Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 23 1 2 3 22 23
#4626525 27/04/2011 13:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
f1

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Zdzisław Rutecki [*]

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
uuu


Chorował ??
Nic nie wiedziałem pod koniec kariery jeździł w Gnieźnie. Wielka szkoda.

Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Poole Zwycięzca swojej grupy @1,40
+
King's Lynn Zwycięzca swojej grupy @1,45

@2,02 boks

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
W środę do redakcji SportoweFakty.pl dotarła smutna wiadomość o śmierci Zdzisława Ruteckiego. Były żużlowiec GKM Grudziądz, Polonii Bydgoszcz i Startu Gniezno zginął w wypadku samochodowym w miejscowości Brzozówka pod Toruniem.
Informację o tragicznym wypadku w miejscowości Brzozówka pod Toruniem potwierdził rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. - Przed godziną 6.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku samochodowym. Trzy osoby jechały busem drogą krajową numer 10. Jedna poniosła śmierć na miejscu. Potwierdzam, że jest to Zdzisław Rutecki. Bus z niewyjaśnionych dotąd przyczyn znalazł się w rowie. Pozostałe nie odniosły poważniejszych obrażeń - powiedział dla SportoweFakty.pl Artur Rzepka.

Busem, który uległ wypadkowi podróżowali również mechanik Aleksandra Loktajewa i zawodnik RKM Rybnik Wołodymir Tejgał. Nie odnieśli jednak poważniejszych obrażeń.

Zdzisław Rutecki swoją karierę żużlową rozpoczynał w GKM Grudziądz. Później reprezentował barwy Polonii Bydgoszcz i Startu Gniezno. W sezonie 2010 prowadził zespół Orła Łódź.
[Linked Image] [img845.imageshack.us]

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Nicki and Batch boks po $$$$$$$$$$$$$$

Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
jakiś live jest ?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Kangury piwo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Piękna sprawa, niby wszystkie bilety na Stal - Falubaz w kilka godzin wyprzedane.
Szkoda, ze strona z biletami caly dzien dla mnie nie dziala, a nie myslalem ze az tak szybko sie rozejda bilety.
Trzeba bedzie cos kombinowac mad

Dołączył: Mar 2011
Posty: 57
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 57
Moim zdaniem pewka na Sobotę...
Betsafe:
Damian Baliński- Chris Holder 2 1.90
Atut własnego toru Balon może sobie wsadzić w majty, nowe tłumiki, forma, ambicja wszystko za Krispim. Poprawcie mnie jak się mylę. smile

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Originally Posted by cielak221
Moim zdaniem pewka na Sobotę...
Betsafe:
Damian Baliński- Chris Holder 2 1.90
Atut własnego toru Balon może sobie wsadzić w majty, nowe tłumiki, forma, ambicja wszystko za Krispim. Poprawcie mnie jak się mylę. smile
WCZORAJ DAŁ ZAROBIĆ ,GP W SOBOTE A DZISIAJ DWA MECZE EL -
POOLE bez Anderssona

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
betsafe dał 45 zakładów na zawodników

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Nicki Pedersen Poniżej 13/70j.
Chris Holder Powyżej 11/70j.
+ opcje na DW 13 I 11 ???????????????????????? czytam

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Originally Posted by Amir_Khan

Antonio Lindback = kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa

zgadzam się smile

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Toninho

bierze w tym roku IMŚ

Dołączył: Mar 2011
Posty: 57
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 57
Nie głupi typ na Mudzyna. Amir myslisz, że tłumiki mocna namieszają w Lesznie? Bjerre, Holder, Pedersen ścigają sie na nich w Anglii a nasze polaczki jedynie co to na nie narzekali w przeciwieństwie do Kenia, Holdera.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
toninho ma dobry numer smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
bet365 wystawil pare Balon - Anton dajac za Szweda 2.50 trzeba pobrac wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
Originally Posted by cielak221
Nie głupi typ na Mudzyna. Amir myslisz, że tłumiki mocna namieszają w Lesznie? Bjerre, Holder, Pedersen ścigają sie na nich w Anglii a nasze polaczki jedynie co to na nie narzekali w przeciwieństwie do Kenia, Holdera.

słuchaj miszczu

Sram na brak elementarnej kultury z twojej strony i nazywanie rodaków "polaczkami", bo głupiemu drogi się nie wyprostuje.

Chciałbym jednak napomnieć, że piszesz właśnie o jednych z nielicznych sportowców w tym kraju, za których nie trzeba się wstydzić i mozna śmiało nazywać jednymi z najlepszych w tej dyscyplinie.Przypomne, że "płaczki", które najgłosniej protestują przeciwko nowym tłumikom, to obecni mistrz i wicemistrz swiata plus światowa czołówka, a także najlepsza drużyna ostatnich lat.

Pewnie nie zauważyles też, że protest Polaków jest postrzegany w środowisku nie jako przykład bezmyslnego pieniactwa i walenia pięścią w stół, ale słuszne postawienie się choremu rozwiazniu.Gdyby, podobna do Polaków, odwagę zaprezentowali wspomniani przez ciebie Pedersen(który przyznaje Polakom pełna rację),Bjerre,Holder itd, a także działacze innych związków, to FIM musiałaby odpuścić.


Strona 1 z 23 1 2 3 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1