Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 36 1 2 3 4 5 35 36
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Djurgarden x2 @2.20

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Altach 1 smile

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Originally Posted by **Łuki**
Originally Posted by grzeh77
Co kolejka u makaronow kursy na x po kursach 1,4 , 1,5 tylko nie zawsze to sie sprawdza choc te 70% jest laugh

City dzisiaj ciekawie wyglada nie powiem, mysle zeby dolozyc do tego jeszcze Lokomotiv Sofia i ta Sparte Prage wink
Loko odpuszczam tongue Mimo ze maja swoje cele to Prin walczy o zycie i roznie to moze byc..ale decyzja twoja smile

Dołączył: Apr 2011
Posty: 177
R
member
member
R Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 177
Originally Posted by grzeh77
Sliven-Chernomorets Burgas (mecz o godz 16)
Goscie w czwartek grali bardzo wazny mecz w pucharze gdzie po regulaminowych 90 min (3-3) odpadli w seri rzutow karnych z druzyna Slavi.Ten mecz nie pozostal bez wplywu na zdrowie zawodnikow...Dzisiaj pod znakiem zapytanie stoi wystep az 5 kluczowych zawodnikow z podstawowej jedenastki z tego 2 juz nie za gra napewno..Silven potrzebuje punktow jak powietrza i kurs 1,67 na 1x bralem z pocalowaniem reki smile Dla odwaznych czyste 1 po kursie 3,15 choc widze juz spadki..Dziekuje za uwage smile Info i zapowiedz meczu jak zwykle ponizej

http://www.chernomoretz.bg/
Grzeh77 patrze na twoje posty i szacuneczek aplauz W sobote super typ w niedziele tez i dzisiaj ponownie.Masz glowe do tego chlopie piwo Skad pobierasz takie info??
Pifffko dla Ciebie za ten typ piwo Pobralem co prawda po 1,45 ale jak na 1x to i tak kozacki kursik.Jeszcze raz dzieki



Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by grzeh77
Originally Posted by **Łuki**
Originally Posted by grzeh77
Co kolejka u makaronow kursy na x po kursach 1,4 , 1,5 tylko nie zawsze to sie sprawdza choc te 70% jest laugh

City dzisiaj ciekawie wyglada nie powiem, mysle zeby dolozyc do tego jeszcze Lokomotiv Sofia i ta Sparte Prage wink
Loko odpuszczam tongue Mimo ze maja swoje cele to Prin walczy o zycie i roznie to moze byc..ale decyzja twoja smile

tez do konca nie jestem przekonany , no ale jeszcze raz rzuce okiem i dokonam wyboru smile

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Sparta kusi kusi kusi,mam jeszcze ciekawe info ale sam sie zastanawiam czy warto hmm

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Originally Posted by grzeh77
Sparta kusi kusi kusi,mam jeszcze ciekawe info ale sam sie zastanawiam czy warto hmm
tz info co do zupelnie innego meczu

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Jakiego ? Moze jakies handi co do tego meczu ?

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Originally Posted by **Łuki**
Jakiego ? Moze jakies handi co do tego meczu ?
zaraz napisze konkretna analize

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Djurgarden boks

Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Malmo do przerwy @2,00 boks

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Rapid B.-U. Craiova Typ 1 (mecz o godz 19:30)
Cytata z oficjalnej zapowiadajacy ten mecz "Universitatea a pierdut la Craiova cu 0-2 meciul cu Pandurii Tg.Jiu si se indreapta cu pasi repezi spre retrogradare. Adrian Mititelu pare a nu fi afectat de retrogradarea echipei in conditiile in care nu are bani sa achite datoriile clubului catre stat, jucatori si alti creditori si fara sperante sa obtina licenta pentru sezonul urmator. In aceste conditii, singura iesire pentru Mititelu era o retrogradare "pe teren" cu speranta mititica ca purgatoriul ligii secunde sa-l ajute sa revina cu forte proaspete in prima liga. Meciul unei echipe mititice, detinuta de un patron mititel, a fost urmarit de o audienta mititica"
W krotkim tlumaczeniu- UNIV. CRAIOVA przegrala tydzien temu u siebie 0-2 najwazniejszy mecz sezonu z Panduri i praktycznie przesadzila o swojej degradacji.Klub na chwile obecna jest bankrutem i komornik nad wszystkim trzyma juz lape.Kierownicto otwarcie juz pisze ze nie ma szans na nic i klub prawdopodobnie oglosi upadlosc,pilkarze graja za freeee nie ma chajsu na wierzycieli itd..Cytat "brak nawet cienia nadzieji na otrzymanie licencji na gre na nastepny sezon" chyba mowi wszystko

