), ale m..."> ), ale m...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#459923 12/12/2005 17:03
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Quote
Ja zarejestrowałem się z linku siostry ciotecznej (w rodzinie kasa nie ginie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />), ale ma ona w rubryce:
Twoja liczba osób poleconych: 0
Dlaczego nie ma nikogo? Czy dopiero się pojawi (1) jeśli ja wpłacę 100zł depozytu? 100zł które otrzyma (siostra) to będę mogła odrazu wypłacić czy musi te 100zł obrócił trzykrotnie?

Nie chcę nic sugerować ani nikogo o coś oskarżać ale do tej pory zarejestrowało się dwóch moich znajomych, obrócili bonusem, a ja mimo to nie dostałem kasy. Napisałem do supportu, to mi odpisali, że pierwsza osoba zarejestrowała się w promocji mikołajkowej, a druga ze zwykłego linka. Jest to dziwne, bo w drugim przypadku byłem obecny przy rejestraci i nie moze tu być mowy o pomyłce. Chyba zaczynają coś kręcić. Obym się mylił...

Bonus: Unibet
#459924 12/12/2005 18:20
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
ja też przestrzegam przed unibetem. Nigdy nie mialem z nimi problemów aż do dzisiaj, wygrałem 20% bonusu wplacilem 500zł i nadal mam 500zł. Już do nich maila napisałem ale powinni bonus dopisać automatycznie. Zaczyna mi się nie podobać ten cały unibet!

#459925 12/12/2005 18:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
3. Kto gra na stadionie pride park? ja dalem ze derby ale chyba źle

Dobrze


Quote
gdzie w colege gral m.jordan: georgetown, north carolina, none

North Carolina


Quote
2. Kto wygrał puchar włoch w sezonie 2002/2003 Milan ale nie jestem na 100% pewny


Tak Milan

#459926 12/12/2005 19:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Zapewne pytania pojawiają się pojedynczo - mam więc takie pytanie, jeśli na każdym pytaniu robiłbym screna to czy gdzieś zapisze mi się te 10 screenów czy tylko ostatni?

#459927 12/12/2005 19:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
no tym razem się postarali z pytaniami, blisko było, miałem 7/10

najtrudniejsze pytanie, jak dla mnie, jaka drużyna żeńska zdobyła mistrza Włoch w sezonie 2004/2005???

#459928 12/12/2005 19:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
najtrudniejsze pytanie, jak dla mnie, jaka drużyna żeńska zdobyła mistrza Włoch w sezonie 2004/2005???

Poliplast Bardolino a puchar zdobyły dziewczyny z Torres Terra Sarda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#459929 12/12/2005 19:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
gdzie w to sie wchodzi?? loguje sie, klikam na quiz i pisze zebym zaczal zabawe, ale gdzie to sie wlacza ??

#459930 12/12/2005 19:33
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
jaka jest wartosć zielonej kuli w snookerze?

#459931 12/12/2005 19:36
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
jaka jest wartosć zielonej kuli w snookerze?
za 3

#459932 12/12/2005 19:37
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
kto strzelil najsybszego gola w MŚ: sukur, robson czy salenko?

#459933 12/12/2005 19:40
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
kto strzelil najsybszego gola w MŚ: sukur, robson czy salenko?
Sukur ale tak na 80% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#459934 12/12/2005 19:42
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Quote
gdzie w to sie wchodzi?? loguje sie, klikam na quiz i pisze zebym zaczal zabawe, ale gdzie to sie wlacza ??

Mam ten sam problem. Pisze kliknij na link ponizej, a ponizej zadnego linka?!

Moze dlatego, ze mam u nich zero na koncie?

#459935 12/12/2005 19:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Quote
gdzie w to sie wchodzi?? loguje sie, klikam na quiz i pisze zebym zaczal zabawe, ale gdzie to sie wlacza ??

Mam ten sam problem. Pisze kliknij na link ponizej, a ponizej zadnego linka?!

Moze dlatego, ze mam u nich zero na koncie?

A dostałeś od nich maila z zawidomieniem o quizie?

#459936 12/12/2005 19:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
8/10 wrrrrr...
jeżeli mecz odbywa się na stadionie (nie pamiętam nazwy, coś na G) to u siebie gra Messina, Reggina, Livorno,
Kto zdobył największą ilość yardów w NFL w sezonie zasadniczym w 2003 r. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
kto zdobył złotą piłkę 3 razy z rzędu (cruyff, platini, beckenbauer)
a niektóre banalne,
-kto zdobył mistrzostwo Europy w siatkówce kobiet w 2005r.
-Zespól z Holandii - "PSV..."(oczywiście Eindhoven)

Więcej nie pamiętam

#459937 12/12/2005 20:34
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Quote
Quote
Quote
gdzie w to sie wchodzi?? loguje sie, klikam na quiz i pisze zebym zaczal zabawe, ale gdzie to sie wlacza ??

Mam ten sam problem. Pisze kliknij na link ponizej, a ponizej zadnego linka?!

Moze dlatego, ze mam u nich zero na koncie?

A dostałeś od nich maila z zawidomieniem o quizie?

Niestety nie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#459938 12/12/2005 20:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Mistrz Włoch w sezonie 2001/02 - Juventus.

Drugie miejsce w pierwszym finale Pucharu Europy - Stade de Reims

Poza tym miałem 2 pytania o koszykówkę - np kto jest nazywany Jezusem koszykówki - Jordan, Bird czy Jabbar - postawiłem na Jabbara.

#459939 12/12/2005 20:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Jednym słowem trafienie 10/10 to jak szóstka w totka , ja dziś miałem 6/10 ale większość domysły i strzały , spróbuje rano zobacze jak pójdzie , ale niczego wielkiego sie nie spodziewam , ale pytanie kto wywalczył złotą piłke w 1962 , albo kiedy swojego 1-szego szlema wygrał Pete Sampras

#459940 12/12/2005 20:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja nie dostalem mejla a moge brac udzial w quizie

#459941 12/12/2005 20:54
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Pisze mi cos takiego jak klikam w baner konkursu swiatecznego:

"...Pytania i odpowiedzi powstały w dobrej wierze. Wszelkie środki zostały podjęte, aby zapewnić ich jakość. Pomimo tego Unibet nie ponosi odpowiedzialności za błędy, które mogą się pojawić.


Jesteś gotowy? Pamiętaj, że mozesz zagrać tylko jeden raz dziennie, wiec skoncentruj się!

Kliknij na poniższy link by rozpocząć zabawę!









Powrót"


Pomiedzy kliknij w ponizszy link, a powrot nie ma zadnego linka ?!

#459942 12/12/2005 20:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
jak trafilem 8/10 to powinni napisac mi na moim koncie ze mam prawo do bonusu czy nie ?, bo nic nie przyszlo

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, $-man, alfa, burbon, aker), 2,920 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1