|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
Tobet przesadził z handi,dla mnie 2 jak nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
dokladnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
3 biegi i juz 15-3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
przyszli, pokrzyczeli, 2 razy sie krotko starli z naszymi i to wszystko, jakie baty? kazdy wie jak jest Do was to kazdy moze sobie wejsc, krzyczec i flagi wywieszac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
przyszli, pokrzyczeli, 2 razy sie krotko starli z naszymi i to wszystko, jakie baty? kazdy wie jak jest Do was to kazdy moze sobie wejsc, krzyczec i flagi wywieszac  mało tego jeszcze będą im pieniądzę wrzucać  miazga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Jest się z czego śmiać, że Stilon przyszedł na stadion. Po pierwsze, nikt nie może im zabronić wejść, przecież nie mają zakazów. Po drugie, nie wiem czy by Wam było do śmiechu jak byście poszli na mecz ze swoimi kobietami (lub dziećmi), a na sektor wpadło kilka łysych buldogów. Po trzecie, poza tymi ultrasami, którzy weszli na chwilę (tymi samymi co oddają krew i odwiedzają domy dziecka i wpadają na sektor z kobietami i dziećmi) nikt się nie napierdalał. Po czwarte, ochrona na żużlu to nieporozumienie (co się działo na meczu z Gdańskiem) - po znajomościach robione chyba. Po piąte, kibicuje i Stali i Stilonowi, ale mogli przyjść pokrzyczeć, bo według mnie Jędrzejczak przesadza z podziałem budżetu miasta i Stilon ma racje, ale nie trzeba było straszyć kobitek z dzieciakami. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
Jest się z czego śmiać, że Stilon przyszedł na stadion. Po pierwsze, nikt nie może im zabronić wejść, przecież nie mają zakazów. Po drugie, nie wiem czy by Wam było do śmiechu jak byście poszli na mecz ze swoimi kobietami (lub dziećmi), a na sektor wpadło kilka łysych buldogów. Po trzecie, poza tymi ultrasami, którzy weszli na chwilę (tymi samymi co oddają krew i odwiedzają domy dziecka i wpadają na sektor z kobietami i dziećmi) nikt się nie napierdalał. Po czwarte, ochrona na żużlu to nieporozumienie (co się działo na meczu z Gdańskiem) - po znajomościach robione chyba. Po piąte, kibicuje i Stali i Stilonowi, ale mogli przyjść pokrzyczeć, bo według mnie Jędrzejczak przesadza z podziałem budżetu miasta i Stilon ma racje, ale nie trzeba było straszyć kobitek z dzieciakami.  robią to co mogą, wywieszanie transparentów nic nie dawało, pierdzieleni prezydencik i prezesik niszczą gorzowskie środowisko sportowe, kibice kosza się nie stawiają ale S walczy o swoje i bardzo dobrze za takie skurwysyństwo trzeba ich tępić i uznanie za walkę do końca! generalnie mam to w dupie bo cały gorzowski sport może zginąć jeżeli o mnie chodzi, a pewnie będzie tak, że zniszczą kosza i S a staluchy nie zdobędą medalu i zostanie popełnione masowe harakiri  ale przynajmniej będzie gdzie targ zrobić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Też uważam, że Jędrzejczak niszczy sport w Gorzowie, ale nie popieram straszenia kobiet z dziećmi, które przyszły spokojnie obejrzeć prezentację albo chwaleniem się na necie, że skroili 5 szalików od dzieciaków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558 |
my tu gadu gadu a milenium wystawilo na elige kursy
Ekstraliga : 1-X-2. numer data rozpoczecia nazwa 1 X 2 A 6274 10.04.2011 16:00 Tarnow-Zielona Gora 2.00 12.00 1.70 6276 10.04.2011 16:00 S.Ulamek-P.Protasiewicz 1.85 6.00 1.85 6277 10.04.2011 16:00 K.Kasprzak(+1)-A.Jonsson 1.90 6.00 1.80 6278 10.04.2011 16:00 S.Ulamek-K.Kasprzak 2.00 6.00 1.70 6279 10.04.2011 16:00 A.Jonsson-G.Hancock 1.55 6.00 2.15 6280 10.04.2011 16:00 S.Ulamek (9,5 pkt) 1.75 1.85 6281 10.04.2011 16:00 K.Kasprzak (9,5 pkt) 1.80 1.80 6282 10.04.2011 16:00 A.Jonsson (10,5 pkt) 1.80 1.80 6283 10.04.2011 16:00 G.Hancock (9,5 pkt) 1.90 1.70 6284 10.04.2011 16:00 P.Protasiewicz (9,5 pkt) 1.80 1.80 6285 10.04.2011 18:30 Leszno-Rzeszow 1.05 12.00 6.50 6287 10.04.2011 18:30 J.Hampel-J.Crump 1.75 6.00 1.95 6288 10.04.2011 18:30 D.Balinski-Ch.Harris(+2) 1.70 6.00 2.00 6289 10.04.2011 18:30 J.Hampel-J.Kolodziej 1.60 6.00 2.05 6290 10.04.2011 18:30 J.Hampel (11,5 pkt) 1.95 1.65 6291 10.04.2011 18:30 J.Kolodziej (11,5 pkt) 1.80 1.80 6292 10.04.2011 18:30 D.Balinski (10,5 pkt) 1.60 2.00 6293 10.04.2011 18:30 J.Crump (11,5 pkt) 1.65 1.95 6294 10.04.2011 18:30 Ch.Harris (8,5 pkt) 1.70 1.90 6295 10.04.2011 19:00 Gorzow-Czestochowa 1.05 12.00 6.50 6297 10.04.2011 19:00 N.Pedersen-G.Laguta(+3) 1.50 6.00 2.25 6298 10.04.2011 19:00 M.Zagar-P.Karlsson(+2) 1.95 6.00 1.75 6299 10.04.2011 19:00 T.Gollob-N.Pedersen(+1) 1.65 6.00 2.05 6302 10.04.2011 19:00 G.Laguta-A.Laguta 1.50 6.00 2.25 6303 10.04.2011 19:00 T.Gollob (12,5 pkt) 1.95 1.65 6304 10.04.2011 19:00 N.Pedersen (11,5 pkt) 1.95 1.65 6305 10.04.2011 19:00 M.Zagar (8,5 pkt) 1.85 1.75 6306 10.04.2011 19:00 P.Karlsson (7,5 pkt) 1.85 1.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
naziemni juz wkomplecie wszyscy wystawili oferty
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Tobet tez juz ma 2 mecze ekstraligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Czewa +26 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
tez biore czewe + Hampel - Crumo 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Hampel mocny, lepiej wyglada Kolodziej - crump 2 na moje oko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
generalnie Rudy na Smoczyku plynie po tym torze, takze powinna dzisiaj byc dosyc spora zdobycz pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
A j pobiore tak dziś:
Nicki -4 z Gregorem Rzeszów +14 ZG
To z Toto ew +26 na Czewe wydaję sie sporo przy 20,5 jakie daje tobet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
Czewa +26  he he niby linia zaporowa, ale coś czuje, że dzisiaj Stal nas rozsmaruje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|