Rapid na ta chwile na 9 kolejek przed koncem 12 pkt straty do mistrza i 11 pkt do ewentualnej gry w el LM Dodatkowo jest na miejscu gwarantowanym lige europejska ale za plecami obecnie Dinamo ktore ma ta sama ilosc punktow i Gaz metan ze strata tylko oczka wiec i tego trzeba pilnowac smile To jest dokonczenie 25 kolejki tak wiec w przypadku zw.Rapidu wszystkie straty sa pomniejszone o 3 pkt wiec jest i szansa o powalczenie o najwyzsze cele...Goscie w teori gdyby ten mecz wygrali zmiejsza strate do miejsca gwarantujacego utrzymanie do -4 pkt ale w obecnej sytuacji klubu ciezko w to uwierzyc (w ostatnich 6 meczach zalednie 2 pkt) Kurs na gospodarzy 1,35 1,4 a hc mozna zlapac nawet po 2,1 Ja nie bede chyba chytry i pogram po prostu 1
To tak na szybko laugh za byki soraaaa

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Wohlen bez kilku grajków, a kursy lecą tak czy inaczej...

Diethelm Michael (Verletzt)
Mamone José Luis (Verletzt)
Nogueira Fabricio (Verletzt)
Roduner Simon (Verletzt)
Mancino Massimo (Verletzt)

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Originally Posted by grzeh77
Rapid B.-U. Craiova Typ 1 (mecz o godz 19:30)
Cytata z oficjalnej zapowiadajacy ten mecz "Universitatea a pierdut la Craiova cu 0-2 meciul cu Pandurii Tg.Jiu si se indreapta cu pasi repezi spre retrogradare. Adrian Mititelu pare a nu fi afectat de retrogradarea echipei in conditiile in care nu are bani sa achite datoriile clubului catre stat, jucatori si alti creditori si fara sperante sa obtina licenta pentru sezonul urmator. In aceste conditii, singura iesire pentru Mititelu era o retrogradare "pe teren" cu speranta mititica ca purgatoriul ligii secunde sa-l ajute sa revina cu forte proaspete in prima liga. Meciul unei echipe mititice, detinuta de un patron mititel, a fost urmarit de o audienta mititica"
W krotkim tlumaczeniu- UNIV. CRAIOVA przegrala tydzien temu u siebie 0-2 najwazniejszy mecz sezonu z Panduri i praktycznie przesadzila o swojej degradacji.Klub na chwile obecna jest bankrutem i komornik nad wszystkim trzyma juz lape.Kierownicto otwarcie juz pisze ze nie ma szans na nic i klub prawdopodobnie oglosi upadlosc,pilkarze graja za freeee nie ma chajsu na wierzycieli itd..Cytat "brak nawet cienia nadzieji na otrzymanie licencji na gre na nastepny sezon" chyba mowi wszystko

Rapid na ta chwile na 9 kolejek przed koncem 12 pkt straty do mistrza i 11 pkt do ewentualnej gry w el LM Dodatkowo jest na miejscu gwarantowanym lige europejska ale za plecami obecnie Dinamo ktore ma ta sama ilosc punktow i Gaz metan ze strata tylko oczka wiec i tego trzeba pilnowac smile To jest dokonczenie 25 kolejki tak wiec w przypadku zw.Rapidu wszystkie straty sa pomniejszone o 3 pkt wiec jest i szansa o powalczenie o najwyzsze cele...Goscie w teori gdyby ten mecz wygrali zmiejsza strate do miejsca gwarantujacego utrzymanie do -4 pkt ale w obecnej sytuacji klubu ciezko w to uwierzyc (w ostatnich 6 meczach zalednie 2 pkt) Kurs na gospodarzy 1,35 1,4 a hc mozna zlapac nawet po 2,1 Ja nie bede chyba chytry i pogram po prostu 1
To tak na szybko laugh za byki soraaaa
aha link do oficjalnej
http://www.craiova-maxima.ro/

Dołączył: Apr 2011
Posty: 177
R
member
member
R Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 177
Originally Posted by grzeh77
Rapid B.-U. Craiova Typ 1 (mecz o godz 19:30)
Cytata z oficjalnej zapowiadajacy ten mecz "Universitatea a pierdut la Craiova cu 0-2 meciul cu Pandurii Tg.Jiu si se indreapta cu pasi repezi spre retrogradare. Adrian Mititelu pare a nu fi afectat de retrogradarea echipei in conditiile in care nu are bani sa achite datoriile clubului catre stat, jucatori si alti creditori si fara sperante sa obtina licenta pentru sezonul urmator. In aceste conditii, singura iesire pentru Mititelu era o retrogradare "pe teren" cu speranta mititica ca purgatoriul ligii secunde sa-l ajute sa revina cu forte proaspete in prima liga. Meciul unei echipe mititice, detinuta de un patron mititel, a fost urmarit de o audienta mititica"
W krotkim tlumaczeniu- UNIV. CRAIOVA przegrala tydzien temu u siebie 0-2 najwazniejszy mecz sezonu z Panduri i praktycznie przesadzila o swojej degradacji.Klub na chwile obecna jest bankrutem i komornik nad wszystkim trzyma juz lape.Kierownicto otwarcie juz pisze ze nie ma szans na nic i klub prawdopodobnie oglosi upadlosc,pilkarze graja za freeee nie ma chajsu na wierzycieli itd..Cytat "brak nawet cienia nadzieji na otrzymanie licencji na gre na nastepny sezon" chyba mowi wszystko

