[b][color:"green"]10.12.2005 - Sobota [b][color:"green"]10.12.2005 - Sobota
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#461845 10/12/2005 15:46
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [b][color:"green"]10.12.2005 - Sobota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

[color:"blue"]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />01.00. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Washington - Chicago
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />01.00. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Orlando - Denver
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />01.00. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Atlanta - San Antonio
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />01.30. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />New Jersey - Philadelphia
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />01.30. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Charlotte - Toronto
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />02.00. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Minnesota - L.A. Lakers
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />02.00. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Indiana - Memphis
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />02.30. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Dallas - Boston
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />02.30. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Milwaukee - Cleveland
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />04.00. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Seattle - Sacramento
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />04.30. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />L.A. Clippers - Phoenix

Strona livescore NBA [sportsline.com]

[color:"green"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Pomocne linki znajduja sie na gorze dzialu US Sports w przyklejonym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#461846 10/12/2005 16:11
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Dzis widze rewanz Lakersow, ktorzy sa zdecydowanie w gazie i dzis jest na nich spory value bet. Do tego wygrana Phili. Wczoraj mnie baaaardzo Phila zawiodla roztrwaniajac przewage w koncowce, przez co handi zostalo pogrzebane i jeden z kombosow. To jednak nic w porownaniu z tym co zrobilo NY w ostatnich 2 minutach 2 kwarty , przegrywajac ja 0-10 a co za tym, przez co ZOSTALEM POZBAWIONY ZLUDZEN [img204.imageshack.us] - niestety kurs na kontre byl nieoplacalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.

Dzis Lakers, Phila i over PHO.

Howk

#461847 10/12/2005 16:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Zdecydowanie warto zagrac na lakersów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To co wczoraj pokazali naprawde zasluguje na uznanie, piekna gra zespolowa, caly team punktuje no i niszczący duet kobe&odom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Ja zagram sobie +8 na LaL bo meczyk moim zdaniem powinien byc bardzo zaciety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#461848 10/12/2005 16:31
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
mxk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
A co myslicie o under 178 indiana - memphis ?

#461849 10/12/2005 17:04
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
memphis na chwile obecna ma bodajze najlepsza obrone w lidze jesli chodzi o ilosc traconych punktow wiec nie powinni sobie dac nawrzucac tyle punktow co washington w czwartek;) tez zastanawialem sie juz nad typ typem od rana..niby 1. mysl najlepsza....zobaczymy rano

#461850 10/12/2005 18:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Po ostatnich suchych dniach dzis mam nadzieje ze gracze NBA przyniosa nam radosc. Moj pierwszy mecz na dzis to:

Minnesota Timberwolves - Los Angeles Lakers.....under186,5......

W normalnej sytuacji dalbym to 1 z handi no ale Jeziorowcy ostatnio w zaskakujaco wysokiej formie. wiec ten typ odpada. Jedyne co mi sie rzuca w oczy to chyba zbyt wysoka linia. Sadze ze jest to spowodawane ostatnim meczem miedzy obiema druzynami zakonczonym wynikiem 113-108. Dla mnie byl to jednak wypadek przy pracy. Gracze Minnesoty trafiali w nieprawdopodbych sytuacjach i nieprawdopodbnie regularnie. Czy dzis ponownie trafia 11 trojek?Z kolei cz Lakers trafia znowu 7? Ja w to nie wierze. Mysle ze dzis powinna spokojnie zafunkcjonowac rowneiz ich dobra defensywa. LAL gra 4 mecz w ciagu 5 dni na wyjezdzie. Oni tez sie musza wypalic. Zreszta obu zespolom zdazraja sie przstoje, nierowne kawarty i jezli tylko Odom zatzryma Garnetta z czym nie powinno byc problemu o niski wynik jestem spokojny. Tym bardziej ze Kobe zaczyna liderowac, rozgrywac, graja dlugie pzremyslane akcje a nie na afere i to pozwala im odnosic sukcesy. A co do tego meczu mysle ze powinien sie powtorzyc wynik w granicach ich pierwszej potyczki 88-74. Wtedy obie ekipy zagraly na swoim normalnym pzoiomie i dzis powinno sie to powtorzyc. Licze na dlugie kacje, pewna gre pod wlasnymi tablicami obu druzyn (brak ponawiania akcji z dobrych stzreleckich pozycji) i ajkis wiekszy przestoj, szczegolnie ejsli chodzi o Lakers, ktorzy jednak powinni sie juz troche wypalic.

Potem jak cos wymysle to jeszcze dorzuce, napewno.

#461851 10/12/2005 19:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Aha zapomnialem dodac ze niemal napewno nie zagra Hudson, najlepsy stzrelec Minn z lawki, kory w ostatnim mecz rzucil 18 pkt, trafiajac 3 razy za 3.

#461852 10/12/2005 19:48
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
Witam wszystkich, z uwagą czytam ten wątek do dłuższego czasu. Zastanawiam się dzisiaj nad handi Indiana Pacers -3. Co o tym myślicie? Chyba Indiana poradzi sobie z Memphis taką przewagą?

Pozdrawiam all

#461853 10/12/2005 22:45
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
po ostatnim "wyczynie"chlopakow z Waszyngtonu w meczu z Indiana powaznie rozwazam zagranie w dniu dzisiejszym Bykow- prosze o Wasze opinie w tej kwesti-pozdrawiam

#461854 10/12/2005 23:21
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
zagrajądziśw orlando hill i francis???? za pomoc dziękuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#461855 10/12/2005 23:34
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Quote
zagrajądziśw orlando hill i francis???? za pomoc dziękuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Występ Francisa wątpliwy, natomiast Hill nie zagra 3-6 tygodni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#461856 11/12/2005 00:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Widzę, że mecz LAL z T-Wolves jest dziś popularny. Trochę go analizowałem i nie wychodzi mi nawet dodatni spread na Lakersów. Zagrałem więc Minnesotę-7 , a jak będzie już niedługo się przekonamy.

Powodzenia w dzisiejszych typ(k)ach

Pzdr


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man), 3,032 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1