Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 23 1 2 3 4 5 6 22 23
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
ostatnio niebyło.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Tylko GP dają

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Tobet przesadził z handi,dla mnie 2 jak nic.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
dokladnie wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
3 biegi i juz 15-3 smile

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by BartasPT
przyszli, pokrzyczeli, 2 razy sie krotko starli z naszymi i to wszystko, jakie baty? kazdy wie jak jest

Do was to kazdy moze sobie wejsc, krzyczec i flagi wywieszac laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
Originally Posted by RaFiGW
Originally Posted by BartasPT
przyszli, pokrzyczeli, 2 razy sie krotko starli z naszymi i to wszystko, jakie baty? kazdy wie jak jest

Do was to kazdy moze sobie wejsc, krzyczec i flagi wywieszac laugh
mało tego jeszcze będą im pieniądzę wrzucać laugh miazga laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Jest się z czego śmiać, że Stilon przyszedł na stadion.
Po pierwsze, nikt nie może im zabronić wejść, przecież nie mają zakazów.
Po drugie, nie wiem czy by Wam było do śmiechu jak byście poszli na mecz ze swoimi kobietami (lub dziećmi), a na sektor wpadło kilka łysych buldogów.
Po trzecie, poza tymi ultrasami, którzy weszli na chwilę (tymi samymi co oddają krew i odwiedzają domy dziecka i wpadają na sektor z kobietami i dziećmi) nikt się nie napierdalał.
Po czwarte, ochrona na żużlu to nieporozumienie (co się działo na meczu z Gdańskiem) - po znajomościach robione chyba.

Po piąte, kibicuje i Stali i Stilonowi, ale mogli przyjść pokrzyczeć, bo według mnie Jędrzejczak przesadza z podziałem budżetu miasta i Stilon ma racje, ale nie trzeba było straszyć kobitek z dzieciakami. smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
Originally Posted by Kerogh
Jest się z czego śmiać, że Stilon przyszedł na stadion.
Po pierwsze, nikt nie może im zabronić wejść, przecież nie mają zakazów.
Po drugie, nie wiem czy by Wam było do śmiechu jak byście poszli na mecz ze swoimi kobietami (lub dziećmi), a na sektor wpadło kilka łysych buldogów.
Po trzecie, poza tymi ultrasami, którzy weszli na chwilę (tymi samymi co oddają krew i odwiedzają domy dziecka i wpadają na sektor z kobietami i dziećmi) nikt się nie napierdalał.
Po czwarte, ochrona na żużlu to nieporozumienie (co się działo na meczu z Gdańskiem) - po znajomościach robione chyba.

Po piąte, kibicuje i Stali i Stilonowi, ale mogli przyjść pokrzyczeć, bo według mnie Jędrzejczak przesadza z podziałem budżetu miasta i Stilon ma racje, ale nie trzeba było straszyć kobitek z dzieciakami. smile
robią to co mogą, wywieszanie transparentów nic nie dawało, pierdzieleni prezydencik i prezesik niszczą gorzowskie środowisko sportowe, kibice kosza się nie stawiają ale S walczy o swoje i bardzo dobrze za takie skurwysyństwo trzeba ich tępić i uznanie za walkę do końca! generalnie mam to w dupie bo cały gorzowski sport może zginąć jeżeli o mnie chodzi, a pewnie będzie tak, że zniszczą kosza i S a staluchy nie zdobędą medalu i zostanie popełnione masowe harakiri wink
ale przynajmniej będzie gdzie targ zrobić wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Też uważam, że Jędrzejczak niszczy sport w Gorzowie,
ale nie popieram straszenia kobiet z dziećmi, które przyszły spokojnie obejrzeć prezentację albo chwaleniem się na necie, że skroili 5 szalików od dzieciaków.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
my tu gadu gadu a milenium wystawilo na elige kursy

