Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
spoko dzięki to Turysta i Yip Man na wieczór smile swoją drogą że ja nic nie słyszałem o Yip Manie a na filmwebie pierwsze miejsce w filmach sztuk walki kopara

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by eroll
Dzisiaj w kinotece z braku większego wyboru obejrzałem 'Jestem Bogiem' no i całkiem całkiem,może nie jakaś rewelacja ale działa na wyobraźnię smile
dokładnie 6-7/10 można dać wink Abbie Cornish dodaje smaku dobrze2

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
a teraz jestem w 30'min filmu Chrzest. Od czasu 'Dom Zły' nie widziałem dobrego polskiego filmu a ten jak narazie bardzo dobry smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by crova
eroll Turystę sobie zapodaj wink
Polecam film wink

Turysta - sciagniete wszystko z Anthony Zimmer, nie maja wstydu ...

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
"Turysta" to delikatnie mówiąc kupa.

Słaby film, który opiera się tylko i wyłącznie na jak najczęstszym pokazywaniu dwóch wielkich gwiazd, które skasowały czeki i resztę miały w dupie.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
jeszcze przed chwila przeczytałem jeden powod powstania tego filmu, mianowicie ...

film powstal po to, aby Johny i Angelina mogli sie w koncu spotkac na ekranie, bo oboje sa symbolami seksu, bogactwa i szczescia, a wczesniej nie mieli okazji sie spotkac na ekranie niby ... grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
To jednak Yip Man i Miasto Złodzieji na noc smile a dopiero co skończyłem oglądać Chrzest i naprawdę aplauz Gdyby nie to że w 'Długu' dodatkowo jeszcze muzyka była świetna to dałbym tym filmom znak równości.A tak Dług 8/10 Chrzest 7,5/10

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
wrocilem wlasnie z tego Jestem Bogiem

szkoda ze koncowka taka beznadziejna bo zapowiadal sie calkiem spoko

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Krystian
wrocilem wlasnie z tego Jestem Bogiem

szkoda ze koncowka taka beznadziejna bo zapowiadal sie calkiem spoko

Kurde mieć taką pigułe laugh pomyśl jakiebyś analizy do meczy tutaj zarzucał ,już o profitach nawet nie mówię bo to oczywista oczywistość:D

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by eroll
Originally Posted by Krystian
wrocilem wlasnie z tego Jestem Bogiem

szkoda ze koncowka taka beznadziejna bo zapowiadal sie calkiem spoko

Kurde mieć taką pigułe laugh pomyśl jakiebyś analizy do meczy tutaj zarzucał ,już o profitach nawet nie mówię bo to oczywista oczywistość:D

ogladnij se skrzydlate swinie, miazdza smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by Wojtas_
obejrzalem tez "Limitless - Jestem Bogiem" jednak az tak wielkiego wrazenia na mnie nie wywarł, film o "narkotyku", ktory pozwala korzystac ze 100% mozgu, wykorzystuje caly jego potencjal itp, mimo iz lubie taka tematyke/taki typ to daje tylko 5,5/10

dla przypomnienia moje wrażenia po Jestem Bogiem tongue

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Mnie Chrzest rozczarował. Nie wiem, może miałem za duże oczekiwania. Po filmie "Moja krew", który dla odmiany pozytywnie zaskoczył, liczyłem na większy progres Marcina Wrony. A jeżeli w ogóle jest to minimalny.
Dużo elementów/motywów się powtarza. Zaczyna się zachęcająco, ale im dalej tym więcej schematów. Zakończenie moim zdaniem w ogole nie trzyma się kupy poza tym, że jest mega przewidywalne. Słabo przedstawiony aspekt psychologiczny i także w związku z tym klimatu praktycznie brak. Napiecie- odrobina w końcówce i tyle.
Drewniane aktorstwo (poza bardzo dobrym Woronowiczem i niezłą Rybicką). Głoś Miśka wpływał trochę ożywczo.
Kino solidne, ale do dobrego imo daleko. 5,5/10

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Zgodzę się co do tego że lepsza była pierwsza część filmu,napewno zachęcająca. Szczerze mówiąc myślałem że akcja potoczy się jak w 'Długu' i ofiara stanie się katem ,,,Często dobrych filmów polskich nie widuję (ostatnio właściwie tylko Dom Zły i Matka Teresa od Kotów) więc 'Chrzest' i tak się wyróżnia na tle kolejnej gównianej komedii romatycznej z Adamczykiem,Karolakiem czy Lesławem Żurkiem laugh itp (osobiście do aktorów nic nie mam).

ps.dobrze że przypomniałeś o filmie 'Moja Krew' miałem obejrzeć i zapomniałem o nim.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Oglądał ktoś Rytuał - The Rite z Hopkinsem ? Szukam napisów i chyba się zabiorę dzisiaj za to. wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by CFab
Oglądał ktoś Rytuał - The Rite z Hopkinsem ? Szukam napisów i chyba się zabiorę dzisiaj za to. wink

Oglądałem w kinie niedawno. Jeżeli lubisz takie klimaty, podobały Ci się Egzorcyzmy Emily Rose to polecam.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Originally Posted by CFab
Oglądał ktoś Rytuał - The Rite z Hopkinsem ? Szukam napisów i chyba się zabiorę dzisiaj za to. wink

Napisy są w trakcie tworzenia.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
Rytuał byłcałkiemw porządku. Dąłbymtakie 7/7,5/10 bo HOpkins ma dalej wzrok Hannibala Lectera laugh. Szkoda, ze końcówka trochę zaniżyła poziom, bo 8+ by było jak znalazł.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Czy oprócz 'Niepokonani', 'Rytuał' i 'Jestem Bogiem' znajdę jeszcze w kinie coś sensownego bo mam jutro trochę czasu do zabicia a nie chcę iść po raz trzeci na 'Rytuał' smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Kolejny raz obejrzalem sobie "Wykiwać klawisza"

bardzo lubie ten film, przyjemna komedia z Sandlerem, moze troche sciagniete z "Man Machine", ale jak dla mnie lepsza wersja angielskiego "pierwowzoru"

...polecam gorąco na odstresowanie sie, 7/10 tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
"Mean Machine" *

Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,670 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1