|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
2 dni podjary rzutem monetą a Gortat sprawę załatwił w 1 noc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
2 dni podjary rzutem monetą a Gortat sprawę załatwił w 1 noc  zhammerował go  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,655 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,655 Likes: 10 |
dallas-portland najciekawsza para moim zdaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
a ja się pochwalę ;] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Nie chce mi się wklejać bo też bym się mógł chwalić a chwalić  Ale graty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
U mnie też nocka na + ale gdyby nie frajerzy z Clipersow mialbym kokosy :/ tak pieknie bylo po 3q ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
U mnie też nocka na + ale gdyby nie frajerzy z Clipersow mialbym kokosy :/ tak pieknie bylo po 3q ;/  Mogles zagrac handi -20 jeszzcze jak ci malo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
U mnie nie na plus tylko zajebisty zarobek. Porządna miesięczna wypłata. Ale gdyby Detroit zawiodło to teraz bym chyba płakał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
U mnie też nocka na + ale gdyby nie frajerzy z Clipersow mialbym kokosy :/ tak pieknie bylo po 3q ;/  Mogles zagrac handi -20 jeszzcze jak ci malo gralem -8
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Toronto + Bobcats + Clippers + GSW 3/4 100zł(400zł) 3 dobre  Toronto + Clippers + GSW 2/10  Toronto Raptors @2.59 6/10  GSW @1.94 6/10  Clippers @1.63 6/10  Wyszło jakieś 3 jednostki w plecy. Gdyby Toronto wygrało, a przecież w Miami nie zagrał nawet minuty, żaden z trójki to by wpadło prawie 6 kafli. Szkoda bardzo. Na pocieszenie, że wszystkie moje przypuszczenia w analizach okazały się słuszne. Na to co się dzieje na parkiecie, wpływu nie mam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Toronto + Bobcats + Clippers + GSW 3/4 100zł(400zł) 3 dobre  Toronto + Clippers + GSW 2/10  Toronto Raptors @2.59 6/10  GSW @1.94 6/10  Clippers @1.63 6/10  Wyszło jakieś 3 jednostki w plecy. Gdyby Toronto wygrało, a przecież w Miami nie zagrał nawet minuty, żaden z trójki to by wpadło prawie 6 kafli. Szkoda bardzo. Na pocieszenie, że wszystkie moje przypuszczenia w analizach okazały się słuszne. Na to co się dzieje na parkiecie, wpływu nie mam. typy dobre sam wzielem tez trudno sie mowi i gra dalej ale info miales dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Nie chce mi się wklejać bo też bym się mógł chwalić a chwalić  Ale graty  moge Cie dotknac? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Nie chce mi się wklejać bo też bym się mógł chwalić a chwalić  Ale graty  moge Cie dotknac?  tylko kijem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Nie chce mi się wklejać bo też bym się mógł chwalić a chwalić  Ale graty  moge Cie dotknac?  Jestem hetero, mam już kobietę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
MIstrz NY Knicks po kursie 45 pograny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a ja mam Mavs po @25 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
MIstrz NY Knicks po kursie 45 pograny  niie zartuj  nie znam sie tak jak wy na wsszysstkich zawodnikach ale fianl ten sssam co rok temu czyli Boston-LA
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
No przecież ja czysto kibicowsko. Nie powtórzy się ten finał w tym roku. Jak dla mnie Chciago nie wymięknie tak jak większość przewiduje w PO. Na zachodzie może to być ktoś z dwójki SAS i Dallas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
No przecież ja czysto kibicowsko. Nie powtórzy się ten finał w tym roku. Jak dla mnie Chciago nie wymięknie tak jak większość przewiduje w PO. Na zachodzie może to być ktoś z dwójki SAS i Dallas  Jak o'neal bedzie oszczedzany i nie trapią go kontuzje to spokojnie Chicago jest do ogarniecia przez Boston Po cichu mozna liczyc tez na OKC jak oczywiiscie przejdą ciezką rywlizacje z Denver.Pamietam jak rok temu juz La sie meczylo z Okc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
SAS to nie jest zespół na misia. Chyba czas zabrać się za zachód 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|