|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
spoko dzięki to Turysta i Yip Man na wieczór  swoją drogą że ja nic nie słyszałem o Yip Manie a na filmwebie pierwsze miejsce w filmach sztuk walki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Dzisiaj w kinotece z braku większego wyboru obejrzałem 'Jestem Bogiem' no i całkiem całkiem,może nie jakaś rewelacja ale działa na wyobraźnię  dokładnie 6-7/10 można dać  Abbie Cornish dodaje smaku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
a teraz jestem w 30'min filmu Chrzest. Od czasu 'Dom Zły' nie widziałem dobrego polskiego filmu a ten jak narazie bardzo dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
eroll Turystę sobie zapodaj Polecam film  Turysta - sciagniete wszystko z Anthony Zimmer, nie maja wstydu ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
"Turysta" to delikatnie mówiąc kupa.
Słaby film, który opiera się tylko i wyłącznie na jak najczęstszym pokazywaniu dwóch wielkich gwiazd, które skasowały czeki i resztę miały w dupie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
jeszcze przed chwila przeczytałem jeden powod powstania tego filmu, mianowicie ... film powstal po to, aby Johny i Angelina mogli sie w koncu spotkac na ekranie, bo oboje sa symbolami seksu, bogactwa i szczescia, a wczesniej nie mieli okazji sie spotkac na ekranie niby ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
To jednak Yip Man i Miasto Złodzieji na noc  a dopiero co skończyłem oglądać Chrzest i naprawdę  Gdyby nie to że w 'Długu' dodatkowo jeszcze muzyka była świetna to dałbym tym filmom znak równości.A tak Dług 8/10 Chrzest 7,5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
wrocilem wlasnie z tego Jestem Bogiem
szkoda ze koncowka taka beznadziejna bo zapowiadal sie calkiem spoko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
wrocilem wlasnie z tego Jestem Bogiem
szkoda ze koncowka taka beznadziejna bo zapowiadal sie calkiem spoko Kurde mieć taką pigułe  pomyśl jakiebyś analizy do meczy tutaj zarzucał ,już o profitach nawet nie mówię bo to oczywista oczywistość:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
wrocilem wlasnie z tego Jestem Bogiem
szkoda ze koncowka taka beznadziejna bo zapowiadal sie calkiem spoko Kurde mieć taką pigułe  pomyśl jakiebyś analizy do meczy tutaj zarzucał ,już o profitach nawet nie mówię bo to oczywista oczywistość:D ogladnij se skrzydlate swinie, miazdza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
obejrzalem tez "Limitless - Jestem Bogiem" jednak az tak wielkiego wrazenia na mnie nie wywarł, film o "narkotyku", ktory pozwala korzystac ze 100% mozgu, wykorzystuje caly jego potencjal itp, mimo iz lubie taka tematyke/taki typ to daje tylko 5,5/10 dla przypomnienia moje wrażenia po Jestem Bogiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Mnie Chrzest rozczarował. Nie wiem, może miałem za duże oczekiwania. Po filmie "Moja krew", który dla odmiany pozytywnie zaskoczył, liczyłem na większy progres Marcina Wrony. A jeżeli w ogóle jest to minimalny. Dużo elementów/motywów się powtarza. Zaczyna się zachęcająco, ale im dalej tym więcej schematów. Zakończenie moim zdaniem w ogole nie trzyma się kupy poza tym, że jest mega przewidywalne. Słabo przedstawiony aspekt psychologiczny i także w związku z tym klimatu praktycznie brak. Napiecie- odrobina w końcówce i tyle. Drewniane aktorstwo (poza bardzo dobrym Woronowiczem i niezłą Rybicką). Głoś Miśka wpływał trochę ożywczo. Kino solidne, ale do dobrego imo daleko. 5,5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Zgodzę się co do tego że lepsza była pierwsza część filmu,napewno zachęcająca. Szczerze mówiąc myślałem że akcja potoczy się jak w 'Długu' i ofiara stanie się katem ,,,Często dobrych filmów polskich nie widuję (ostatnio właściwie tylko Dom Zły i Matka Teresa od Kotów) więc 'Chrzest' i tak się wyróżnia na tle kolejnej gównianej komedii romatycznej z Adamczykiem,Karolakiem czy Lesławem Żurkiem  itp (osobiście do aktorów nic nie mam). ps.dobrze że przypomniałeś o filmie 'Moja Krew' miałem obejrzeć i zapomniałem o nim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Oglądał ktoś Rytuał - The Rite z Hopkinsem ? Szukam napisów i chyba się zabiorę dzisiaj za to. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Oglądał ktoś Rytuał - The Rite z Hopkinsem ? Szukam napisów i chyba się zabiorę dzisiaj za to.  Oglądałem w kinie niedawno. Jeżeli lubisz takie klimaty, podobały Ci się Egzorcyzmy Emily Rose to polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829 |
Oglądał ktoś Rytuał - The Rite z Hopkinsem ? Szukam napisów i chyba się zabiorę dzisiaj za to.  Napisy są w trakcie tworzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669 |
Rytuał byłcałkiemw porządku. Dąłbymtakie 7/7,5/10 bo HOpkins ma dalej wzrok Hannibala Lectera  . Szkoda, ze końcówka trochę zaniżyła poziom, bo 8+ by było jak znalazł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Czy oprócz 'Niepokonani', 'Rytuał' i 'Jestem Bogiem' znajdę jeszcze w kinie coś sensownego bo mam jutro trochę czasu do zabicia a nie chcę iść po raz trzeci na 'Rytuał' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Kolejny raz obejrzalem sobie "Wykiwać klawisza"bardzo lubie ten film, przyjemna komedia z Sandlerem, moze troche sciagniete z "Man Machine", ale jak dla mnie lepsza wersja angielskiego "pierwowzoru" ...polecam gorąco na odstresowanie sie, 7/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|