Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 39 1 2 4 5 6 7 8 38 39
ultra1978 #4595321 11/04/2011 21:25
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by craax
najgorsze, ze ten sektor jest przeciez wlasnie dla nich - CRACOVIA nigdy tam nie zasiadzie i do tego to wlasnie Lechia za to zaplaci laugh
A czemu Lechia ma za to odpowiadać niech wystawią fakturę wszystkim osobom zapisanym na mecz przecież mają ich dane. Problem tylko będzie ze ściągnięciem jak się okaże że 80% jest bezrobotna albo na utrzymaniu członków rodziny.
W Polsce od lat działa gówniany system że za szkody wyrządzone przez kibiców danego klubu zazwyczaj odpowiada klub.


a jak na sektorze bylo pinćet osob a umywalko rozjabalo 10 litarów to co ? przecież jakis piknik nie bedzie mowil nikomu że nie wolno niszczyc umywalek, i co ma placic ?

Bonus: Unibet
Piostar #4595346 11/04/2011 21:31
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
takie niby nowe stadiony itp. a w kiblach nie ma kamer? to nawet pod prysznicem w Big Brotherze byly tongue

Piostar #4595365 11/04/2011 21:38
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
sa kamery w kiblach

ultra1978 #4595370 11/04/2011 21:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by craax
najgorsze, ze ten sektor jest przeciez wlasnie dla nich - CRACOVIA nigdy tam nie zasiadzie i do tego to wlasnie Lechia za to zaplaci laugh
A czemu Lechia ma za to odpowiadać niech wystawią fakturę wszystkim osobom zapisanym na mecz przecież mają ich dane. Problem tylko będzie ze ściągnięciem jak się okaże że 80% jest bezrobotna albo na utrzymaniu członków rodziny.
W Polsce od lat działa gówniany system że za szkody wyrządzone przez kibiców danego klubu zazwyczaj odpowiada klub.

Stowarzyszenie, a nie klub.
Tak mi się wydaje.

craax #4595377 11/04/2011 21:41
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by craax
sa kamery w kiblach

na sektorze gości nie ma. przynajmniej nie było na poczatku rundy.

Piostar #4595401 11/04/2011 21:48
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
"...Równolegle z wyceną dokonanych zniszczeń trwa zabezpieczanie dowodów. - Całe zaplecze sektora gości, z wyjątkiem toalet, jest dokładnie monitorowane. Policja zabezpieczyła już m.in. nagrania z monitoringu i pobrała odciski palców - mówi Przemysław Urbański."

Piostar #4595403 11/04/2011 21:48
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
racja, toalety nie maja kamer jednak

Piostar #4595444 11/04/2011 22:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ja mam taka propozycje...moze troche kosztowna ale i moze sie zwroci

do kazdego stadionu doprowadzic tory, potem podstawiac specjalny pociag dla wielce szanownych kibicow (tak tak zwany bydlecym) i po dotarciu do stadionu w tym samym wagonie wtaczac ich na sektor

sektor tez mozna nazwaz bydlecym

i bedzie wszystko na swoim miejscu, bydlo w wagonie bydlecym w sektorze bydlecym ...nie otwierac wagonow, lac moga w srodku skoro pokazali ze nie wiedza do czego kibel sluzy

a tych z soboty...kazdy powinien byc byc wylapany, osadzony, zakaz stadionowy i grzywna, a jak brak pracy to odpracowac na rzecz miasta/klubu

ups..chyba jestem wpyprany przez GW

lupus #4595449 11/04/2011 22:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by lupus
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by craax
najgorsze, ze ten sektor jest przeciez wlasnie dla nich - CRACOVIA nigdy tam nie zasiadzie i do tego to wlasnie Lechia za to zaplaci laugh
A czemu Lechia ma za to odpowiadać niech wystawią fakturę wszystkim osobom zapisanym na mecz przecież mają ich dane. Problem tylko będzie ze ściągnięciem jak się okaże że 80% jest bezrobotna albo na utrzymaniu członków rodziny.
W Polsce od lat działa gówniany system że za szkody wyrządzone przez kibiców danego klubu zazwyczaj odpowiada klub.

Stowarzyszenie, a nie klub.
Tak mi się wydaje.


ultra ja bym jednak kare Lechii tez przywalil, sie zastanowia dwa razy komu bilty podem daja na wyjazd

cos mi sie wydaje ze najbardziej tutaj aktywni byli kibole wisly, typowa demolka bo czemu Craxa ma miec ladne lazienki

kazow #4595456 11/04/2011 22:06
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by kazow
ups..chyba jestem wpyprany przez GW

chyba tak, bo inicjatywa godna tego gówna.

Kazow, kiedy ostatni raz byłeś na meczu ? Czy nie chodzisz, bo boisz się, że podczas dewastacji łazienki, kibole zrobią Ci krzywdę ?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by kazow
ups..chyba jestem wpyprany przez GW

chyba tak, bo inicjatywa godna tego gówna.

