|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a jednak 2-2 i jeszcze Skorża się cholera uratuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
(L) 222222222222222222222
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Maciek zostaje  no tak w sumie remis to sukces u siebie z potega z Lubina 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
no to Maciek zostaje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 387 |
Zagłębie wali bet na remis...
Ale jakoś mi nie żal  Bramka na grubym farcie. A jednak. Tak czy inaczej nie narzekam po tym meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780 |
na miejscu legii sprowadzilbym 22 murzynow ktorzy przynajmniej za wyplate zapierdalali by w kazdym meczu przez cale 90 minut. tylko nie dziwcie sie mojemu szacunkowi dla czrnych pilkarzy, po prostu sa dobrzy i tani
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
ja pier....  dawno nie gralem ekstraklasy ale dzis stawialem na legie pewniaka i jestem w szoku mimo wszystko  4 porazka z rzedu i 3 u siebie  w obstawianiu bardzo często kieruję się tym czy drużyna powinna mieć motywację, i zapewne obstawiłbym Legię gdyby nie druga zasada mojego kodeksu obstawiania: 1.nigdy nie gram wygranej Ajaksu i Bajernu 2. nigdy nie obstawiam polskiej i tureckiej ligi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
a co to mialo nie byc za galactikos w Legii ?! pamietam jak pol Warszawy bylo w bilbordach przed sezonem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
na miejscu legii sprowadzilbym 22 murzynow ktorzy przynajmniej za wyplate zapierdalali by w kazdym meczu przez cale 90 minut. tylko nie dziwcie sie mojemu szacunkowi dla czrnych pilkarzy, po prostu sa dobrzy i tani myślę, że powinieneś pogadać z tysonem. Murzyni to najwięksi opierdalacze, a weź ich pogoń do roboty. To Ci odpowie, że rasista jesteś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
na miejscu legii sprowadzilbym 22 murzynow ktorzy przynajmniej za wyplate zapierdalali by w kazdym meczu przez cale 90 minut. tylko nie dziwcie sie mojemu szacunkowi dla czrnych pilkarzy, po prostu sa dobrzy i tani murzyni? zapierdalali?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Masakra..po co te 2-2 ale i tak powinien poleciec  Zyleta w 89 min spiewala do piknikow opuszczajacych stadion :na razie pazie" coś w tym było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
na miejscu legii sprowadzilbym 22 murzynow ktorzy przynajmniej za wyplate zapierdalali by w kazdym meczu przez cale 90 minut. tylko nie dziwcie sie mojemu szacunkowi dla czrnych pilkarzy, po prostu sa dobrzy i tani murzyni? zapierdalali? jakby głodni byli...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
na miejscu legii sprowadzilbym 22 murzynow ktorzy przynajmniej za wyplate zapierdalali by w kazdym meczu przez cale 90 minut. tylko nie dziwcie sie mojemu szacunkowi dla czrnych pilkarzy, po prostu sa dobrzy i tani myślę, że powinieneś pogadać z tysonem. Murzyni to najwięksi opierdalacze, a weź ich pogoń do roboty. To Ci odpowie, że rasista jesteś  Jak mówi znany żart: co to jest dziewięciu murzunów ciężko pracujących na polu bawełny? -stare dobre czasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a co to mialo nie byc za galactikos w Legii ?! pamietam jak pol Warszawy bylo w bilbordach przed sezonem ... wszyscy się z tego śmieją, bilbordy z Mezengą, Kzezevicem, a po sezonie większość ma zostać oddana po sezonie. No, ale od Skorży są w tym klubie więksi partacze. Miklas z Jóźwiakiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 387 |
na miejscu legii sprowadzilbym 22 murzynow ktorzy przynajmniej za wyplate zapierdalali by w kazdym meczu przez cale 90 minut. tylko nie dziwcie sie mojemu szacunkowi dla czrnych pilkarzy, po prostu sa dobrzy i tani murzyni? zapierdalali? Do KFC biegli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Kaiserslautern 4!!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780 |
pisałem o murzynach z Afryki, nie z USA
|
|
|
Link skopiowany do schowka