|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
uuu
Chorował ?? Nic nie wiedziałem pod koniec kariery jeździł w Gnieźnie. Wielka szkoda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
Poole Zwycięzca swojej grupy @1,40 + King's Lynn Zwycięzca swojej grupy @1,45 @2,02 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
W środę do redakcji SportoweFakty.pl dotarła smutna wiadomość o śmierci Zdzisława Ruteckiego. Były żużlowiec GKM Grudziądz, Polonii Bydgoszcz i Startu Gniezno zginął w wypadku samochodowym w miejscowości Brzozówka pod Toruniem. Informację o tragicznym wypadku w miejscowości Brzozówka pod Toruniem potwierdził rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. - Przed godziną 6.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku samochodowym. Trzy osoby jechały busem drogą krajową numer 10. Jedna poniosła śmierć na miejscu. Potwierdzam, że jest to Zdzisław Rutecki. Bus z niewyjaśnionych dotąd przyczyn znalazł się w rowie. Pozostałe nie odniosły poważniejszych obrażeń - powiedział dla SportoweFakty.pl Artur Rzepka. Busem, który uległ wypadkowi podróżowali również mechanik Aleksandra Loktajewa i zawodnik RKM Rybnik Wołodymir Tejgał. Nie odnieśli jednak poważniejszych obrażeń. Zdzisław Rutecki swoją karierę żużlową rozpoczynał w GKM Grudziądz. Później reprezentował barwy Polonii Bydgoszcz i Startu Gniezno. W sezonie 2010 prowadził zespół Orła Łódź. [Linked Image] [ img845.imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Nicki and Batch  po $$$$$$$$$$$$$$
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Kangury 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Piękna sprawa, niby wszystkie bilety na Stal - Falubaz w kilka godzin wyprzedane. Szkoda, ze strona z biletami caly dzien dla mnie nie dziala, a nie myslalem ze az tak szybko sie rozejda bilety. Trzeba bedzie cos kombinowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2011
Posty: 57 |
Moim zdaniem pewka na Sobotę... Betsafe: Damian Baliński- Chris Holder 2 1.90 Atut własnego toru Balon może sobie wsadzić w majty, nowe tłumiki, forma, ambicja wszystko za Krispim. Poprawcie mnie jak się mylę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Moim zdaniem pewka na Sobotę... Betsafe: Damian Baliński- Chris Holder 2 1.90 Atut własnego toru Balon może sobie wsadzić w majty, nowe tłumiki, forma, ambicja wszystko za Krispim. Poprawcie mnie jak się mylę.  WCZORAJ DAŁ ZAROBIĆ ,GP W SOBOTE A DZISIAJ DWA MECZE EL - POOLE bez Anderssona
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
betsafe dał 45 zakładów na zawodników
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Nicki Pedersen Poniżej 13/70j. Chris Holder Powyżej 11/70j. + opcje na DW 13 I 11 ???????????????????????? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Toninho
bierze w tym roku IMŚ
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2011
Posty: 57 |
Nie głupi typ na Mudzyna. Amir myslisz, że tłumiki mocna namieszają w Lesznie? Bjerre, Holder, Pedersen ścigają sie na nich w Anglii a nasze polaczki jedynie co to na nie narzekali w przeciwieństwie do Kenia, Holdera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
toninho ma dobry numer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
bet365 wystawil pare Balon - Anton dajac za Szweda 2.50 trzeba pobrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
Nie głupi typ na Mudzyna. Amir myslisz, że tłumiki mocna namieszają w Lesznie? Bjerre, Holder, Pedersen ścigają sie na nich w Anglii a nasze polaczki jedynie co to na nie narzekali w przeciwieństwie do Kenia, Holdera. słuchaj miszczu Sram na brak elementarnej kultury z twojej strony i nazywanie rodaków "polaczkami", bo głupiemu drogi się nie wyprostuje. Chciałbym jednak napomnieć, że piszesz właśnie o jednych z nielicznych sportowców w tym kraju, za których nie trzeba się wstydzić i mozna śmiało nazywać jednymi z najlepszych w tej dyscyplinie.Przypomne, że "płaczki", które najgłosniej protestują przeciwko nowym tłumikom, to obecni mistrz i wicemistrz swiata plus światowa czołówka, a także najlepsza drużyna ostatnich lat. Pewnie nie zauważyles też, że protest Polaków jest postrzegany w środowisku nie jako przykład bezmyslnego pieniactwa i walenia pięścią w stół, ale słuszne postawienie się choremu rozwiazniu.Gdyby, podobna do Polaków, odwagę zaprezentowali wspomniani przez ciebie Pedersen(który przyznaje Polakom pełna rację),Bjerre,Holder itd, a także działacze innych związków, to FIM musiałaby odpuścić.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|