Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
Obojetne - moze 2 strony dla pewnosci maja placone.
I klub moze nawet o tym nie wiedziec.

Wystarczy ze obronca bedzie wiedzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

PS.
Oczywiscie troche zartem to pisze - ale takie prawdopodobienstwo jest realne - nie takie waly odchodzily: Porto w 1 portugalskiej, remis Szwecja - Dania - sprzedaz na 2/1 w Grecji pucharow w EURO itp.

Bukmacherka netowa zaczyna nabierac gigantycznych obrotow - i w tym biznesie buki maja byc gora a nie progresowicze co na remisach chca kokosy zbic

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
EMOCE zgadzam się z tobą oczywiście, że możesz być na małym minusie dlatego musisz wyrobić się do tego minusa o ile się nie myle jest to 8 kroków więc nie jest tak źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 47
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 47
piszcie piszcie, atak swoja droga jestem ciekawy kto wymyslil progresje na x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Ja mam jedno, ale zasadnicze i bardzo wazne pytanie dotyzace progresji. Czy wybieramy druzynem, ktora remisuje czesto, czy druzyne, ktora od kilku meczy nie zremisowala? Prosze ekspertow o wyczerpujaca odpowiedz. Z gory dziekuje.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397


Przeczytaj to co napisał Kidd na początku tematu..

Dołączył: Dec 2005
Posty: 47
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 47
wybieramy druzyne ktora w ostatnich 2-3 lat miala duzy procent meczow z remisem i oprocz tego ostatnich kilku spotkaniach obecnych nie zremisowala !

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
wybieramy druzyne ktora w ostatnich 2-3 lat miala duzy procent meczow z remisem i oprocz tego ostatnich kilku spotkaniach obecnych nie zremisowala!

Wykrzyknik na końcu mógłby sugerować, że to zasada nr 1. Ale autora pytania również odesłałbym do tego co napisał KIDD, bo było to zdecydowanie pełniejsze i ciekawsze, niż powyższy cytat :-(

Chyba, ze przed cytatem emoce dodamy "np" i sprecyzujemy co to znaczy "duzy procent" i "kilku spotkaniach"

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Dołączył: Dec 2005
Posty: 47
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 47
hehhee moze troche za szybko sie wyrwalem i bez konkretow
duze procent- od 35 % wzwyz
kilka spotkan-wedle fantazji i dostepnych środków pienieznych, umnie ta liczba to 4, 5

Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
Dla fanów Stoke tabela z 1896 roku
http://www.chestercity-mad.co.uk/footydb/loadlgt.asp?divno=3&ssnno=25
Odnośnie tego sezonu nie liczyłem Kulczyka Martyngałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,mam stare dane na 12,5 mld a afera Orlenowska ponoć Panu Janowi nieco zaszkodziła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 104
E
member
member
E Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 104
czy moze ktos podac strony lub jakies tabele/statystyki gdzie pokazane sa najdluzsze serie bez remisu lub tym podobne gdzie mozna cos takiego sprawdzic ?

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 6
tu masz:) http://www.sigurica.com/stats.php?alat=streak&lng=4&op=6

choc STOKE juz nieaktualne:) w koncu:)

Dołączył: Oct 2005
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 6

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
ESKA- czemu akurat Aigaleo (GRE1) a nie np. Ionikos czy Ofi? Mają takie same statystyki.

Więc mówicie, że granie Olymipakosu, który ma już 21 meczy bez remisu nie jest teraz opłacalne?

Zaragozy też bym się tak nie czepiał bo w tamtym roku miała tylko 8 remisów, więc nie jest z roku na rok remisująca...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Sorki, powinno być:


Quote
gre- Egaleo - II
hisz- Zaragoza II
fra- Nice - I
Ger- Stuttgart I
ger- Hannover 96 I

aktualnie mam takie

Czemu akurat Aigaleo (GRE1) a nie np. Ionikos czy Ofi? Mają takie same statystyki.

Więc mówicie, że granie Olymipakosu, który ma już 21 meczy bez remisu nie jest teraz opłacalne?

Zaragozy też bym się tak nie czepiał bo w tamtym roku miała tylko 8 remisów, więc nie jest z roku na rok remisująca...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 6
Siema
Chcilbym zapytac forumowiczow czy nie znacie jakis linkow albo PDF'ow z informacjami o progresji a nawet ogolnie bukmacherstwie.Szukam tych materialow gdyz pisze prace magisterska o PROGRESJI.

z gory bardzo dziekuje

Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
G
member
member
G Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
Witam
Tu masz systemy gry http://tipser.akcja.pl/systemy.html

Dołączył: Feb 2006
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 6
dzieki Gregu.
A moze ma ktos cos jeszcze?:)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 131
member
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131
ESKA -> Bardzo mnie zainteresowala Twoja osoba i jestem bardzo ciekaw jaka byla geneza twojego rozpoczecia przygody z bukacherstwem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, czyli jak sie wciagnales i skad takie duze kwoty? Przeciez to nie moglo byc z dnia na dzien.

Kiedy zdecydowales sie zagrac za wieksze pieniadze?

Moge tylko podejrzewac, ze na poczatku wyrobiles sobie jakis zysk i stwierdziles, ze mozesz go poswiecic dla wyzszej wygranej, czy tak?


Gram juz ponad dwa lata. Osobiscie mam 3-4 zaufane druzyny podobnie jak ty, ale w tym sezonie gralem ok. 50 druzyn weekendowo. To mialo ograniczyc moje ryzyko, ale widze, ze to rzeczywiscie nie ma sensu i lepiej skupic sie na tych kilku... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po prostu boje sie postawic wieksze kwoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Zauwazylem cos takiego, ze plusem do wyboru druzyny moze byc stosunkowo mala liczba strzelanych i traconych goli (latwiej o remis 0:0 czy 1:1). Mniejszy "rozrzut bramkowy" ogolnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Krzychu

Dołączył: Apr 2006
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 11
Też mam do Eski pytanie, mianowicie u jakiego bukmachera obracasz takimi kwotami? Pytam z ciekawości i potrzeby znalezienia buka który nie daje limitów.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Quote
Moge tylko podejrzewac, ze na poczatku wyrobiles sobie jakis zysk i stwierdziles, ze mozesz go poswiecic dla wyzszej wygranej, czy tak?

TAK

Quote
Gram juz ponad dwa lata. Osobiscie mam 3-4 zaufane druzyny podobnie jak ty, ale w tym sezonie gralem ok. 50 druzyn weekendowo. To mialo ograniczyc moje ryzyko, ale widze, ze to rzeczywiscie nie ma sensu i lepiej skupic sie na tych kilku... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po prostu boje sie postawic wieksze kwoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

No wg mnie lepiej.

Quote
Zauwazylem cos takiego, ze plusem do wyboru druzyny moze byc stosunkowo mala liczba strzelanych i traconych goli (latwiej o remis 0:0 czy 1:1). Mniejszy "rozrzut bramkowy" ogolnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nie wiem. Ja tak nie patrze. Dla mnie wazna liga jaka gram (musi miec duzy % remisow) druzyna jaka gram rowniez musi miec jak najwiecej remisow. Dlugie serie bez remisow nie maja dla mnie znaczenia. Nie gram takich druzyn ktore dlugo nie remusuja bo jesli nie remisuja np 10 spotkan to dlaczego nie moge nie remisowac 15,20 czy 30... WYkluczam takie druzyny.

Pozdro

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, kamel, aker), 2,825 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,229
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1