|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Mroczny przedmiot pożądania - szkoda, że dzisiaj nie robią takich filmów. Uczta dla wymagającego odbiorcy. Po prostu kurwa bomba  9/10 I jeszcze ten worek.. Primal fear - obejrzałem pierwszy raz i pochlebne opinie nie są przesadzone. Polecam włączyć 'z marszu'- nie czytać opisów, opinii, recenzji. 8,5/10 Angel-A. - taki film-motywator. Jak się zapomni, że fabuła jest fikcją to nawet działa  Ogląda się bardzo dobrze. Sporo fajnych ujęć Paryża. Jak wyżej- im mniej wiemy przed odpaleniem tym lepiej. 7,5/10 Naked Lunch - ciężkie, surrealistyczne gówno, ale dobrze się ogląda. Autorom pomimo momentami przedziwacznych, absurdalnych obrazów udaje się nie rozśmieszać widza co już, moim zdaniem, świadczy o jakości. Nie jestem w stanie wystawić oceny bo wielu rzeczy nie zrozumiałem. Kiedyś pewnie obejrzę jeszcze raz- uważniej. Polecam lubiącym na prawdę tęgie rozkminy. The Score - scenariusz dość słaby- wydawałoby się, że wiele z tego zrobić nie można. Sprawnie zrealizowany film akcji jakich w roku wychodzi kilkadziesiąt (trochę napięcia na poczatku, trochę na końcu). A jednak nie do końca. Jest jeden powód dla którego warto obejrzeć ten film: Edward Norton. Zagrał wybitnie, Brando i DeNiro wypadli przy nim blado, po prostu poezja. Moim zdaniem aktor bardzo niedoceniany, kilka jego kreacji z początku kariery to prawdziwy majstersztyk. Ostatnio może trochę rozmienił się na drobne, ale mam nadzieję, że jeszcze wróci do robienia prawdziwego Kina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
witam, może ktoś mi pomoże szukam filmu: bohater jest chory psychicznie i przyjaźni się z małą dziewczynką pamiętam tylko scenę jak skaczą na łóżku i jak on trzymał pełno balonów i chciał polecieć, nie wiem czy nie miał w filmi na imie Riki, aktor dosyć znany, w tytule coś bodajże z latem czy wakacjami ale nie jestem pewien
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
znalazłem, Na przekór całemu światu, Kevin Bacon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Oglądał ktoś Rytuał - The Rite z Hopkinsem ? Szukam napisów i chyba się zabiorę dzisiaj za to.  Hopkins jak wino  , tyle komentarza świeżo po seansie, sam film przyzwoity, ale szału nie robi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Somewhere 8/10. Sofia Coppola i jej klimat  Niedopowiedzenia, metropolie, specyficzny humor, świetna muzyka! Jestem na tak, mimo "wtórności", to chyba dobre słowo. Do kapitalnego Między Słowami(Lost in Translation) 10/10 brakuje dużo, ale banalność i fotografia jest w cenie u Sofii. Chwała jej za to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Veronika Decides to Die 2/10. Długo na siebie kazał czekać. Nuda, książki nie czytałem i film na pewno do tego nie zachęca, szmirowaty produkt z USA. David Thewlis wrażenia nie zrobił, nie wspominając o Gellar. Gdyby nie sceny przy fortepianie i wygrywane kawałki, nawet słowa bym nie napisał. Przemęczyłem, zapomniałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Somewhere 8/10. Sofia Coppola i jej klimat  Niedopowiedzenia, metropolie, specyficzny humor, świetna muzyka! Jestem na tak, mimo "wtórności", to chyba dobre słowo. Do kapitalnego Między Słowami(Lost in Translation) 10/10 brakuje dużo, ale banalność i fotografia jest w cenie u Sofii. Chwała jej za to. Między słowami 9/10 natomiast Somewhere 5-/10 wtórność, monotonia oraz ładne miejsca i ładni ludzie z ładną muzyką w tle- a to chyba nieco za mało, film przeciętniutki, nie polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Zabrał się ktoś za the Killing ? Po 4 odcinkach, jeszcze bardziej polecam  No i pierwszy odcinek Game of Thrones za nami, jak dla mnie, wielbiciela Martina, bardzo przyzwoity serial.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Oglądał ktoś Rytuał - The Rite z Hopkinsem ? Szukam napisów i chyba się zabiorę dzisiaj za to.  