Rapid na ta chwile na 9 kolejek przed koncem 12 pkt straty do mistrza i 11 pkt do ewentualnej gry w el LM Dodatkowo jest na miejscu gwarantowanym lige europejska ale za plecami obecnie Dinamo ktore ma ta sama ilosc punktow i Gaz metan ze strata tylko oczka wiec i tego trzeba pilnowac smile To jest dokonczenie 25 kolejki tak wiec w przypadku zw.Rapidu wszystkie straty sa pomniejszone o 3 pkt wiec jest i szansa o powalczenie o najwyzsze cele...Goscie w teori gdyby ten mecz wygrali zmiejsza strate do miejsca gwarantujacego utrzymanie do -4 pkt ale w obecnej sytuacji klubu ciezko w to uwierzyc (w ostatnich 6 meczach zalednie 2 pkt) Kurs na gospodarzy 1,35 1,4 a hc mozna zlapac nawet po 2,1 Ja nie bede chyba chytry i pogram po prostu 1
To tak na szybko laugh za byki soraaaa
Pograne 1,4 piwo Szacun za analize smile Skad ty to bierzesz ?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
jest taka kwestia, ze skoro klub rozwiaza to zawodnicy beda chcieli sie pokazac zeby dostac gdzies indziej kontrakt

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Djurgarden 1!!!!! smile

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Originally Posted by Romek39
Originally Posted by grzeh77
Rapid B.-U. Craiova Typ 1 (mecz o godz 19:30)
Cytata z oficjalnej zapowiadajacy ten mecz "Universitatea a pierdut la Craiova cu 0-2 meciul cu Pandurii Tg.Jiu si se indreapta cu pasi repezi spre retrogradare. Adrian Mititelu pare a nu fi afectat de retrogradarea echipei in conditiile in care nu are bani sa achite datoriile clubului catre stat, jucatori si alti creditori si fara sperante sa obtina licenta pentru sezonul urmator. In aceste conditii, singura iesire pentru Mititelu era o retrogradare "pe teren" cu speranta mititica ca purgatoriul ligii secunde sa-l ajute sa revina cu forte proaspete in prima liga. Meciul unei echipe mititice, detinuta de un patron mititel, a fost urmarit de o audienta mititica"
W krotkim tlumaczeniu- UNIV. CRAIOVA przegrala tydzien temu u siebie 0-2 najwazniejszy mecz sezonu z Panduri i praktycznie przesadzila o swojej degradacji.Klub na chwile obecna jest bankrutem i komornik nad wszystkim trzyma juz lape.Kierownicto otwarcie juz pisze ze nie ma szans na nic i klub prawdopodobnie oglosi upadlosc,pilkarze graja za freeee nie ma chajsu na wierzycieli itd..Cytat "brak nawet cienia nadzieji na otrzymanie licencji na gre na nastepny sezon" chyba mowi wszystko

Rapid na ta chwile na 9 kolejek przed koncem 12 pkt straty do mistrza i 11 pkt do ewentualnej gry w el LM Dodatkowo jest na miejscu gwarantowanym lige europejska ale za plecami obecnie Dinamo ktore ma ta sama ilosc punktow i Gaz metan ze strata tylko oczka wiec i tego trzeba pilnowac smile To jest dokonczenie 25 kolejki tak wiec w przypadku zw.Rapidu wszystkie straty sa pomniejszone o 3 pkt wiec jest i szansa o powalczenie o najwyzsze cele...Goscie w teori gdyby ten mecz wygrali zmiejsza strate do miejsca gwarantujacego utrzymanie do -4 pkt ale w obecnej sytuacji klubu ciezko w to uwierzyc (w ostatnich 6 meczach zalednie 2 pkt) Kurs na gospodarzy 1,35 1,4 a hc mozna zlapac nawet po 2,1 Ja nie bede chyba chytry i pogram po prostu 1
To tak na szybko laugh za byki soraaaa
Pograne 1,4 piwo Szacun za analize smile Skad ty to bierzesz ?
z glowy,trzeba posiedziec pare godzin przed kompem i znajduje sie takie fajne rzeczy grin
z bukmacherki utrzymuje sie juz 4 rok i niech to pozostanie za komentarz
ale nie zawsze jest rozowo i nie wszyscy kumaja ze czasami po prostu w becie moze byc najzwyklejszy zooonk grin puke

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by kamasss
jest taka kwestia, ze skoro klub rozwiaza to zawodnicy beda chcieli sie pokazac zeby dostac gdzies indziej kontrakt

Tam prędzej chodzi o to że oni tak czy siak nie dostaną licencji na przyszły sezon.

Podobno również ma nie zagrać główny napastnik gości.

Wieć Craiova nie strzeli może być dobrym typem .

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Grzech BA pomogło? smile

Strona 3 z 36 1 2 3 4 5 35 36

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1