Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 19 1 2 13 14 15 16 17 18 19
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://wyborcza.pl/1,75478,9438113,Scigamy_na_potege.html

"Bruksela wzywa do bardziej oględnego wystawiania europejskich nakazów aresztowania. Polska wystawia prawie jedną trzecią ENA w Europie. Np. za mężczyzną, który nie zapłacił za deser w restauracji

Bruksela nie wytknęła nikogo palcem, ale z opublikowanych w raporcie statystyk wynika, że największym szafarzem ENA jest Polska. Wystawiamy prawie jedną trzecią wszystkich ENA (na 27 krajów Unii). Od 2005 do 2009 r. w UE wydano 54 689 ENA, z czego w Polsce - 17015."

Kaplica jeszcze wyśrubuje statystyki tongue


Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kiedyś czytałem artykuł o tych charterach typu "Con Air" co lecą z UK do Polski właśnie z tymi aresztantami na podstawie ENA. Za byle gówno można skończyć na takiej liście, ale z drugiej strony w UK jakaś babcia poszła siedzieć bo nie chciała płacić abonamentu TV. grin smirk

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Conrad
Kiedyś czytałem artykuł o tych charterach typu "Con Air" co lecą z UK do Polski właśnie z tymi aresztantami na podstawie ENA. Za byle gówno można skończyć na takiej liście, ale z drugiej strony w UK jakaś babcia poszła siedzieć bo nie chciała płacić abonamentu TV. grin smirk

kontynuując wątek aresztowań
Amerykanom kompetnie juz odjebało

http://www.pokertexas.pl/poker-news/czarny-piatek-pokera-online




Założyciele i właściciele PokerStars, Absolute Poker oraz Full Tilt Poker zostali oskarżeni o złamanie prawa bankowego, przestępstwa finansowe, pranie pieniędzy i organizowanie nielegalnego hazardu.

Na liście oskarżonych udostępnionej przez Departament Sprawiedliwości USA znalazły się nazwiska 11 osób związanych z trzema ww. pokerroomami: Isai Scheinberg, Raymond Bitar, Scott Tom, Brent Beckley, Nelson Burtnick, Paul Tate, Ryan Lang, Bradley Franzen, Ira Rubin, Chad Elie oraz John Campos.

Strony pokerroomów zostały zablokowane a amerykańscy gracze real money zostali pozbawieni możliwości korzystania ze swoich kont pokerowych. Warto w tym miejscu uspokoić, że sprawa ta dotyczy tylko USA i w chwili obecnej nie ma żadnego wpływu na Europę, gdzie takie firmy jak PokerStars (licencja włoska, francuska, estońska) czy Full Tilt Poker (licencja francuska) działają w pełni legalnie.

Oświadczenie w tej sprawie wydał już Poker Player Alliance walczący o prawo Amerykanów do gry online. "Jesteśmy zszokowani działaniami podjętymi przez Departament Sprawiedliwości i będziemy kontynuować nasze działania zmierzające do zapewnienia Amerykanom prawa do udziału w grze w pokera dla przyjemności. Poker online to nie jest przestępstwo i nie może być tak traktowany" powiedział były Senator, szef PPA Alfonso D'Amato.


Dołączył: Oct 2010
Posty: 31
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31
Tutaj też info:
News z pokernews [pl.pokernews.com]

A tu info o sprawie przeciwko MF:

Dokumenty PZP w sprawie kontra MF [polishrounders.org]

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Niepotrzebnie się nabijali tongue


Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Conrad where are U ? Twoja PO dzisiaj przegłosowała. Co ? chyba dobrze wiesz czekamy na to co będzie dalej... To wynik ogólnoświatowej polityki ? Niesądze skoro Ruscy mogą u Nas co chcą...

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
AGASSI napisał
(licencja włoska, francuska, estońska) czy Full Tilt Poker (licencja francuska) działają w pełni legalnie.

proste.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Maciek
Conrad where are U ? Twoja PO dzisiaj przegłosowała. Co ? chyba dobrze wiesz czekamy na to co będzie dalej... To wynik ogólnoświatowej polityki ? Niesądze skoro Ruscy mogą u Nas co chcą...

A gdzie jest Twój psycholog skoro w innym temacie ględzisz jak to był zamach w Smoleńsku, i że samolot spokojnie wylądował... tylko go później wysadzono. crazy

Z tego co widzę to w Sejmie wszystkie partie nie lubią zagranicznego hazardu. Ale co ciekawe, PiS jeszcze bardziej nienawidzi hazardu od samej Platformy (!) skoro głosuje ZA...

Czyli Hill jest dla Jarusia jeszcze większym wrogiem niż... Tusk? laugh Ciekawe. papa

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
fajnie macie laugh

jedni i drudzy głosują za , a wy się kłócicie , która swołocz gorsza...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Lou speaks: A really crappy week for gamblers

http://www.covers.com/articles/articles.aspx?theArt=230767

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Nie tylko dla pokera Baqu

http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/aresztowania-zamrozone-konta-mma-w-usa-na-lopatkac,1,4246584,wiadomosc.html

Dołączył: Oct 2010
Posty: 31
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31
Optymistyczne wiadomości z USA. Znaczy, chyba optymistyczne;p

Domeny odzyskane, forsa bezpieczna [pl.pokernews.com]

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Zamknięte! Przeżyliśmy Ruska, przeżyjemy Tuska...

