|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
a mi znajomy fajn Lecha mowil ze podobno Skorza juz niemal pewny w Poznaniu  sie go pytalem z czego cieszy morde  zle wam nie życze ale bierzcie go 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231 |
Bordo strzelac tam na 1-0 chociaz  Co do gry Bordo Komentator coś takiego po przypadkowym odbiciu piłki od sędziego, po czym wylądowała u zawodnika Bordo. "Prawdopodobnie to najlepsze podanie Bordo dzisiaj" Krótko mówiąc słabo, ale muszą walnąć tę 1 bramkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
te Bordo cos gra? czy straca punkty z beznadziejnym Arles? chyba stracą tak jak i Lille Właśnie w drugiej rundzie, Arles nie jest tak beznadziejne jak w pierwszej. Pomimo to, Bordo powinno wymęczyć 1-0 jestem zbyt zachłanny i za mało mi 1-0 chce co najmniej 2-0 Chytrus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
no dobra ok ale przeciez u nas po 1 porazce u siebie to leca kur.... i chu.... ze az milo a aspiracje mamy zupelnie inne!!! u Nas też lecą, ale nie z Żylety. Dlatego byłem taki zdziwiony jak po Ruchu zaczęli niektórzy nawet opluwać piłkarzy i rzucać szalikami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
ale mi chodzi o spotkanie z wisla i arka, na prawde cudow nie gral, wrecz przecietnie no wlasnie Ci tlumacze ze w meczu z Arka nie mial sily nawet na 5 minut bo byl na zgrupowaniu gdzie zagral 3 mecze w 5 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
to moja druga ksywa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
WKS też w ryj?! Ale kolejka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Pierdolone Bordo!!
I tym akcentem koncze i ide na piwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780 |
z polonia warszawa tez nic nie gral, mimo ze zwyciestwo. Chlopak ma przeblyski, ale na pewno nie jest najlepszy. Madera gol  heh lubilem Ukaha, ale znajac przeszlosc sebastiana fajnie ze taki zawodnik nie odpuszcza, tylko walczyu i w koncu marzenia spelmnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Pierdolone Bordo!!
I tym akcentem koncze i ide na piwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Madera gol  heh lubilem Ukaha, ale znajac przeszlosc sebastiana fajnie ze taki zawodnik nie odpuszcza, tylko walczyu i w koncu marzenia spelmnia ja słyszałem, że jest nawet w reprezentacyjnej formie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
WKS też w ryj?! Ale kolejka no to mamy szanse na remis bo nie wierze ze chlopaki sa w stanie wygrac 2 mecze na wyjezdzie pod rzad 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 387 |
ale mi chodzi o spotkanie z wisla i arka, na prawde cudow nie gral, wrecz przecietnie no wlasnie Ci tlumacze ze w meczu z Arka nie mial sily nawet na 5 minut bo byl na zgrupowaniu gdzie zagral 3 mecze w 5 dni U nas na meczu nie istniał a wtedy był przed meczami w Gruzji. Ja z kolei słyszałem ze Lech na niemieckim rynku szuka trenera i już jest blisko, na treningach będą szprechac. Śląsk w plecy, znowu wszyscy pod Wisłę grają a później lament będzie że mistrz słaby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780 |
Madera gol  heh lubilem Ukaha, ale znajac przeszlosc sebastiana fajnie ze taki zawodnik nie odpuszcza, tylko walczyu i w koncu marzenia spelmnia ja słyszałem, że jest nawet w reprezentacyjnej formie. patrzac na nasza reprezentacje, to powinien byc sprawdzony niedlugo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Madera gol  heh lubilem Ukaha, ale znajac przeszlosc sebastiana fajnie ze taki zawodnik nie odpuszcza, tylko walczyu i w koncu marzenia spelmnia ja słyszałem, że jest nawet w reprezentacyjnej formie. powiem Ci mlody ze Madera jak najbardziej mimo iz pol skladu bym wyje.... to jego gre szanuje bardzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Sernas poprzeczka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Sernas poprzeczka  jeszcze kontre na 2 zrobią
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Dudka z karnego dla Auxerre 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|