|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780 |
barrios nie byl na spalonym, mial sam na sam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 303 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
huj z tych meczy czas sie wziasc za jakas robote 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Millonarios-Quindio 1 liga Kolubia (mecz o 22) Goscie pojechali na ten mecz juniorami,pilkarze podstawowej jedenastki nie dostaja wyplat i wczoraj zbojkotowali mecz i odmowili wyjazdu na to spotkanie!!Zarzad zdecydowal na predce sklecic sklad z zawodnikow do lat 20 Osbiscie pogralem w ch....$ Kursy rozne od 1,3 do 1,6 ale pewnie beda za chwile spadki.W STS naziemnym kurs 1,7 i rowniez pograny bardzo mocno wiec moze byc juz mniejszy.Polecam ale niech kazdy zdecyduje sam  Dodam ze wszystko potwierdza strona oficjalna http://www.deportesquindio.com.co/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Celtowie do przerwy bez bramek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780 |
huj z tych meczy czas sie wziasc za jakas robote  ja juz tydzien bez, jestem dumny  Nürnberg ciekawa druzyna, tylko wkuriwa to, ze Ben Khalifa nawet na lawce rezerwowych nieobecny , taki grajek a marnuja chłopaka. Jakis Polski klub powinien go kupic, przynajmnije by jakas jakosc mieli. Taka Wisła czy Legia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 693 |
Millonarios-Quindio 1 liga Kolubia (mecz o 22) Goscie pojechali na ten mecz juniorami,pilkarze podstawowej jedenastki nie dostaja wyplat i wczoraj zbojkotowali mecz i odmowili wyjazdu na to spotkanie!!Zarzad zdecydowal na predce sklecic sklad z zawodnikow do lat 20 Osbiscie pogralem w ch....$ Kursy rozne od 1,3 do 1,6 ale pewnie beda za chwile spadki.W STS naziemnym kurs 1,7 i rowniez pograny bardzo mocno wiec moze byc juz mniejszy.Polecam ale niech kazdy zdecyduje sam  w bet 365 nie widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
bayern jest cienki jak skrzydlo bakterii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Millonarios-Quindio 1 liga Kolubia (mecz o 22) Goscie pojechali na ten mecz juniorami,pilkarze podstawowej jedenastki nie dostaja wyplat i wczoraj zbojkotowali mecz i odmowili wyjazdu na to spotkanie!!Zarzad zdecydowal na predce sklecic sklad z zawodnikow do lat 20 Osbiscie pogralem w ch....$ Kursy rozne od 1,3 do 1,6 ale pewnie beda za chwile spadki.W STS naziemnym kurs 1,7 i rowniez pograny bardzo mocno wiec moze byc juz mniejszy.Polecam ale niech kazdy zdecyduje sam  Dodam ze wszystko potwierdza strona oficjalna http://www.deportesquindio.com.co/poszło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Millonarios-Quindio 1 liga Kolubia (mecz o 22) Goscie pojechali na ten mecz juniorami,pilkarze podstawowej jedenastki nie dostaja wyplat i wczoraj zbojkotowali mecz i odmowili wyjazdu na to spotkanie!!Zarzad zdecydowal na predce sklecic sklad z zawodnikow do lat 20 Osbiscie pogralem w ch....$ Kursy rozne od 1,3 do 1,6 ale pewnie beda za chwile spadki.W STS naziemnym kurs 1,7 i rowniez pograny bardzo mocno wiec moze byc juz mniejszy.Polecam ale niech kazdy zdecyduje sam  w bet 365 nie widze Pewnie poblokowany ja gralem BWIN 1,45 i sts 1,7
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Cała Premier LIG bedzie overowa oprocz spotkania gdzie kazdy spodziewał sie pewnie gradu bramek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Są dwie drużyny których nie gram nigdy i tego się trzymam sztywno: Bayern i Ajax (ewentualnie czasami gram na rywali jak kurs jest ciekawy)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Millonarios-Quindio 1 liga Kolubia (mecz o 22) Goscie pojechali na ten mecz juniorami,pilkarze podstawowej jedenastki nie dostaja wyplat i wczoraj zbojkotowali mecz i odmowili wyjazdu na to spotkanie!!Zarzad zdecydowal na predce sklecic sklad z zawodnikow do lat 20 Osbiscie pogralem w ch....$ Kursy rozne od 1,3 do 1,6 ale pewnie beda za chwile spadki.W STS naziemnym kurs 1,7 i rowniez pograny bardzo mocno wiec moze byc juz mniejszy.Polecam ale niech kazdy zdecyduje sam  Dodam ze wszystko potwierdza strona oficjalna http://www.deportesquindio.com.co/poszło  Tylko potem zeby nie bylo na mnie  Stryczek jak to nie wejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
No Grzech dałeś cenne info jak nie wejdzie to trudno.Gorzej jak ktoś pisze 'mam pefke dzisiaj Real bo od 3 meczy wygrywają więc są w formie' to jest kawał dobrej analizy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Jak Millonarios bedzie win to i ja bede milijonarios 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
widze ze Radzewicz to najlepszy zawodnik Polonii Bytom, wszystkie akcje przez niego przechodzą. umie przyjac pilke rozegrac dobry grajek ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
No Grzech dałeś cenne info jak nie wejdzie to trudno.Gorzej jak ktoś pisze 'mam pefke dzisiaj Real bo od 3 meczy wygrywają więc są w formie' to jest kawał dobrej analizy  Staram sie mocno grzebac w necie zeby wynalesc taka perelke ale wiesz sukcesu nigdy to nie gwarantuje a swoje wjeb...ne to zawsze swoje  potem czlowiek dziwnie sie czuje ze tyle osob pobralo a wyszedl zonk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Schalke strzelac pedały 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|