Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 42 1 2 3 4 5 6 7 41 42
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
barrios nie byl na spalonym, mial sam na sam...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 303
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 303
salzburg i celtic po overy boks boks boks

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
huj z tych meczy czas sie wziasc za jakas robote laugh

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Originally Posted by grzeh77
Millonarios-Quindio 1 liga Kolubia (mecz o 22)
Goscie pojechali na ten mecz juniorami,pilkarze podstawowej jedenastki nie dostaja wyplat i wczoraj zbojkotowali mecz i odmowili wyjazdu na to spotkanie!!Zarzad zdecydowal na predce sklecic sklad z zawodnikow do lat 20
Osbiscie pogralem w ch....$ Kursy rozne od 1,3 do 1,6 ale pewnie beda za chwile spadki.W STS naziemnym kurs 1,7 i rowniez pograny bardzo mocno wiec moze byc juz mniejszy.Polecam ale niech kazdy zdecyduje sam smile
Dodam ze wszystko potwierdza strona oficjalna
http://www.deportesquindio.com.co/

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Celtowie do przerwy bez bramek

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Cracovie gramy ?

Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
Originally Posted by torres
huj z tych meczy czas sie wziasc za jakas robote laugh
ja juz tydzien bez, jestem dumny laugh
Nürnberg ciekawa druzyna, tylko wkuriwa to, ze Ben Khalifa nawet na lawce rezerwowych nieobecny , taki grajek a marnuja chłopaka. Jakis Polski klub powinien go kupic, przynajmnije by jakas jakosc mieli. Taka Wisła czy Legia

Dołączył: Jan 2007
Posty: 693
addict
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 693
Originally Posted by grzeh77
Millonarios-Quindio 1 liga Kolubia (mecz o 22)
Goscie pojechali na ten mecz juniorami,pilkarze podstawowej jedenastki nie dostaja wyplat i wczoraj zbojkotowali mecz i odmowili wyjazdu na to spotkanie!!Zarzad zdecydowal na predce sklecic sklad z zawodnikow do lat 20
Osbiscie pogralem w ch....$ Kursy rozne od 1,3 do 1,6 ale pewnie beda za chwile spadki.W STS naziemnym kurs 1,7 i rowniez pograny bardzo mocno wiec moze byc juz mniejszy.Polecam ale niech kazdy zdecyduje sam smile
w bet 365 nie widze

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
bayern jest cienki jak skrzydlo bakterii laugh

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by grzeh77
Originally Posted by grzeh77
Millonarios-Quindio 1 liga Kolubia (mecz o 22)
Goscie pojechali na ten mecz juniorami,pilkarze podstawowej jedenastki nie dostaja wyplat i wczoraj zbojkotowali mecz i odmowili wyjazdu na to spotkanie!!Zarzad zdecydowal na predce sklecic sklad z zawodnikow do lat 20
Osbiscie pogralem w ch....$ Kursy rozne od 1,3 do 1,6 ale pewnie beda za chwile spadki.W STS naziemnym kurs 1,7 i rowniez pograny bardzo mocno wiec moze byc juz mniejszy.Polecam ale niech kazdy zdecyduje sam smile
Dodam ze wszystko potwierdza strona oficjalna
http://www.deportesquindio.com.co/
poszło boks wink

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Originally Posted by irek78
Originally Posted by grzeh77
Millonarios-Quindio 1 liga Kolubia (mecz o 22)
Goscie pojechali na ten mecz juniorami,pilkarze podstawowej jedenastki nie dostaja wyplat i wczoraj zbojkotowali mecz i odmowili wyjazdu na to spotkanie!!Zarzad zdecydowal na predce sklecic sklad z zawodnikow do lat 20
Osbiscie pogralem w ch....$ Kursy rozne od 1,3 do 1,6 ale pewnie beda za chwile spadki.W STS naziemnym kurs 1,7 i rowniez pograny bardzo mocno wiec moze byc juz mniejszy.Polecam ale niech kazdy zdecyduje sam smile
w bet 365 nie widze
Pewnie poblokowany ja gralem BWIN 1,45 i sts 1,7

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Cała Premier LIG bedzie overowa oprocz spotkania gdzie kazdy spodziewał sie pewnie gradu bramek laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Są dwie drużyny których nie gram nigdy i tego się trzymam sztywno: Bayern i Ajax (ewentualnie czasami gram na rywali jak kurs jest ciekawy)

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by grzeh77
Originally Posted by grzeh77
Millonarios-Quindio 1 liga Kolubia (mecz o 22)
Goscie pojechali na ten mecz juniorami,pilkarze podstawowej jedenastki nie dostaja wyplat i wczoraj zbojkotowali mecz i odmowili wyjazdu na to spotkanie!!Zarzad zdecydowal na predce sklecic sklad z zawodnikow do lat 20
Osbiscie pogralem w ch....$ Kursy rozne od 1,3 do 1,6 ale pewnie beda za chwile spadki.W STS naziemnym kurs 1,7 i rowniez pograny bardzo mocno wiec moze byc juz mniejszy.Polecam ale niech kazdy zdecyduje sam smile
Dodam ze wszystko potwierdza strona oficjalna
http://www.deportesquindio.com.co/
poszło boks wink
Tylko potem zeby nie bylo na mnie grin
Stryczek jak to nie wejdzie laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
No Grzech dałeś cenne info jak nie wejdzie to trudno.Gorzej jak ktoś pisze 'mam pefke dzisiaj Real bo od 3 meczy wygrywają więc są w formie' to jest kawał dobrej analizy laugh

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Jak Millonarios bedzie win to i ja bede milijonarios laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
grzeh*

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
widze ze Radzewicz to najlepszy zawodnik Polonii Bytom, wszystkie akcje przez niego przechodzą. umie przyjac pilke rozegrac dobry grajek ;]

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Originally Posted by eroll
No Grzech dałeś cenne info jak nie wejdzie to trudno.Gorzej jak ktoś pisze 'mam pefke dzisiaj Real bo od 3 meczy wygrywają więc są w formie' to jest kawał dobrej analizy laugh
Staram sie mocno grzebac w necie zeby wynalesc taka perelke ale wiesz sukcesu nigdy to nie gwarantuje a swoje wjeb...ne to zawsze swoje laugh potem czlowiek dziwnie sie czuje ze tyle osob pobralo a wyszedl zonk

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Schalke strzelac pedały boks

Strona 5 z 42 1 2 3 4 5 6 7 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, alfa, aker, rafal08, burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,739 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,041
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1