Hopkins jak wino  , tyle komentarza świeżo po seansie, sam film przyzwoity, ale szału nie robi. Laska obejrzała i marudziła, że spać nie może, tak się boi. To też wrzuciłem na ruszt i... jak dla mnie średnio, nic specjalnego, a końcówka to jużci rychtyk hoolywoodzka. Owszem można się wystraszyć, ale pozostaje jakiś niedosyt. Ja tam po seansie spałem grzecznie jak niemowlę  Hopkins bardzo ładnie zagrał, a jego ,,pronto'' w czasie egzorcyzmów iście mistrzowskie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Rytuał w sumie i tak miał nie łatwe zadanie bo przecież po egz.emily rose,dorothy mills,ostatnim egzorcyźmie ciężko o coś nowego i jak ktoś widział wszystkie te filmy (tak jak ja) to raczej się nie wystraszy  moim zdaniem Rytuał dał radę naprawdę nieźle i to nie tylko dzięki Hopkinsowi ten młody aktor główny bohater też ok i pomysł też jeszcze nie tak oklepany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780 |
Skrzydlate świnie 3/10 , zmarnowane poltora godziny zycia, zaluje ze ogladnalem, nie wiem czy nie na tym forum ktos polecal ten film... ni to smieszne ni ciekawe, sredni film, z deczka sztuczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Skrzydlate świnie 3/10 , zmarnowane poltora godziny zycia, zaluje ze ogladnalem, nie wiem czy nie na tym forum ktos polecal ten film... ni to smieszne ni ciekawe, sredni film, z deczka sztuczny na tym forum byl polecany i to nie raz, bo to bardzo fajny film  i dlatego wlasnie w wiekszosci takie 'polecanie filmow' mija sie z celem, jeden woli to, drugi co innego, proste
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
 i dlatego wlasnie w wiekszosci takie 'polecanie filmow' mija sie z celem, jeden woli to, drugi co innego, proste kto przegląda temat, wie jaki gust mają poszczególni użytkownicy. polecanie nie mija się z celem. proste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ja na "Skrzydlatych Świniach" się niestety zawiodłem. Dobrze się zapowiadał, ale nie wyszło jak powinno. Historia miłosna wpleciona w żenująco oddane środowisko kibiców. Chcieli zrobić coś dla każdego, a wyszło dla nikogo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Ja na "Skrzydlatych Świniach" się niestety zawiodłem. Dobrze się zapowiadał, ale nie wyszło jak powinno. Historia miłosna wpleciona w żenująco oddane środowisko kibiców. Chcieli zrobić coś dla każdego, a wyszło dla nikogo. Też mam takie wrażenie.Ogólnie film nie jakiś tragiczny 4/10 ale myślę że gdyby poszli w jeden temat i zrobili go solidnie (np.temat kibiców coś w stylu football factory) to byłoby dobrze. ps. nie chodzę na mecze więc mało wiem i mało widziałem ale drobna dziewyna z piskliwym głosem prowadząca doping trochę mnie to raziło,,,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
"Schronienie" Ozona 6+/7- całkiem porządny dramat społeczny, jak ktoś lubi takie kino to myślę, że warto poświęcić te 84 minuty, byłoby lepiej, ale reżyser przesadził nieco z nagromadzeniem problemów, ktore chciałby poruszyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Gdzie mogę pobrać pierwszy odcinek "Gry o tron"? bo jakoś nieudolnie idzie mi szukanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169
a.k.a. "szpaqu"
|
|
a.k.a. "szpaqu"
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169 |
Gdzie mogę pobrać pierwszy odcinek "Gry o tron"? bo jakoś nieudolnie idzie mi szukanie... lektor czy napisy? torrenty czy warez?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Gdzie mogę pobrać pierwszy odcinek "Gry o tron"? bo jakoś nieudolnie idzie mi szukanie... lektor czy napisy? torrenty czy warez? napisy, torrent 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
http://torrentz.eu/ wpisujesz Game of Thrones i masz do wyboru do koloru
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|