5 maja 2011 - 15:35

W Polsce nie może być normalnie. Z jednej strony nie zamyka się bezmózgów, którzy biegają po murawie i ciskają żelastwem w policję, z drugiej strony zamyka się stadiony budowane z państwowych środków. Jeśli Warszawa wydała kilkaset milionów złotych na budowę stadionu, a teraz się okazuje, że na tym stadionie policja nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa, to coś jest nie tak – albo z tymi, którzy wywalili kilkaset baniek w błoto i powinni pójść za to do więzienia, albo z policją, która nie jest w stanie zabezpieczyć imprezy masowej nawet na nowoczesnym obiekcie. Innego wariantu nie dostrzegamy.

W Polsce nie może być normalnie. Z jednej strony nie zamyka się bezmózgów, którzy biegają po murawie i ciskają żelastwem w policję, z drugiej strony zamyka się stadiony budowane z państwowych środków za ogromne pieniądze. Jeśli Warszawa wydała kilkaset milionów złotych na budowę stadionu, a teraz się okazuje, że na tym stadionie policja nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa, to coś jest nie tak – albo z tymi, którzy wywalili kilkaset baniek w błoto i powinni pójść za to do więzienia, albo z policją, która nie jest w stanie zabezpieczyć imprezy masowej nawet na nowoczesnym obiekcie. Innego wariantu nie dostrzegamy.

Zrozumiałe jest zamknięcie stadionu, jeśli na trybunach wala się gruz, brak jest wyjść ewakuacyjnych, czy też przez dziurawe płoty na trybuny dostaje się dwa tysiące osób bez biletów. Kiedy jednak mowa o nowiutkim stadionie, spełniającym najbardziej wyśrubowane normy, to decyzja nawet nie pachnie absurdem, tylko cuchnie nim na sto kilometrów. Jeśli komendant policji, na którą w skali rocznej idą miliardy złotych, twierdzi, że nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa w takim miejscu, to powinien od razu podać się do dymisji. Kto nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa na naszpikowanym elektroniką stadionie (gdzie jest i monitoring, i szczegółowa kontrola), ten nie jest w stanie tym bardziej zapewnić bezpieczeństwa na jakiejkolwiek ulicy, w jakimkolwiek miejscu.

Policja właśnie przyznała nam się, że jest NIEUDOLNA. Dała to na papierze – JESTEŚMY NIEUDOLNI I UMIEMY TYLKO PRZEJADAĆ WASZE PODATKI. Całe państwo przyznało się, że jest GŁUPIE, BEZRADNE I ŹLE ZARZĄDZANE.

Doszliśmy do tego momentu, gdy podano drugą oczekiwaną informację – zamknięty został także stadion Lecha Poznań, też zbudowany za publicznie pieniądze, z tą różnicą, że szykowany z myślą o Euro 2012. W tym momencie trzeba zapytać – co takiego zmieni się w Polsce przez najbliższy rok, że dziś policja nie jest w stanie zapewnić na tym obiekcie bezpieczeństwa, a za rok już tak? Czy też może to nie ze stadionem jest problem? No, ale jeśli nie ze stadionem, to czemu się go zamyka? A jeśli ze stadionem – czemu się go nie zamknie w czerwcu 2012? By absurd osiągnął poziom szczytu dodać trzeba, że w niedzielę na tym samym stadionie Warta zagrać może...

Żyjemy w idiotycznym kraju. Żyjemy w kraju, w którym wszystko się robi pod publiczkę, a uprawianie polityki niewiele różni się od grania w serialach. Żyjemy w kraju, w którym premier potrafi się słodko uśmiechać albo groźnie krzywić, ale nie potrafi porwać się na jakąkolwiek istotną ustawę. Dlaczego, rękami wojewodów, zamknął te stadiony? Bo to logiczne? Bo to mądre? Bo to troska o zdrowie obywateli? Nie – dla poklasku tumanów. Dla wyborczych głosów imbecyli, którzy o otaczającym świecie wiedzą tyle, ile zobaczą w telewizji. Zrobił to, bo tego wymagał PR, a przynajmniej tak mu się wydawało. Teraz wyskoczy zza rogu PiS i zacznie krzyczeć: bez sensu, bez sensu, bez sensu! Ale wiecie co? Gdyby ostatnie wybory potoczyły się inaczej, to dzisiaj stadiony zamykałby PiS, a lamentowałaby Platforma Obywatelska. Jedni siebie są warci i odgrywają ustalone role, a durny naród się na to łapie. Podzielili sobie Polskę na pół, wyznaczyli strefy wpływów i bawią się za nieswoją kasę.

Nie głosujcie już nigdy ani na jednych, ani na drugich. Nie dajcie sobie wmówić, że nie macie żadnego wyboru między tymi dwoma karmiącymi się wzajemnie frakcjami.

