Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 23 1 2 4 5 6 7 8 22 23
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
over crumpa 11 w 6 tez godny 1.72 smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
izunia

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by spiwoor
Originally Posted by mlody_wilk
Batchelor - Richardsson 1 1,95 blush blush blush

tez to przed chwilą zauważyłem.to tylko sport, ale typ warty chyba każdych pieniędzy smile

Do tego kolejny kwiatek:

Szombierski(+2) - Andersen

Bajkopisarz w parze z Dzikiem, na który punktów nie zrobi.Szumina 4 punkty z urzędu praktycznie.Andersen przy slabszej postawie 4 biegi i do widzenia, Szumina bardzo mozliwe, że 6 biegów.I jeszcze handi +2.

Brać z pocałowaniem reki laugh

Ja zagram Andersena bo to taka franca ze stara sie tylko wtedy gdzy jest slabszy rywal i mozna zarobic a dzis to chyba najslabsza druzyna jak przyjedzie w tym sezonie do Gorzowa. W dodatku napewno beda rezerwy taktyczne i to raczej PK i Laguty pojada jako rt nawet mozliwe ze za Szomierskiego. Szanse oceniam 55% - 45% na korzysc Dunczka wiec kursik 2.45 wydaje sie korzystny

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
w Mixie undery tylko przy 5 startach ? jak pojedzie 4 zwrot ? bo zagralem a juz sam nie wiem laugh

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
w 365 nie mozna grac dubli :/

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Tak jak pojedzie 4 to zwort w mixie

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by Stasiu
w 365 nie mozna grac dubli :/

jak nie mozna jak mozna combo

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
ja nie moge.

Gdzie selekcje pojawiają się na czerwono, możliwości zakładów akumulowanych są ograniczone.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Rafal Dobrucki - Patryk Dudek 1 1.95 betsafe

wierze dzis w rehabilitacje Rafała smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by magic321
Originally Posted by spiwoor
Originally Posted by mlody_wilk
Batchelor - Richardsson 1 1,95 blush blush blush

tez to przed chwilą zauważyłem.to tylko sport, ale typ warty chyba każdych pieniędzy smile

Do tego kolejny kwiatek:

Szombierski(+2) - Andersen

Bajkopisarz w parze z Dzikiem, na który punktów nie zrobi.Szumina 4 punkty z urzędu praktycznie.Andersen przy slabszej postawie 4 biegi i do widzenia, Szumina bardzo mozliwe, że 6 biegów.I jeszcze handi +2.

Brać z pocałowaniem reki laugh

Ja zagram Andersena bo to taka franca ze stara sie tylko wtedy gdzy jest slabszy rywal i mozna zarobic a dzis to chyba najslabsza druzyna jak przyjedzie w tym sezonie do Gorzowa. W dodatku napewno beda rezerwy taktyczne i to raczej PK i Laguty pojada jako rt nawet mozliwe ze za Szomierskiego. Szanse oceniam 55% - 45% na korzysc Dunczka wiec kursik 2.45 wydaje sie korzystny

czy najslabsza to bym sie klocil i to mocno

wkloniarz niedoceniany zobaczycie

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by kardynal20
Originally Posted by magic321
Originally Posted by spiwoor
Originally Posted by mlody_wilk
Batchelor - Richardsson 1 1,95 blush blush blush

tez to przed chwilą zauważyłem.to tylko sport, ale typ warty chyba każdych pieniędzy smile

Do tego kolejny kwiatek:

Szombierski(+2) - Andersen

Bajkopisarz w parze z Dzikiem, na który punktów nie zrobi.Szumina 4 punkty z urzędu praktycznie.Andersen przy slabszej postawie 4 biegi i do widzenia, Szumina bardzo mozliwe, że 6 biegów.I jeszcze handi +2.

Brać z pocałowaniem reki laugh

Ja zagram Andersena bo to taka franca ze stara sie tylko wtedy gdzy jest slabszy rywal i mozna zarobic a dzis to chyba najslabsza druzyna jak przyjedzie w tym sezonie do Gorzowa. W dodatku napewno beda rezerwy taktyczne i to raczej PK i Laguty pojada jako rt nawet mozliwe ze za Szomierskiego. Szanse oceniam 55% - 45% na korzysc Dunczka wiec kursik 2.45 wydaje sie korzystny

czy najslabsza to bym sie klocil i to mocno

wkloniarz niedoceniany zobaczycie
A kto jest slabszy? Rzeszow, Wrocek maja liderow i juniorow. A Czewa ani tego, ani tego.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Rzeszow ma zajebistego juniora Kreta Lukasza metanolu spalacza

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Stal -22,5 to chyba uderzę. jak było +26 na czewę brałbym 2 ale teraz dobra linia na 1.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 273
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 273
Amir Khan co dzisiaj grasz?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Amir_Khan
Rzeszow ma zajebistego juniora Kreta Lukasza metanolu spalacza
Chodzilo mi o jednego, wyrozniajacego sie na tle juniorow tercetu Rzeszow, Wrocek, Czewa. A do takich Lampart i Janowski sie zaliczaja na tle Kociemby, Kreta, Bubla i Czaji. Kret to wiadomo, ze najgorszy jest. To akurat wiedza wszyscy.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Originally Posted by Amir_Khan
Rzeszow ma zajebistego juniora Kreta Lukasza metanolu spalacza
ale chociaż dojeżdzał do mety w przeciwieństwie do Tadka Kostro który tylko bandy w Rzeszowie zaliczał grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
oba sa siebie warci laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
odnosnie czai bardzo fajny chlopak ma dopiero 17 lat a zadatki na solidnego zuzlowac

ma to czego nie ma wiekszosc juniorow odwage

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
a co Rzeszowa. W ostatnich latach mieliśmy Lesia, Szostka, Kreta ................ metanol chłopaki piwo

Mam nadzieje ze Lampart sie przebudzi, bo póki co stanął w rozwoju.


Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by kardynal20
odnosnie czai bardzo fajny chlopak ma dopiero 17 lat a zadatki na solidnego zuzlowac

ma to czego nie ma wiekszosc juniorow odwage
W tej chwili jest kandydatem na marna ilosc punktow.

Originally Posted by Geremi
a co Rzeszowa. W ostatnich latach mieliśmy Lesia, Szostka, Kreta ................ metanol chłopaki piwo

Mam nadzieje ze Lampart sie przebudzi, bo póki co stanął w rozwoju.
Lampart raczej sie juz nie ogarnie, ale chcialbym sie mylic. I to bardzo.

Strona 6 z 23 1 2 4 5 6 7 8 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, ANZELMO, rafal08, Akhu, alfa, aker), 2,599 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,924
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1