Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 24 1 2 11 12 13 14 15 23 24
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
awans SPURS, ORLANDO, BOSTON i izi gejm

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Jak iiziii to idz cos zastaw laugh

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
ciebie moge zastawic

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by Stasiu
ciebie moge zastawic

lepiej twoj mozg ktory nie myssli stop

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Zastanawiam sie ile ty masz lat. Zauwazylem, ze lubisz sie napinac laugh wiec napinaj dalej aplauz dobrze2 toast

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
IND Pacers vs CHI Bulls - Po grze 4
Bulls @ 1.2
PHI 76ers vs MIA Heat - Po grze 4
Heat @ 1.25
NO Hornets vs LA Lakers - Po grze 4
Lakers @ 1.36

i to tez bedzie izi gejm.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Moze ktos doswiadczony coss skrobnąć na temat dziiesiiejsszych meczy NHL :> piwo

Dołączył: Mar 2011
Posty: 134
F
member
member
F Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 134
colorado jadymy boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Stasiu
IND Pacers vs CHI Bulls - Po grze 4
Bulls @ 1.2
PHI 76ers vs MIA Heat - Po grze 4
Heat @ 1.25
NO Hornets vs LA Lakers - Po grze 4
Lakers @ 1.36

i to tez bedzie izi gejm.

o co chodzi z tymi kursami ?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Kieras
Pier ale nie mowie o tym O'Neilu tylko drugim ,walcznym ,ten co tyle dawal w zasadnczym Bostonowi:)

hehe Kieras o dużego ci chodzi laugh obaj warci tyle samo obecnie
Nie będę już polemizował. Parkiet zweryfikuje zapędy Bostonu.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Kieras
Moze ktos doswiadczony coss skrobnąć na temat dziiesiiejsszych meczy NHL :> piwo

Boston - Montreal
Zapowiada się seria wyrównanych wojen. Po brutalnym faulu Chary na Paciorettym w sezonie zasadniczym, będzie się działo. Mnóstwo kar to na pewno.
Faworytem buków jest Boston który niewątpliwie ma więcej atutów. Przewaga siły fizycznej, możliwości ofensywnych, jak również defensywnych jest po stronie Bruins.
Atutem kanadyjczyków jest szybka gra z kontry. (w ub sezonie w ten sposób wyeliminowali moje Pingwiny, strzelając 70% bramek po kontrach).
Inne atuty Montrealu...ostatnie 3 ich konfrontacje w PO z Bostonem rozstrzygali na swoją korzyść smile

Co grać: Ja polecam progresje:
na under - max 3 poziomy
na win obojętnie któreś ekipy smile

Phila - Buffalo
również wyrównana para
Za Flayers przemawia duża siła ofensywna, jak wróci Pronger i z tyłu będą mocni.
Słabym punktem Phily jest obsada bramki.
Siergiej Bobrowski to nie jest czołówka NHL na tej pozycji.
Przeciwnie w Buffalo to właśnie Ryan Miller w bramce jest największą gwiazdą.
Jednak nie tylko on jest mocną stroną Szabel. Ekipa z Buffalo szybko przechodzi z obrony do ataku. Blok defensywny dobrze operuje krążkiem. Łącząc to z szybkością zawodników, jakimi dysponuje menadzer Lindy Ruff, możemy – niemal tradycyjnie – spodziewać się dużej ilości, często skutecznych, kontrataków. Wiele ekip, z jakimi spotykali się w tym sezonie Sabres boleśnie się o tym przekonało.

co zagrać:
Uwielbiam progresje w PO więc znowu:
na under - max 3 poziomy
na win Phily

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
(Dustin Moseley & B Norris must start) SD Padres @ 2.00
(R Nolasco & Brandon Beachy must start) FLA Marlins @ 2.26
BOS Bruins @ 1.50
SJ Sharks @ 1.47
(R Wolf & Paul Maholm must start) MIL Brewers @ 1.92
(J Garcia & H Kuroda must start) LA Dodgers @ 1.92
PHL Flyers @ 1.66
Multiple Bets
1 x 5.00 7 Folds
Stake: 5.00
Potential Winnings: 304.37

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Stasiu
IND Pacers vs CHI Bulls - Po grze 4
Bulls @ 1.2
PHI 76ers vs MIA Heat - Po grze 4
Heat @ 1.25
NO Hornets vs LA Lakers - Po grze 4
Lakers @ 1.36

i to tez bedzie izi gejm.

o co chodzi z tymi kursami ?


w tym wypadku zakład na to kto będzie prowadził po 4 spotkaniu

widziałem takie cudo w bet365

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Chicago Bulls - Indiana Pacers Ilość meczów w serii powyżej/poniżej: poniżej 5.5 1.47

Boston Celtics - NY Knicks ( 0 : 1.5 ) : 1 1.57

Te dwa zakłady już poszły, do dupy, że nie można grać AKO frown


Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Jeszcze rano w betsson bylo ze Miśki wygraja serie 8 laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
żartujesz ?

ja mam tylko @4.05 w Pinnacle

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
co to za róznica po jakim kursie tracicie kase ?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by Skiper
co to za róznica po jakim kursie tracicie kase ?

serio bylo rano 8

teraz juz widzalem zlikwidowali....

jak tracic kase czemu przeciez tam moze byc seria do 7meczow

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
SAS 0-4 Phoenix Suns

Jaka jest różnica między tym zespołem, a tym co zaliczył taką kompromitacje ? Praktycznie żadna, zasadniczy, a PO to jest zupełnie inna kampania. Popovich lubi rotować, to świetny trener i na dystansie pokazał klasę, ale to jest kilka spotkań, a w SAS nie objawiła się żadna wielka postać. Może trochę Ginobli, tylko ten właśnie wypadł na pierwszy mecz i nie wiadomo czy wystąpi w drugim. Niech się cieszą, że Misie nie mają Gaya. W poprzednim sezonie mówiło się, że mają bardzo fajną piątką, godną PO, ale bez ławki. Teraz stracili lidera, a Mayo nie jest tak dobry jak w poprzednim sezonie, ale objawiło się kilka nazwisk do rotowania na ławce.

60-40% daje SAS, więc value na Misie.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
w Razie jak by Misie prowadzily w serii 3:2 mozna by zrobic kontre ale co ja bede mowil doswiadczonym graczom...

Strona 13 z 24 1 2 11 12 13 14 15 23 24

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, $-man, forty, aker, burbon, ANZELMO), 1,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1