|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Absolutne mistrzostwo... zresztą sektorówka Lecha o Euro też trafna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Absolutne mistrzostwo... zresztą sektorówka Lecha o Euro też trafna. wielki plus za te sektorówki dla kibiców , kibice to teraz jedyna grupa społeczna, której coś się chce, dlatego oligarchia z taką zaciekłością wywołuje na nich krucjatę poprzez swoje medialne gadzinówki i poprzez swoje zbrojne ramię partii czyli POlicję
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
W tej kolejce pojawił sie również na wielu stadionach transparent z hasłem
Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
Renata Rudecka-Kalinowska Salon24 Wspomnienia 16.04.2011 21:09175 opublikowana w: Pogarda i Samogwałt, Publicystyka Ostrzegam – bojówki gotowe do działania Moi przyjaciele na Facebooku dziwią się, że kibole podejmują działania polityczne. Że nie wystarczą im typowe dla nich zadymy i ustawki. Że w czasie meczu demonstracyjnie pokazują napisy i specjalnie przygotowane obelżywe olbrzymie transparenty a charakterze antyrządowym i pseudopatriotycznym, a w istocie rasistowskie. Muszę więc moim przyjaciołom powiedzieć, że to nie tylko akcja antyrządowa z udziałem „niezadowolonych młodych ludzi”- jak ma to wyglądać na pozór. To element pisowskiej kampanii wyborczej, w której udział biorą kibole zorganizowani i wspierani wszechstronnie przez PiS. PiS od dawna dba o kiboli. Nie bez powodu występuje w obronie rozwydrzonych band kibolskich, do których dobiera się prawo. Nie bez powodu szkoli je i „INTEGRUJE”. Nie bez powodu PiS podjął tak szeroko zakrojoną przeciwko decyzjom osobiście zaangażowanego w sprawę Donalda Tuska akcję obrony biznesu dopalaczowego – od dawna bowiem wiadomo, że to właśnie środowisko kibolskie jest głównym konsumentem „środków energetyzujących” w każdej postaci. Dzisiejsze wydarzenia potwierdzają, że praca Maxa Kraczkowskiego, członka PiS do specjalnych poruczeń Jarosława Kaczyńskiego - nie poszła na marne. Pisałam o tym, pod koniec lata 2008 roku w tekście "Agencja polityczna Maksa Kraczkowskiego czyli ładni chłopcy na start" Bojówki kibolskie meldują gotowość do podjęcia działań.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Działa, świetny sygnał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Świetna sektorówka Legii  [ Linked Image] U nas w Klubczborku transparent również zawisł na płocie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ciekawy ten tekst, kibole przestępcy są wspierani przez PIS, tylko w pierdlach przy głosowaniu okazuje się, że 90% wspiera PO ( ostatnie sondaże ) niezły paradoks 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
ciekawy ten tekst, kibole przestępcy są wspierani przez PIS, tylko w pierdlach przy głosowaniu okazuje się, że 90% wspiera PO ( ostatnie sondaże ) niezły paradoks  a ilu przestepcow jest wsrod kiboli? 2-3% ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
wg Wybiórczej to wszyscy kibole to przestępcy to gwałcą, handlują narkotykami i nawet tworzą grupy przestępcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
wg Wybiórczej to wszyscy kibole to przestępcy to gwałcą, handlują narkotykami i nawet tworzą grupy przestępcze  i tutaj sie zgadzamy !! dla mnie "gowno wyborcze" to najwieksza szmata i powoli zaczyna przescigac fakt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
wg Wybiórczej to wszyscy kibole to przestępcy to gwałcą, handlują narkotykami i nawet tworzą grupy przestępcze  i tutaj sie zgadzamy !! dla mnie "gowno wyborcze" to najwieksza szmata i powoli zaczyna przescigac fakt  a kysz ty wstłętny antysemito !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
wg Wybiórczej to wszyscy kibole to przestępcy to gwałcą, handlują narkotykami i nawet tworzą grupy przestępcze  i tutaj sie zgadzamy !! dla mnie "gowno wyborcze" to najwieksza szmata i powoli zaczyna przescigac fakt  "Fakt"? "Fakt"przy tych antypolakach,to wzór
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
wg Wybiórczej to wszyscy kibole to przestępcy to gwałcą, handlują narkotykami i nawet tworzą grupy przestępcze  trzeba sobie zdefiniowac pojecie slowa "kibol", niestety oprocz gwaltow to w 90% maja racje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
tzn. nie gwalca a reszta sie zgadza w 90% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
tzn. nie gwalca a reszta sie zgadza w 90%  jak to obliczyłeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Gratuluje akcji!
Po raz pierwszy jestem zaskoczony na plus. Bez burd i awantur, bez podania pretekstu drugiej stronie do nagonki.
Tak sie to powinno robic, wiecej przyniesie pozytku niz rozwalanie trybun.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
tzn. nie gwalca a reszta sie zgadza w 90%  jak to obliczyłeś? Pewnie w TVN mówili
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Dziś rano na TVN 24 mowili ze przywodcy grup kibicowskich to bandyci i gangsterzy, ktorzyprzychodza glownie na mecze po to zeby nawiazac nowe kontakty narkotykowe oraz sprzedawac narkotyki kibicom.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|