Ekstraliga : 1-X-2.
numer data rozpoczecia nazwa 1 X 2 A
6274 10.04.2011 16:00 Tarnow-Zielona Gora 2.00 12.00 1.70
6276 10.04.2011 16:00 S.Ulamek-P.Protasiewicz 1.85 6.00 1.85
6277 10.04.2011 16:00 K.Kasprzak(+1)-A.Jonsson 1.90 6.00 1.80
6278 10.04.2011 16:00 S.Ulamek-K.Kasprzak 2.00 6.00 1.70
6279 10.04.2011 16:00 A.Jonsson-G.Hancock 1.55 6.00 2.15
6280 10.04.2011 16:00 S.Ulamek (9,5 pkt) 1.75 1.85
6281 10.04.2011 16:00 K.Kasprzak (9,5 pkt) 1.80 1.80
6282 10.04.2011 16:00 A.Jonsson (10,5 pkt) 1.80 1.80
6283 10.04.2011 16:00 G.Hancock (9,5 pkt) 1.90 1.70
6284 10.04.2011 16:00 P.Protasiewicz (9,5 pkt) 1.80 1.80
6285 10.04.2011 18:30 Leszno-Rzeszow 1.05 12.00 6.50
6287 10.04.2011 18:30 J.Hampel-J.Crump 1.75 6.00 1.95
6288 10.04.2011 18:30 D.Balinski-Ch.Harris(+2) 1.70 6.00 2.00
6289 10.04.2011 18:30 J.Hampel-J.Kolodziej 1.60 6.00 2.05
6290 10.04.2011 18:30 J.Hampel (11,5 pkt) 1.95 1.65
6291 10.04.2011 18:30 J.Kolodziej (11,5 pkt) 1.80 1.80
6292 10.04.2011 18:30 D.Balinski (10,5 pkt) 1.60 2.00
6293 10.04.2011 18:30 J.Crump (11,5 pkt) 1.65 1.95
6294 10.04.2011 18:30 Ch.Harris (8,5 pkt) 1.70 1.90
6295 10.04.2011 19:00 Gorzow-Czestochowa 1.05 12.00 6.50
6297 10.04.2011 19:00 N.Pedersen-G.Laguta(+3) 1.50 6.00 2.25
6298 10.04.2011 19:00 M.Zagar-P.Karlsson(+2) 1.95 6.00 1.75
6299 10.04.2011 19:00 T.Gollob-N.Pedersen(+1) 1.65 6.00 2.05
6302 10.04.2011 19:00 G.Laguta-A.Laguta 1.50 6.00 2.25
6303 10.04.2011 19:00 T.Gollob (12,5 pkt) 1.95 1.65
6304 10.04.2011 19:00 N.Pedersen (11,5 pkt) 1.95 1.65
6305 10.04.2011 19:00 M.Zagar (8,5 pkt) 1.85 1.75
6306 10.04.2011 19:00 P.Karlsson (7,5 pkt) 1.85 1.75

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
naziemni juz wkomplecie wszyscy wystawili oferty

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Tobet tez juz ma 2 mecze ekstraligi.

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
co z innymi ligami????

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Czewa +26 boks

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
tez biore czewe + Hampel - Crumo 2

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Hampel mocny, lepiej wyglada Kolodziej - crump 2 na moje oko

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
generalnie Rudy na Smoczyku plynie po tym torze, takze powinna dzisiaj byc dosyc spora zdobycz pkt.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
A j pobiore tak dziś:

Nicki -4 z Gregorem
Rzeszów +14
ZG

To z Toto ew +26 na Czewe wydaję sie sporo przy 20,5 jakie daje tobet.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
Originally Posted by Rivaldinho
Czewa +26 boks

he he niby linia zaporowa, ale coś czuje, że dzisiaj Stal nas rozsmaruje smile

Strona 4 z 23 1 2 3 4 5 6 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, betowiec, ElNinho[mmdea], rafal08, aker, Lukasz111, rymoholik, latajaca_holenderka, 11kera11, forty, alfa, Akhu, $-man), 2,764 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,683
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1