|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
over crumpa 11 w 6 tez godny 1.72 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
tez to przed chwilą zauważyłem.to tylko sport, ale typ warty chyba każdych pieniędzy  Do tego kolejny kwiatek: Szombierski(+2) - Andersen Bajkopisarz w parze z Dzikiem, na który punktów nie zrobi.Szumina 4 punkty z urzędu praktycznie.Andersen przy slabszej postawie 4 biegi i do widzenia, Szumina bardzo mozliwe, że 6 biegów.I jeszcze handi +2. Brać z pocałowaniem reki  Ja zagram Andersena bo to taka franca ze stara sie tylko wtedy gdzy jest slabszy rywal i mozna zarobic a dzis to chyba najslabsza druzyna jak przyjedzie w tym sezonie do Gorzowa. W dodatku napewno beda rezerwy taktyczne i to raczej PK i Laguty pojada jako rt nawet mozliwe ze za Szomierskiego. Szanse oceniam 55% - 45% na korzysc Dunczka wiec kursik 2.45 wydaje sie korzystny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
w Mixie undery tylko przy 5 startach ? jak pojedzie 4 zwrot ? bo zagralem a juz sam nie wiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
w 365 nie mozna grac dubli :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Tak jak pojedzie 4 to zwort w mixie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
w 365 nie mozna grac dubli :/ jak nie mozna jak mozna combo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
ja nie moge.
Gdzie selekcje pojawiają się na czerwono, możliwości zakładów akumulowanych są ograniczone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Rafal Dobrucki - Patryk Dudek 1 1.95 betsafe wierze dzis w rehabilitacje Rafała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
tez to przed chwilą zauważyłem.to tylko sport, ale typ warty chyba każdych pieniędzy  Do tego kolejny kwiatek: Szombierski(+2) - Andersen Bajkopisarz w parze z Dzikiem, na który punktów nie zrobi.Szumina 4 punkty z urzędu praktycznie.Andersen przy slabszej postawie 4 biegi i do widzenia, Szumina bardzo mozliwe, że 6 biegów.I jeszcze handi +2. Brać z pocałowaniem reki  Ja zagram Andersena bo to taka franca ze stara sie tylko wtedy gdzy jest slabszy rywal i mozna zarobic a dzis to chyba najslabsza druzyna jak przyjedzie w tym sezonie do Gorzowa. W dodatku napewno beda rezerwy taktyczne i to raczej PK i Laguty pojada jako rt nawet mozliwe ze za Szomierskiego. Szanse oceniam 55% - 45% na korzysc Dunczka wiec kursik 2.45 wydaje sie korzystny czy najslabsza to bym sie klocil i to mocno wkloniarz niedoceniany zobaczycie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
tez to przed chwilą zauważyłem.to tylko sport, ale typ warty chyba każdych pieniędzy  Do tego kolejny kwiatek: Szombierski(+2) - Andersen Bajkopisarz w parze z Dzikiem, na który punktów nie zrobi.Szumina 4 punkty z urzędu praktycznie.Andersen przy slabszej postawie 4 biegi i do widzenia, Szumina bardzo mozliwe, że 6 biegów.I jeszcze handi +2. Brać z pocałowaniem reki  Ja zagram Andersena bo to taka franca ze stara sie tylko wtedy gdzy jest slabszy rywal i mozna zarobic a dzis to chyba najslabsza druzyna jak przyjedzie w tym sezonie do Gorzowa. W dodatku napewno beda rezerwy taktyczne i to raczej PK i Laguty pojada jako rt nawet mozliwe ze za Szomierskiego. Szanse oceniam 55% - 45% na korzysc Dunczka wiec kursik 2.45 wydaje sie korzystny czy najslabsza to bym sie klocil i to mocno wkloniarz niedoceniany zobaczycie A kto jest slabszy? Rzeszow, Wrocek maja liderow i juniorow. A Czewa ani tego, ani tego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Rzeszow ma zajebistego juniora Kreta Lukasza metanolu spalacza
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Stal -22,5 to chyba uderzę. jak było +26 na czewę brałbym 2 ale teraz dobra linia na 1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 273 |
Amir Khan co dzisiaj grasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Rzeszow ma zajebistego juniora Kreta Lukasza metanolu spalacza Chodzilo mi o jednego, wyrozniajacego sie na tle juniorow tercetu Rzeszow, Wrocek, Czewa. A do takich Lampart i Janowski sie zaliczaja na tle Kociemby, Kreta, Bubla i Czaji. Kret to wiadomo, ze najgorszy jest. To akurat wiedza wszyscy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Rzeszow ma zajebistego juniora Kreta Lukasza metanolu spalacza ale chociaż dojeżdzał do mety w przeciwieństwie do Tadka Kostro który tylko bandy w Rzeszowie zaliczał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
oba sa siebie warci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
odnosnie czai bardzo fajny chlopak ma dopiero 17 lat a zadatki na solidnego zuzlowac
ma to czego nie ma wiekszosc juniorow odwage
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
a co Rzeszowa. W ostatnich latach mieliśmy Lesia, Szostka, Kreta ................ metanol chłopaki  Mam nadzieje ze Lampart sie przebudzi, bo póki co stanął w rozwoju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
odnosnie czai bardzo fajny chlopak ma dopiero 17 lat a zadatki na solidnego zuzlowac
ma to czego nie ma wiekszosc juniorow odwage W tej chwili jest kandydatem na marna ilosc punktow. a co Rzeszowa. W ostatnich latach mieliśmy Lesia, Szostka, Kreta ................ metanol chłopaki  Mam nadzieje ze Lampart sie przebudzi, bo póki co stanął w rozwoju. Lampart raczej sie juz nie ogarnie, ale chcialbym sie mylic. I to bardzo.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|