Kazow, kiedy ostatni raz byłeś na meczu ? Czy nie chodzisz, bo boisz się, że podczas dewastacji łazienki, kibole zrobią Ci krzywdę ?
A wytłumaczysz mi czym różnią się kity serwowane prze GW od tych serwowanych przez stowarzyszenia kibicowskie? Bo dla mnie jedna i ta sama hipokryzja to jest. Której bronią jednie osoby związane z którąś ze stron.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by kazow
ups..chyba jestem wpyprany przez GW

chyba tak, bo inicjatywa godna tego gówna.

Kazow, kiedy ostatni raz byłeś na meczu ? Czy nie chodzisz, bo boisz się, że podczas dewastacji łazienki, kibole zrobią Ci krzywdę ?


oswiadczam tu i teraz .... ze nigdy nie bylem na zadnym meczy naszej kopanej, i nie ze strachu przed kibolami tylko z czystych wzgledow estetycznych.

tak wiec nawet nie jestem Januszem smile

co nie zabrania mi wyrazac swojego zdania na temat zachowania tego typu, poniewaz poniekad jestem sponsorem takich wybrykow placac podatki

tak samo bede wyrazal swoje opinie na temat rzygajacych w autobusie (mimo ze ze sam jestem trzezwy) lub srajacych na chodniku (mimo ze sam zalatwaim te potrzeby w toalecie)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by kazow
ups..chyba jestem wpyprany przez GW

chyba tak, bo inicjatywa godna tego gówna.

Kazow, kiedy ostatni raz byłeś na meczu ? Czy nie chodzisz, bo boisz się, że podczas dewastacji łazienki, kibole zrobią Ci krzywdę ?


i wytlumacz gdzie jest inicjatywa GW? czy te zniszczenia to mistyfikacja? bo jezeli tego tam nie bylo to ladnie przeprosze

bącki05 #4595481 11/04/2011 22:13
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by bącki05
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by craax
najgorsze, ze ten sektor jest przeciez wlasnie dla nich - CRACOVIA nigdy tam nie zasiadzie i do tego to wlasnie Lechia za to zaplaci laugh
A czemu Lechia ma za to odpowiadać niech wystawią fakturę wszystkim osobom zapisanym na mecz przecież mają ich dane. Problem tylko będzie ze ściągnięciem jak się okaże że 80% jest bezrobotna albo na utrzymaniu członków rodziny.
W Polsce od lat działa gówniany system że za szkody wyrządzone przez kibiców danego klubu zazwyczaj odpowiada klub.


a jak na sektorze bylo pinćet osob a umywalko rozjabalo 10 litarów to co ? przecież jakis piknik nie bedzie mowil nikomu że nie wolno niszczyc umywalek, i co ma placic ?

Jak raz zapłacą za tych co demolują to będą wiedzieć że na drugi raz nie ma po co jechać skoro nie ma się wpływu na wandali i nie potrafi się ich upilnować. Poza tym skoro mogą zapłacić parę złotych za oprawę albo wrzucać kasę do puszek na bandytów siedzących w więzieniu czy na wizytę w burdelu dla swoich zgodowiczów to chyba faktura za wandalizm ich zbytnio nie zbawi.
Druga sprawa to pikiniki na meczu wyjazdowym? W Krakowie u największej kosy gdzie mogą gratisowo przeżegnać czymś ostrym po plecach.

Piostar #4595545 11/04/2011 22:27
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ten Twój tekst - ultra1978 - bardzo mi się podoba.

Takich ludzi właśnie nam potrzeba.

Wybory niedługo, powiedz tylko z którego okręgu Cię wystawią

i już masz jeden głos.

Brawo.

Piostar #4595548 11/04/2011 22:27
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Wszędzie są idioci, więc nie mam zamiaru usprawiedliwiać dewastacji łazienki, zwłaszcza, że zrobili to kibole Wisły Kraków, ale wiadomo, że i u Nas zdarzają się podobne ekscesy. Nawet to co się działo w Wilnie jest wspominane przez niektórych z rozrzewnieniem, z jednej strony problem rozdmuchany, dużo przekłamywań, a z drugiej jednak wielu kibiców mieniących się kibicami Legii zdemolowało stadion, wdało się w bójkę z policją itd. Oczywiście sporo w tym winy także organizatorów, ludzie pod wpływem robią wiele głupot, zwłaszcza jak się poczują za mocni w grupie i bezkarni. Do tego nie trzeba być kibicem.

A GW wypisuje stek bzdur, obraża i oczernia, a ostatnio to już przechodzi samą siebie niszcząc pozytywne akcenty kibiców jak pomoc dla domów dziecka.

A pomysł z pociągami to mi się kojarzy wiesz z czym ? A z tym co robili naziści, a z Nazistów do komunistów to już rzut beretem, a co by nie mówić GW ma w swoich ludzi mocno związana z tamtych okresów i dalej stosuje jak widać sztuczki z tamtych okresów.

