|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ja zarejestrowałem się z linku siostry ciotecznej (w rodzinie kasa nie ginie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />), ale ma ona w rubryce: Twoja liczba osób poleconych: 0 Dlaczego nie ma nikogo? Czy dopiero się pojawi (1) jeśli ja wpłacę 100zł depozytu? 100zł które otrzyma (siostra) to będę mogła odrazu wypłacić czy musi te 100zł obrócił trzykrotnie? Nie chcę nic sugerować ani nikogo o coś oskarżać ale do tej pory zarejestrowało się dwóch moich znajomych, obrócili bonusem, a ja mimo to nie dostałem kasy. Napisałem do supportu, to mi odpisali, że pierwsza osoba zarejestrowała się w promocji mikołajkowej, a druga ze zwykłego linka. Jest to dziwne, bo w drugim przypadku byłem obecny przy rejestraci i nie moze tu być mowy o pomyłce. Chyba zaczynają coś kręcić. Obym się mylił...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
ja też przestrzegam przed unibetem. Nigdy nie mialem z nimi problemów aż do dzisiaj, wygrałem 20% bonusu wplacilem 500zł i nadal mam 500zł. Już do nich maila napisałem ale powinni bonus dopisać automatycznie. Zaczyna mi się nie podobać ten cały unibet!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
3. Kto gra na stadionie pride park? ja dalem ze derby ale chyba źle Dobrze gdzie w colege gral m.jordan: georgetown, north carolina, none North Carolina 2. Kto wygrał puchar włoch w sezonie 2002/2003 Milan ale nie jestem na 100% pewny Tak Milan
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Zapewne pytania pojawiają się pojedynczo - mam więc takie pytanie, jeśli na każdym pytaniu robiłbym screna to czy gdzieś zapisze mi się te 10 screenów czy tylko ostatni?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
no tym razem się postarali z pytaniami, blisko było, miałem 7/10
najtrudniejsze pytanie, jak dla mnie, jaka drużyna żeńska zdobyła mistrza Włoch w sezonie 2004/2005???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
najtrudniejsze pytanie, jak dla mnie, jaka drużyna żeńska zdobyła mistrza Włoch w sezonie 2004/2005??? Poliplast Bardolino a puchar zdobyły dziewczyny z Torres Terra Sarda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
gdzie w to sie wchodzi?? loguje sie, klikam na quiz i pisze zebym zaczal zabawe, ale gdzie to sie wlacza ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
jaka jest wartosć zielonej kuli w snookerze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
jaka jest wartosć zielonej kuli w snookerze? za 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
kto strzelil najsybszego gola w MŚ: sukur, robson czy salenko?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
kto strzelil najsybszego gola w MŚ: sukur, robson czy salenko? Sukur ale tak na 80% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
gdzie w to sie wchodzi?? loguje sie, klikam na quiz i pisze zebym zaczal zabawe, ale gdzie to sie wlacza ?? Mam ten sam problem. Pisze kliknij na link ponizej, a ponizej zadnego linka?! Moze dlatego, ze mam u nich zero na koncie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
gdzie w to sie wchodzi?? loguje sie, klikam na quiz i pisze zebym zaczal zabawe, ale gdzie to sie wlacza ?? Mam ten sam problem. Pisze kliknij na link ponizej, a ponizej zadnego linka?! Moze dlatego, ze mam u nich zero na koncie? A dostałeś od nich maila z zawidomieniem o quizie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
8/10 wrrrrr... jeżeli mecz odbywa się na stadionie (nie pamiętam nazwy, coś na G) to u siebie gra Messina, Reggina, Livorno, Kto zdobył największą ilość yardów w NFL w sezonie zasadniczym w 2003 r. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> kto zdobył złotą piłkę 3 razy z rzędu (cruyff, platini, beckenbauer) a niektóre banalne, -kto zdobył mistrzostwo Europy w siatkówce kobiet w 2005r. -Zespól z Holandii - "PSV..."(oczywiście Eindhoven)
Więcej nie pamiętam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
gdzie w to sie wchodzi?? loguje sie, klikam na quiz i pisze zebym zaczal zabawe, ale gdzie to sie wlacza ?? Mam ten sam problem. Pisze kliknij na link ponizej, a ponizej zadnego linka?! Moze dlatego, ze mam u nich zero na koncie? A dostałeś od nich maila z zawidomieniem o quizie? Niestety nie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Mistrz Włoch w sezonie 2001/02 - Juventus.
Drugie miejsce w pierwszym finale Pucharu Europy - Stade de Reims
Poza tym miałem 2 pytania o koszykówkę - np kto jest nazywany Jezusem koszykówki - Jordan, Bird czy Jabbar - postawiłem na Jabbara.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Jednym słowem trafienie 10/10 to jak szóstka w totka , ja dziś miałem 6/10 ale większość domysły i strzały , spróbuje rano zobacze jak pójdzie , ale niczego wielkiego sie nie spodziewam , ale pytanie kto wywalczył złotą piłke w 1962 , albo kiedy swojego 1-szego szlema wygrał Pete Sampras
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja nie dostalem mejla a moge brac udzial w quizie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Pisze mi cos takiego jak klikam w baner konkursu swiatecznego:
"...Pytania i odpowiedzi powstały w dobrej wierze. Wszelkie środki zostały podjęte, aby zapewnić ich jakość. Pomimo tego Unibet nie ponosi odpowiedzialności za błędy, które mogą się pojawić.
Jesteś gotowy? Pamiętaj, że mozesz zagrać tylko jeden raz dziennie, wiec skoncentruj się!
Kliknij na poniższy link by rozpocząć zabawę!
Powrót"
Pomiedzy kliknij w ponizszy link, a powrot nie ma zadnego linka ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
jak trafilem 8/10 to powinni napisac mi na moim koncie ze mam prawo do bonusu czy nie ?, bo nic nie przyszlo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|