurs narciarski, gdzie liczyła się odległośc skoku..........pomyslcie może warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka