|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
było 4:30 do konca meczu Chicago i z wsciekłosci wyłaczyłem kompa ... konczyli fajną taśme ... najwazniejsze ze dali rade [img] http://img217.imageshack.us/f/hehcm.jpg/[/img] Portland go go
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 643
a.k.a. "blondyn211"
|
|
a.k.a. "blondyn211"
Dołączył: Mar 2010
Posty: 643 |
witam co tam na dzis z raanca panowie gran canaria +10 sa na fali ostatnio
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
Unics Prokom Wisła jakieś za i przeciw ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
Jak dla mnie wszystkie 3 mecze nie pewne
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2011
Posty: 134 |
to co wczoraj beneton zagrał to brak słow. żeby z ogórkami taką lipe zagrać... dramat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
to co wczoraj beneton zagrał to brak słow. żeby z ogórkami taką lipe zagrać... dramat. Cajasol to ogórki? To Ty chyba mało wiesz o koszykówce. Makaroniarze jazda po overa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
Unics Prokom Wisła jakieś za i przeciw ?  ponawiam pytanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Unics Prokom Wisła jakieś za i przeciw ?  ponawiam pytanie Mogę się tylko wypowiedzieć o Unicsie. Jak dla mnie biorą dzisiaj puchar. Mają o wiele lepszych graczy niż Benetton także sprawna obrona hiszpanów nie powinna ich zaskoczyć. Do tego dochodzi Lampe w bardzo dobrej formie. Sam Bullock nie wystarczy na Rosjan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Witaj  Jedziemy z koksem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
połowa 1q obiecująca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
Unics Prokom Wisła jakieś za i przeciw ?  ponawiam pytanie Mogę się tylko wypowiedzieć o Unicsie. Jak dla mnie biorą dzisiaj puchar. Mają o wiele lepszych graczy niż Benetton także sprawna obrona hiszpanów nie powinna ich zaskoczyć. Do tego dochodzi Lampe w bardzo dobrej formie. Sam Bullock nie wystarczy na Rosjan  no tego byłem raczej pewien i na taką odpowiedź liczyłem  tylko zastanawiam się czy grać normalnie czy z handi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
to co wczoraj beneton zagrał to brak słow. żeby z ogórkami taką lipe zagrać... dramat. Cajasol to ogórki? To Ty chyba mało wiesz o koszykówce. Makaroniarze jazda po overa  Siemasz  Co dzisiaj myslisz o Vive Menorca - Pamesa Valencia jakies handi na 2 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
1q ładna u makaroniarzy. W drugiej jedziemy tak samo  :boks 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
to co wczoraj beneton zagrał to brak słow. żeby z ogórkami taką lipe zagrać... dramat. Cajasol to ogórki? To Ty chyba mało wiesz o koszykówce. Makaroniarze jazda po overa  Siemasz  Co dzisiaj myslisz o Vive Menorca - Pamesa Valencia jakies handi na 2 ?  Witaj  Hmm sam nie wiem. Ciężki mecz jeśli chodzi o handi. Valenia powinna spokojnie wygrać to spotkanie jednak różnica pkt może nie być zbyt duża. Muszą bronić 3 pozycji przed Cają ale Menorca ostatnio gra coraz lepszy basket. Może lepiej spróbuj Unics z handi. Albo Phoenix Hagen z Niemieckiej jak dla mnie bardzo ładny kurs 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
to co wczoraj beneton zagrał to brak słow. żeby z ogórkami taką lipe zagrać... dramat. Cajasol to ogórki? To Ty chyba mało wiesz o koszykówce. Makaroniarze jazda po overa  Siemasz  Co dzisiaj myslisz o Vive Menorca - Pamesa Valencia jakies handi na 2 ?  Witaj  Hmm sam nie wiem. Ciężki mecz jeśli chodzi o handi. Valenia powinna spokojnie wygrać to spotkanie jednak różnica pkt może nie być zbyt duża. Muszą bronić 3 pozycji przed Cają ale Menorca ostatnio gra coraz lepszy basket. Może lepiej spróbuj Unics z handi. Albo Phoenix Hagen z Niemieckiej jak dla mnie bardzo ładny kurs  a dlaczego to właśnie oni mają wygrać :>
|
|
|
Link skopiowany do schowka