Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
no w tym sezonie to zuzel ostro czysci mi portfel nie powiem
tydzien temu Gorzow a dzis amatorzy z Bydgoszczy
a trzeba bylo grac patriotycznie Orzelka +28
Takie hadni było uu oj mogłeś grać ja liczyłem max 55-35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Sajfutdinow niech dostanie jeszcze wiekszy kontrakt od byłego prezydenta
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Bydgoszcz
Jeszcze niech Toninio nasra Emilowi w 15 i bedzie ok
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
i te patalachy mieli w planie wygrac wszystkie spotkania w lidze
tydzien temu Nasz Orzelek pogonil ten Rybnik czyli taka Bydzia to powinna +10 wrzucic bez mydla
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Sytuacja miała miejsce po biegu szóstym, kiedy Kacper Gomólski podjechał pod wieżyczkę i gestykulując w stronę sędziego Ryszarda Bryły kwestionował jego decyzję o powtórce szóstego biegu. W nim miał miejsce lotny start i sędzia zadecydował o powtórce biegu w pełnej obsadzie. Ryszard Bryła gestykulację Gomólskiego uznał jako niesportowe zachowanie i wykluczył juniora Startu do końca zawodów. Oznacza to, że wychowanek gnieźnieńskiego klubu będzie musiał pauzować w następnych zawodach. Bryła widzę bawi się w Boga. Żenada za takie coś wykluczyć do końca spotkania.
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Antonio Lindbaeck pokonany dopiero w 11 swojej gonitwie szacun.
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Ulamek to niezla pizda zamiast poczekac na Vacula to ogien do przodu
jasne
i jeszcze za rączkę go potrzymać, a potem po główce pogłaskać
to Vaculik jest pizda jeżeli tym tłumaczy przegrywanie pojedynków z przeciwnikiem
bez przesady , wystraczylo tylko Pepete przystopowac no ale rzadza pieniadza wazniejsza
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Kosciecha 5 Gapa 4.....szal Wozniak machnal wiecej zenada
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Antonio Lindbaeck pokonany dopiero w 11 swojej gonitwie szacun.
dokladnie w Lodzi mozna bylo oczy przecierac
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Kosciecha 5 Gapa 4.....szal Wozniak machnal wiecej zenada
lider za 1,5 mln na 1 lige tez łeb urwał
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Polonia to ma pecha. Jonas jedzie u nich slabo oddaja go do Wlokniarza i sie odradza
teraz to samo z Toninho
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
kurwa co za syf kontrowalem -10.5 na falubaz to pajace z tarnowa od razu 5-1
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
kurwa co za syf kontrowalem -10.5 na falubaz to pajace z tarnowa od razu 5-1
Przed biegielm Ułamka kontrowałęs?
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
Ulamek to niezla pizda zamiast poczekac na Vacula to ogien do przodu
jasne
i jeszcze za rączkę go potrzymać, a potem po główce pogłaskać
to Vaculik jest pizda jeżeli tym tłumaczy przegrywanie pojedynków z przeciwnikiem
bez przesady , wystraczylo tylko Pepete przystopowac no ale rzadza pieniadza wazniejsza
VIDEO
Gollob jest tylko jeden
a Vaculik nie jest dzieckiem.Gdyby on jechał z przodu, to ch.. by go Ułamek obchodził
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Cieślak badz kolega i daj Duzersa w 14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Noga przestan juz pierdolic
Przeciez Vaculik pojedzie w 14 biegu z taktyka z Kasprzakiem. To jest oczywista oczywistosc.
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Noga przestan juz pierdolic
Przeciez Vaculik pojedzie w 14 biegu z taktyka z Kasprzakiem. To jest oczywista oczywistosc.
jednak Noga sie zna
tylko ze Kasper w tym sezonie nie wygral biegu
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Noga przestan juz pierdolic
Przeciez Vaculik pojedzie w 14 biegu z taktyka z Kasprzakiem. To jest oczywista oczywistosc.
jednak Noga sie zna
tylko ze Kasper w tym sezonie nie wygral biegu
Zna? Na czym? Typowal sobie Madsena do 14 biegu. Pominal taktyka Vaculika. Dwa buczoki w tv pff. O dwoch za duzo.
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Znowu sie beda z Kasprzaka smiac przez pol sezonu.
Link skopiowany do schowka