Kolejne rozczarowanie. Real jest w lepszej formie i nie potrafi to wykorzystać to tylko dobrze świadczy o Barcelonie. Niestety Pepe nie potrafi grać w szachy. Martwi mnie jedno. Dlaczego Barcelona nie może kupić rosłych zawodników potrafiących grać głową.
Nadal będę powtarzał,że Guardiola popełnił karygodny błąd pozbywając się Eto.
Eto Eto Eto ehh
ale Eto też jest niski Ibracadrę trzeba było zostawić, on jeden taki podobny mecz dla Barcy wygrał, też były ze dwie akcje w meczu i 1-0.
ale bedzie nudny final rel-man united, kurde ciezki mecz jak cholera ;] od goalkiprow wszystko zalezec bedzie
panowie wydaje mi sie ze rok temu jak byl mecz intr-barca, to Bojan Krikic strzelil gola ale sedzia nie uznal, mimo ze byl prawidlowy. pytanie czy to byl ten mecz i czy ktos pamieta taka sytuacje, bo cicho o tym bylo a przeciez taki blad w takim meczu. i wydaje mi sie ze zdarzyla sie taka sytuacja. chyba ze to byl sen
Kolejne rozczarowanie. Real jest w lepszej formie i nie potrafi to wykorzystać to tylko dobrze świadczy o Barcelonie. Niestety Pepe nie potrafi grać w szachy. Martwi mnie jedno. Dlaczego Barcelona nie może kupić rosłych zawodników potrafiących grać głową.
Nadal będę powtarzał,że Guardiola popełnił karygodny błąd pozbywając się Eto.
Eto Eto Eto ehh
Eto potrafił grać głową a mi tylko chodzi o transfer Ibra za Eto. Jedno wielkie nieporozumienie. Szczęście w nieszczęściu,że trwało to tylko rok.
ale Eto też jest niski Ibracadrę trzeba było zostawić, on jeden taki podobny mecz dla Barcy wygrał, też były ze dwie akcje w meczu i 1-0.
Młody o CR7 zapomniałeś. Tego grajka nikt nie pobije.
mnie to wszyscy ci nie ktorzy grajkowie smiesza. czy w boksie czy tam jakies walki, czy nawet w realu dostanie sie nieraz strzala w ryj i nic, a tu ktos kogos nie raz lekko zahaczy, a ci padaja jak baby na ziemie niby z bolu, panienki
Martwi mnie jedno. Dlaczego Barcelona nie może kupić rosłych zawodników potrafiących grać głową.
Bo swoją grę opiera na zupełnie innym typie zawodników. Ma brać drągali bo "tak wypada", bo "wszyscy mają" itp. Bullshit.
Raz wzięła za ciężkie pieniądze Ciotana i cudów nie było bo taki drągal słabo pasował do systemu gry Barcy. A skoro ten system przynosi trofea i kreuje graczy klasy światowej to po kiego grzyba go zmieniać.
ale bedzie nudny final rel-man united, kurde ciezki mecz jak cholera ;] od goalkiprow wszystko zalezec bedzie
panowie wydaje mi sie ze rok temu jak byl mecz intr-barca, to Bojan Krikic strzelil gola ale sedzia nie uznal, mimo ze byl prawidlowy. pytanie czy to byl ten mecz i czy ktos pamieta taka sytuacje, bo cicho o tym bylo a przeciez taki blad w takim meczu. i wydaje mi sie ze zdarzyla sie taka sytuacja. chyba ze to byl sen
odpowiedź: gol nie został uznany, bo wcześniej była ręka Toure czy kogoś tam
ale bedzie nudny final rel-man united, kurde ciezki mecz jak cholera ;] od goalkiprow wszystko zalezec bedzie
panowie wydaje mi sie ze rok temu jak byl mecz intr-barca, to Bojan Krikic strzelil gola ale sedzia nie uznal, mimo ze byl prawidlowy. pytanie czy to byl ten mecz i czy ktos pamieta taka sytuacje, bo cicho o tym bylo a przeciez taki blad w takim meczu. i wydaje mi sie ze zdarzyla sie taka sytuacja. chyba ze to byl sen
Jak bedzie Real - Utd to under 2.5 lekko. :]
Co do gola:
dzieki, wlasnie ja bym uznal tego gola i chyba dlatego lekko mi zapadlo w pamieci ze taka sytuacja byla hehe, ale ciezka sytuacja do oceny heh przynajmniejnwiem czemu tak cicho o tym. czyli cos tam jeszcze pamietam ;p