Donald Tusk chciał pokazać, że jest twardy i nieugięty, ale pokazał tylko, że jest głupi. Czy o premierze państwa można napisać, że jest głupi? Chyba można, prawda? No to napisaliśmy – jest głupi. Gdyby chciał być konsekwentny, to musiałby przecież dzisiaj zamknąć nie tylko kopalnię KGHM, ale dodatkowo połowę kopalni w tym kraju (w przypadku wielu to nawet byłoby z pożytkiem dla budżetu). Pytanie jest przecież proste – czy policja jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo, gdy górnicy z tych wszystkich kopani zapragną rzucać kamieniami? Nie jest. Zamknąć więc lepiej te kopalnie tak na wszelki wypadek. Zamknąć trzeba i dyskoteki, i metro, i pociągi, w których przecież dochodzi do przestępstw, zamknąć trzeba każde jedno miejsce, do którego wstęp ma ktokolwiek poza politykami PO.

Nie chcemy bagatelizować tego, co się stało w Bydgoszczy, ale można zadać zasadne pytanie… Od meczu o Puchar Polski minęły już prawie dwa dni. Ile osób biorących czynny udział w zamieszkach zostało aresztowanych? Czy chociaż dwie? Bo że „aresztowane” zostały dwa stadiony, które w zamieszkach udziału nie brały, to akurat wiemy. Bilans zatrzymanych przestępców - ZERO. Bilans zatrzymanych niewinnych obiektów - DWA. To jest w porządku?

Państwo jest głupie i bezradne. Policja jest odważna tylko wtedy, gdy trzeba w wygodnym fotelu podpisać dokument, ale nie wtedy, gdy na boisku kopany jest pracownik telewizji. Banda troglodytów, których widzieliśmy na murawie w Bydgoszczy, zatruwa życie dziesiątkom tysięcy normalnych ludzi. Ale mamy nadzieję, że te dziesiątki tysięcy będą pamiętały, kto nie jest w stanie rządzić w sposób racjonalny i kogo przerasta każda zadyma.

Cała ta sprawa ma jeszcze jedno dno – policja, tak na zdrowy rozum, łamie prawo. Ktoś albo niedopełnia obowiązków, albo poświadcza nieprawdę. Jeśli dopiero co Legia mogła zagrać u siebie z Widzewem, jeśli Lech mógł zmierzyć się z Legią – mowa tu o meczach podwyższonego ryzyka – to dlaczego wówczas stadiony były bezpieczne? Czy wtedy doszło do niedopełnienia obowiązków i narażenia zdrowia obywateli, czy też w tym momencie doszło do poświadczenia nieprawdy? Powinniśmy poznać odpowiedź na to pytanie. Dlaczego stadion w Poznaniu mógł przyjąć jednocześnie kibiców Lecha i Legii, ale już nie może przyjąć kibiców Lecha i Górnika Zabrze? Nasuwa się tylko jedna odpowiedź – ktoś nas perfidnie oszukuje, a jeśli oszustwem posługuje się policja, to jak można wymagać przestrzegania prawa przez zwykłych obywateli?

Dzisiaj państwo polskie przegrało z chuliganami walkowerem. Państwo polskie nie jest w stanie wyłapać gówniarstwa, które demoluje obiekt w Bydgoszczy, więc delegalizuje piłkę nożną jako taką. Ale w zasadzie, czemu ktoś się jeszcze dziwi? Zdelegalizowano bukmacherkę, bo ktoś podsłuchał kolesi premiera na cmentarzu, to teraz zdelegalizowano futbol. Jak tak dalej będą nami rządzić liberałowie, to obudzimy się w Phenianie.

Jest takie hasło: przeżyliśmy Ruska, przeżyjemy Tuska. Tylko co to za życie?

za weszło
ps. na czarno to chyba amk dyktował tongue

Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
Od szczegółu do ogółu. Niesamowicie trafiony artykuł oddający cały bajzel jakim jest RP. Niestety... frown

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Mario na swoim blogu-weszlo,tez pieknie jedzie po tych pajacach.

PS.Czy ta akcja to nie przypadkiem kontrofensywa za Szechteriade? wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://www.egrmagazine.com/news/1662522/bwinparty-ceo-demands-arjel-clampdown.thtml

bwin.party żąda od ARJEL akcji przeciwko bukom bez licencji od żabojadów np.BET365

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by AGASSI
http://www.egrmagazine.com/news/1662522/bwinparty-ceo-demands-arjel-clampdown.thtml

bwin.party żąda od ARJEL akcji przeciwko bukom bez licencji od żabojadów np.BET365

Ale o co chodzi z bet365 ? Bet365 nie ma Francji na liście państw, z których możliwa jest rejestracja...

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Art........ocb tego nie wiem.
Musialbyś się zapytać jakiegoś francuskiego DJ tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Podobnie co najmniej wątpliwe jest stwierdzenie gościa, że 80-85% biznesu we Włoszech jest przez licencjonowanych.

No ale on przecież "don’t have any official numbers", jednak
"would tend to believe " smile

Strona 15 z 19 1 2 13 14 15 16 17 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, rafal08, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,397
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1