Zresztą to by było wrzucanie wszystkich do jednego worka, bo ktoś tam zdemolował łazienkę.

Ja sam wszystkiego nie pochwalam, u Nas często jest taka umowa, że za akty wandalizmu opłaca stowarzyszenie, który organizuje akcje. A pieniądze często są od Nas np. w ramach akcji na oprawę.

A skoro nie chodzisz ze względów estetycznych (?) to nie rozumiem co Cię tak boli. Myślę, że do kary za np. rzucanie rac nie dopłacisz nawet złotówki.

Piostar #4595562 11/04/2011 22:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
mlody .. ty mnie traktujesz jak jakiegos naczelnego GW

ja mam w dup.ie co pisze GW, pierze mozg az milo, to samo robi gazeta polska czy gosc niedzielny, po prostu kazdy pierze w swoja strone

od tego jest mozg zeby wiedziec co jest dobre a co nie, GW, GP czy GN nie musi mi tego wykladac na tacy

dla mnie akty wandalizmu sa zle, akty osmieszajace Polske (vide Wilno) sa zle,

wagony bydlece byly przejaskrawienie, chyab wiadomo po co

a co do czego doplacam...widziales ile policji eskortuje jeden autokar z ekipa na wyjezdzie? caly dzien kilkunastu z nimi sie buja

kto za to placi? kto placi za sady jak nei ma z czego placic taki "biedak" ?

bardzo sie ciesze ze placicie ze swoich skladek za zniszczenia, ze robicie akcje w domach dzieci ..super fajnie i szanuje to

ale to sie tak nie liczy rozwalony stadion, to jedziemy do domu dziecka i jestesmy kwita, stowarzysenie powinno dazyc do wyeliminowania bydla ze swojego szerego dla wlasnego dobra, takie jest moje zdanie


kazow #4595581 11/04/2011 22:44
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by kazow
stowarzysenie powinno dazyc do wyeliminowania bydla ze swojego szerego dla wlasnego dobra, takie jest moje zdanie

tu się zgadzam, ale nie dąży. Ci powiedzmy najbardziej krewcy kibice mają sporo do powiedzenia i nie da się ich wyrzucić, SKLW z Nimi trzyma. Walter próbował wymienić publikę, ale na tym cierpi doping. Nawet, jeśli większość jest normalna to inni się muszą solidaryzować z tymi co nie potrafią kontrolować emocji.

A przez to co robi GW, takie akcje czy pisanie, że na stadion chodzą chuligani, bandziory i dilerzy narkotyków to tylko pogłębia więź między kibicami.

Ja Cię nie mam za redaktora naczelnego z GW, pamiętam jak kiedyś nawet rozmawialiśmy o polityce, a ze mną, wiem, że nie jest to proste wink

ale jednak masz chyba więcej informacji o tym co się rzekomo dzieje na stadionach z Wyborczej i TVNu niż z doświadczenia, bo sam nie chodzisz. Ja uczęszczam od lat, a nigdy nie spotkało mnie nic złego, dilerów też nie widziałem wink

craax #4595623 11/04/2011 23:09
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by craax
i pobrała odciski palców - mówi Przemysław Urbański."

z kibli i kaloryferów? grin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Quote
młody gniewny
A przez to co robi GW, takie akcje czy pisanie, że na stadion chodzą chuligani, bandziory i dilerzy narkotyków to tylko pogłębia więź między kibicami.


wiesz, polski kibic, to nie owijając w bawełnę, frajer wszech czasów.
1. rucha go klub, z działaczami i piłkarzami - którzy sprzedawali, sprzedają i będą sprzedawać
2. ruchają ich sędziowie - bo kurwa, to co oni wyrabiają, to pożal się boże kompromitacja
3. ruchają ich znów piłkarze, którzy swym podejściem do treningów grają na poziomie mniej niż zero, pozostaje na trybunach odmówić zdrowaśkę, aby dany jełop doturlał się z piłką pod bramkę i umieścił ją gdzie trzeba
4. rucha ich policja, co prowokuje i jest niekompetentna w zakresie swych działań.
5. ruchają ich znów trenerzy, bo wystarczy przegrać 3-4 spotkania z rzędu, i jedziemy do kolejnego miasta, normalnie jak na parafii.

biedni Ci kibice, że im się na to dalej chce chodzić. naprawdę, podziw.

jakby nie było promocji w sklepach, rozbojów, demolek stadionów, pkp i rozrób (co z tego, że w weekend mamy powiedzmy 60 spotkań ligowowych e,1,2,3,4 liga - wystarczy 1dna, 2wie, trzy zadymy w miesiącu, a przeciętny obywatel zaczyna 'czuć' zagrożenie, że nie warto dziś wychodzić wieczorem, bo z meczu wracają) to można powiedzieć, anioły.

cop

Strona 6 z 39 1 2 4 5 6 7 8 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,484 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1