Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 39 1 2 6 7 8 9 10 38 39
Piostar #4609068 17/04/2011 23:17
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Absolutne mistrzostwo... zresztą sektorówka Lecha o Euro też trafna.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Absolutne mistrzostwo... zresztą sektorówka Lecha o Euro też trafna.

wielki plus za te sektorówki dla kibiców , kibice to teraz jedyna grupa społeczna, której coś się chce,
dlatego oligarchia z taką zaciekłością wywołuje na nich krucjatę poprzez swoje medialne gadzinówki i poprzez swoje zbrojne ramię partii czyli POlicję

Piostar #4609124 17/04/2011 23:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
W tej kolejce pojawił sie również na wielu stadionach transparent z hasłem

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Kura #4609145 17/04/2011 23:35
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
o, taki:

[Linked Image]

Piostar #4609383 18/04/2011 00:58
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Renata Rudecka-Kalinowska
Salon24

Wspomnienia
16.04.2011 21:09175
opublikowana w: Pogarda i Samogwałt, Publicystyka
Ostrzegam – bojówki gotowe do działania

Moi przyjaciele na Facebooku dziwią się, że kibole podejmują działania polityczne. Że nie wystarczą im typowe dla nich zadymy i ustawki. Że w czasie meczu demonstracyjnie pokazują napisy i specjalnie przygotowane obelżywe olbrzymie transparenty a charakterze antyrządowym i pseudopatriotycznym, a w istocie rasistowskie.
Muszę więc moim przyjaciołom powiedzieć, że to nie tylko akcja antyrządowa z udziałem „niezadowolonych młodych ludzi”- jak ma to wyglądać na pozór.
To element pisowskiej kampanii wyborczej, w której udział biorą kibole zorganizowani i wspierani wszechstronnie przez PiS.
PiS od dawna dba o kiboli.
Nie bez powodu występuje w obronie rozwydrzonych band kibolskich, do których dobiera się prawo.
Nie bez powodu szkoli je i „INTEGRUJE”.
Nie bez powodu PiS podjął tak szeroko zakrojoną przeciwko decyzjom osobiście zaangażowanego w sprawę Donalda Tuska akcję obrony biznesu dopalaczowego – od dawna bowiem wiadomo, że to właśnie środowisko kibolskie jest głównym konsumentem „środków energetyzujących” w każdej postaci.
Dzisiejsze wydarzenia potwierdzają, że praca Maxa Kraczkowskiego, członka PiS do specjalnych poruczeń Jarosława Kaczyńskiego - nie poszła na marne.
Pisałam o tym, pod koniec lata 2008 roku w tekście "Agencja polityczna Maksa Kraczkowskiego czyli ładni chłopcy na start"
Bojówki kibolskie meldują gotowość do podjęcia działań.

forty #4609432 18/04/2011 01:24
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Działa, świetny sygnał smile

Piostar #4609506 18/04/2011 02:09
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Świetna sektorówka Legii piwo

[Linked Image]

U nas w Klubczborku transparent również zawisł na płocie.

forty #4609552 18/04/2011 02:19
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
ciekawy ten tekst, kibole przestępcy są wspierani przez PIS, tylko w pierdlach przy głosowaniu okazuje się, że 90% wspiera PO ( ostatnie sondaże )

niezły paradoks smirk

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by młody gniewny
ciekawy ten tekst, kibole przestępcy są wspierani przez PIS, tylko w pierdlach przy głosowaniu okazuje się, że 90% wspiera PO ( ostatnie sondaże )

niezły paradoks smirk
a ilu przestepcow jest wsrod kiboli? 2-3% ?

Piostar #4609570 18/04/2011 02:23
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
wg Wybiórczej to wszyscy kibole to przestępcy to gwałcą, handlują narkotykami i nawet tworzą grupy przestępcze crazy

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by młody gniewny
wg Wybiórczej to wszyscy kibole to przestępcy to gwałcą, handlują narkotykami i nawet tworzą grupy przestępcze crazy

i tutaj sie zgadzamy !!

dla mnie "gowno wyborcze" to najwieksza szmata i powoli zaczyna przescigac fakt mad

Inzaghi78 #4609582 18/04/2011 02:26
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by młody gniewny
wg Wybiórczej to wszyscy kibole to przestępcy to gwałcą, handlują narkotykami i nawet tworzą grupy przestępcze crazy

i tutaj sie zgadzamy !!

dla mnie "gowno wyborcze" to najwieksza szmata i powoli zaczyna przescigac fakt mad
a kysz ty wstłętny antysemito !

tyson #4609606 18/04/2011 02:31
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199


Raul grin

Inzaghi78 #4609616 18/04/2011 02:33
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by młody gniewny
wg Wybiórczej to wszyscy kibole to przestępcy to gwałcą, handlują narkotykami i nawet tworzą grupy przestępcze crazy

i tutaj sie zgadzamy !!

dla mnie "gowno wyborcze" to najwieksza szmata i powoli zaczyna przescigac fakt mad

"Fakt"? "Fakt"przy tych antypolakach,to wzór

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by młody gniewny
wg Wybiórczej to wszyscy kibole to przestępcy to gwałcą, handlują narkotykami i nawet tworzą grupy przestępcze crazy
trzeba sobie zdefiniowac pojecie slowa "kibol", niestety oprocz gwaltow to w 90% maja racje wink

Piostar #4610017 18/04/2011 04:55
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
tzn. nie gwalca a reszta sie zgadza w 90% tongue

Linc #4610098 18/04/2011 05:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Linc
tzn. nie gwalca a reszta sie zgadza w 90% tongue

jak to obliczyłeś?

Piostar #4610232 18/04/2011 14:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Gratuluje akcji!

Po raz pierwszy jestem zaskoczony na plus. Bez burd i awantur, bez podania pretekstu drugiej stronie do nagonki.

Tak sie to powinno robic, wiecej przyniesie pozytku niz rozwalanie trybun.

mat2000 #4610398 18/04/2011 17:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by Linc
tzn. nie gwalca a reszta sie zgadza w 90% tongue

jak to obliczyłeś?

Pewnie w TVN mówili

Piostar #4610462 18/04/2011 17:47
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Dziś rano na TVN 24 mowili ze przywodcy grup kibicowskich to bandyci i gangsterzy, ktorzyprzychodza glownie na mecze po to zeby nawiazac nowe kontakty narkotykowe oraz sprzedawac narkotyki kibicom.

Strona 8 z 39 1 2 6 7 8 9 10 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, aker, kamel), 2,797 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1