Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 39 1 2 5 6 7 8 9 38 39
Llama #4596503 12/04/2011 03:51
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868

Nie zgodze sie.

Wszedzie jest korupcja, zle sedziowanie, prowokacje policji. Polska pilka rozni sie od zachodniej glownie gorszym poziomem sportowym, organizacyjnym, pogoda. Do niedawna rowniez stadionami, ale to sie zmienia. Nie warto wiec rozpieprzac tego co sie akurat udalo.

futbol

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
dlatego pośród frajerów, nasi są frajerami wszech czasów.

dzięki, że się zgadzasz grin

Llama #4596574 12/04/2011 04:57
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Ciągutka
dlatego pośród frajerów, nasi są frajerami wszech czasów.

dzięki, że się zgadzasz grin

wszystko Ci sie dzis pierdoli Llama laugh
zamiast wieszcz piszesz leszcz tongue
zamiast fajter wstawiasz frajer wink

Piostar #4600651 14/04/2011 05:09
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

Kura #4600654 14/04/2011 05:19
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
we wprost jest całkiem ciekawy artykuł o S.

Piostar #4600674 14/04/2011 05:58
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
nawet nie wiedziałem, że Plujek ma taką władzę na Lechu.

Tekst propagandowy u Wybiórczej wywołał u mnie ból brzucha, chociaż nawet w bajkach jest ziarno prawdy i pewne rzeczy i mi nie pasują, także u Nas jest dużo prywaty i sporo załatwia się siłowo nawet między sobą.

Niesmak mam po ostatniej akcji z biletami na Lecha, kiedy ludziom z poza grupy rzucono ochłapy z pańszczyźnianego stołu, a potem i tak większość zgarnęli Ci sami i to nie stojąc pod kasami tylko normalnie się wpierdalając, a jak się nie podoba to mieli swoje metody.

No, ale to jest ścisła, duża grupa ludzi. Bez Nich nie będzie normalnego dopingu, co w naszej lidze oznacza bardzo kiepską frekwencje, no bo na co Ci ludzie mają przychodzić ? Jakość rozgrywek marna, a boom na stadion ludziom szybko się nudzi, chociaż Walter chyba myślał, że kibice zawsze chętnie przyjdą pooglądać krzesełka i catering

Kura #4600685 14/04/2011 06:07
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Jeśli wspomina że na stadionach nie handluje się prochami tylko na sobotnich imprezach w klubach to uprawia drugą GW. No chyba że myśli że w klubach bramka to dwóch rencistów z Solid Security jest. Po drugie 25lat jeździ na mecze a nie ma pojęcia że do policji przyjmuje się takich samych ludzi jak ci którzy rządzą każdym stadionem w Polsce czyli agresywnych psychopatów z chęcią podporządkowania sobie i dominowania nad innym człowiekiem za pomocą siły fizycznej.
Między kordonem w mundurach a kordonem w kapturach nie ma żadnej różnicy gdyż cechuje ich ta sama mania wielkości. Różnica jest jedynie taka że jedni zleją cię w imię prawa a drudzy w imię bezprawia.
Jak pisze że nigdy nie dostał w łeb w czasie drogi na mecz to chyba w Szczecinie albo Poznaniu mieszka.

ultra1978 #4600751 14/04/2011 07:40
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Niesmak mam po ostatniej akcji z biletami na Lecha, kiedy ludziom z poza grupy rzucono ochłapy z pańszczyźnianego stołu, a potem i tak większość zgarnęli Ci sami i to nie stojąc pod kasami tylko normalnie się wpierdalając, a jak się nie podoba to mieli swoje metody.

Młody, wstydziłbyś się takie pierdoły wypisywać.
Pańszczyźnianego?
Nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą zadowoleni. Gdyby tych biletów było i 5 tysięcy to i tak wszyscy chętni by się nie załapali. Szkoda, że lamentu nie ma przed entym wyjazdem do Chorzowa czy Gdańska, kiedy spokojnie można dostać wejściówke. Zasady dystrybucji są jakie są- do ideału jest daleko, ale jak ktoś się budzi przed Poznaniem czy Łodzią z pretensją, że 'ONI' zabrali dla siebie wszystkie bilety- to bardzo dobrze, że na taki mecz nie pojedzie. Zacznijcie od Bytomia, Chorzowa, PP, to z czasem znajdą się miejsca na szlagiery. Ja też nie pojechałem do Bełchatowa chociaż bardzo chciałem, ale nie płakałem w internecie.
Spod kas akurat miałem dokładną relację. Kto to są 'Ci sami'?
Pierwsze osoby były tam około 23 (sprzedaż ruszyła 12 godzin później) kolega który około 7 spokojnie kupił bilet. A w kolejke najbezczelniej wpierdalaly się osoby o wyglądzie mało konkretnym- że tak to określe.

Piostar #4600760 14/04/2011 07:54
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
ja się nie wybierałem, ale mój znajomy był i po te 200 sztuk ( uważam, że masz racje, te sztuki dla zasłużonych się należą ) nie było uczciwej kolejki. Może to faktycznie były jakiejś hardcorowe koksy z poza grupy wink Chociaż głosy słyszałem inne.

Dobra, to sprawa między Nami, kibicami Legii, nie będzie rozmywać. Mi osobiście to bardzo nie przeszkadza.

A co do wyjazdów to mi różnicy nie robi czy jest to Widzew, Lech czy np. Arka Gdynia.

Piostar #4600762 14/04/2011 07:58
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
mi nie chodziło o dystrybucje, że SKLW dostało i rozdało według własnego uznania, tylko właśnie o te 200, które zostało rzucone. Z tą pańszczyzną to przesadziłem wink

Piostar #4600892 14/04/2011 15:07
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Żyyleta na Pepsi Arenie laugh laugh wink eh, ten markjeting.

Piostar #4601123 14/04/2011 17:09
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ale za a 6 mln zł,

będziemy pić tą Pepsi. wink

Piostar #4601385 14/04/2011 19:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Bardzo modne jest nazywanie tego teraz ARENA

Piostar #4601479 14/04/2011 20:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
no ba przeciez to jest arena

na boisku walcza preciez nasi GLADIATORZY w koszulkach z orelkiem, czy nie sa gladiatorami? z kim oni to ostatnio wygrali? a tfu przegrali z Litwa

no sa tez gladiatorzy w kapturach na trybunach wiec tym bardziej to arena musi byc

kazow #4602833 15/04/2011 03:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Arena to powinna byc zadaszona.
Stadion Legii choc nie bylem wyglada bardzo ladnie, patrzac na wszystkie stare stadiony wyglada faktycznie rewelacyjnie, juz zerkajac na zachod szału nie ma.


Piostar #4605650 16/04/2011 16:56
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Małecki na wczorajszym meczu



Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

Marcel #4607722 17/04/2011 08:22
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Po bandzie.
I o to chodzi.

Piostar #4607966 17/04/2011 16:53
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Fajnie by było, gdyby w poniedziałek odnieśli się do Waszej oprawy, tylko że wtedy musieliby poruszyć kwestię dlaczego taka oprawa a nie inna.

zecik #4608076 17/04/2011 17:42
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Masakryczne kopara
aplauz aplauz aplauz aplauz aplauz


ta sektorówka powinna co kolejkę fruwać na stadionach różnych klubów

Strona 7 z 39 1 2 5 6 7 8 9 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, aker, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec), 2,544 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,894
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1